Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa pogledaj onu varijantu što je neko predlagao. Original telenovela. Onda ćeš da vidiš šta je gluma :)
Uh nisam izdržao ni 2 minuta.
 
Kad smo kod automobila koji nisu postojali u to vreme,
i ona novinarka se jednom prilikom pojavi u BMW E39. :)
Da, posle dvije sekunde kadra sam odmah bio u stilu, wtf?! :D

Btw, Wayvard Pines, smeće. Ideja odlična, prva sezona do samog kraja čak i dobra, ali zato druga sezona u teenage bullshit fazonu tipa hunger games i slično, batalio odmah.

Sent from my Samsung S7
 
Poslednja izmena:
Onaj predsednik je nuklearna katastrofa, likovi iz Kalija mi uglavnom izgledaju kao tutubani, oni sumari iz los pepes, Dzudi Monkada, svi su prilicno slabi u poredjenju sa standardima koje su postavile npr. HBO serije, i kao da su ih dovukli direktno iz sapunica, sto mozda i jesu.

Dovukli su, u pravu si. Prvo sam mislio da je samo zbog jezika, ali cak je i kadriranje slicno, zadrzavanje na facijalnim ekspresijama. Ocigledno je da su to sve low grade glumci iz "spanskih serija" koji su iz nekog razloga namerno ubaceni u HBO produkciju. Sto IMDB i potvrdjuje. :)

Btw, Wayvard Pines, smeće. Ideja odlična, prva sezona do samog kraja čak i dobra, ali zato druga sezona u teenage bullshit fazonu tipa hunger games i slično, batalio odmah.

Ma da, ne vredi vise gledati. A cak je i prva sezona imala gadne plot holes.
 
Shameless 7x01, izasao 8 dana ahead of schedule...

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

WTF, pa Shameless uvek u Januaru krene, šta je sad ovo? Ja evo totalno zatečen i u čudu :D

Inače pogledao/dovršio S2 The Flash-a i bolja je za koplje od prve, ali samo zato što su smanjili one Freak of the Week epizode. Bilo ih je ali ne toliko. Mada od toh fillera Mark Hamill mi je sjajan, totalno je Arkham Jokera kanalisao kroz Trickstera.

Priča odlična, finalna ep. sjajna. Iako jedva čekam treću sezonu, onaj trejler sto su pre 2 dana izbacili mi se baš i nije dopao.

U međuvremenu konačno na red došao Stranger Things - nakon 4 ep. - klinci su zanimljivi ali ne bih seriju nazvao nekim remek delom. Onako, malo iznad proseka zasad.
 
Halt and Catch Fire odavno sam planirao da pocnem da gledam ali nekako zaboravio, posle par preporuka ovde poceo i nisam se pokajao sad sam na sredini S1. Svidja mi se sto je totalno drukcija radnja od svega sto se vrti u zadnje vreme, sad nisam expert za to koliko su tacne tehnicke stvari u seriji ali mozda je tako i bolje. Preporuka u svakom slucaju.
 
I meni se svidela serija. Nervira me što nema prevoda za drugu sezonu. U suštini mogu i bez prevoda da gledam, ali sam nekako navikao da čitam.
 
Halt and catch fire.

Nije serija za svakoga i mozda ne privuce odmah na prvu. Prva sezona im je bila odlicna ali sam drugu batalio negde na polovini jer se pretvorila u (klasicnu) dramu i tempo je dosta sporiji od prve sezone (mada i tematika/radnja druge sezone nije na nivou prve). Verovatno ovi koji su gledali sve epizode znaju o cemu pricam, posebno sto je ta drama glavnih likova vise stavljena u prvi plan (mozda je samo moj utisak, ali opet me je nervirao taj nivo "patetike" u drugom).

Vredi li da se odgleda druga polovina 2. sezone i kakva je trenutna situacija sa trecom?

Deluje mi da se nista ne desava u 2. sezoni, dok je u prvoj tempo radnje na visokom nivou i onda kulminacija na kraju...
 
Poslednja izmena:
Halt and catch fire.

Nije serija za svakoga i mozda ne privuce odmah na prvu. Prva sezona im je bila odlicna...

To je to, razvija se bas polako, ni ne slutis gde vodi serija.

Vidiš, nije mi palo na pamet :)

Meni sub-zero skida za sve titlove i poredja ih sr cro eng, ako mi sr ili cro nisu u sync-u odmah gledam sa eng ni ne bakcem se sa stelovanjem tajminga.


It speaks legendarna scena :) inace S01E09, polako zavrsavam prvu pa polako na drugu sezonu.
 
Poslednja izmena:
Šta je sub-zero?

subzero.gif


https://github.com/pannal/Sub-Zero.bundle
 
Neko gledao na HBO madjarsku seriju Aranyelet, jako je pohvaljena, utisci ??? ide repriza na HBO2 22.10.
 
Elem jel cuo neko mozda bude 3 sezona Wayward pines?
I ako sam dobro ukapirao ono na kraju je ljudska beba ili?
 
Šta je sub-zero?

Add on ili kako se sada vodi kanal za Plex. Jako je precizan od prilike 99% titlova skine kako treba, ostalih 1 % ne budu tajminzi kako treba i mozda sam jednom primetio da je neki totalno levi titl, ali to nije do subzera nego do nekoga tamo sto je postavio pogresan titl. Plex mi sluzi za TV u drugoj sobi a gde mi je PC spojen tu gledam sa MPC HC ali svejedno lepo je kad nemoras da se cimas oko titlova.

Evo vidis kako ih lepo poredja u isti folder, nemoj da te buni ovo srt2utf do je neki drugi plugin za plex koji konvertuje character encoding posto Plex na Samsung-u ne zna da cita originalni encoding titlova.

Ako ti treba neka pomoc pusti PM da ne offujem ovde vise.
 

Prilozi

  • dir.jpg
    dir.jpg
    60 KB · Pregleda: 186
Poslednja izmena:
Kako se to instalira? Na sta? Imam Plex na TVu, tabletu i Android boxu. Za sta je taj SubZero?
 
Odgledao Z Natio prvu epizodu nove sezone. Nesto mi fali ali ne znam sta. Nije to to kao prethodnih sezona...videcemo za dalje

Beyond Genius Lies Insanity
 
Tek sada odgledah 2sezonu narcosa. Šta znam ,mogli su sve da završe u 4ep ,veštački su ga produžili . Dosta smaranja oko dea i cia ,i verovatno je većina laž ali šta je tu je , drugačije serija ne bi videla svetlost dana :)

Sve u svemu 8/10
 
Kakva je Gotham serija?Hoce li se pojaviti Betmen ili ne?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Bruce Wayne je u seriji klinac i pojavljuje se od prve epizode. Za sad je daleko od Betmena... Onako, nije loša serija. Upravo gledam poslednju emitovanu epizodu :)

Tapatalked from LG V10
 
Poslednja izmena:
Meni se svidela. Nije nista spektakularno, ali vredi pogledati.
 
New Girl - ova zadnja epizoda je prva u poslednjih sigurno 5-6 da sam se nasmejao :D

The Good Place - cini mi se da ce biti bezveze, ne verujem da cu pratiti vise od ove 2 epizode.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno