Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim da ima prevod za verziju 720p.HULU.WEBRip.AAC2.0.H.264-NTb ili ako hoces losiji kvalitet ima za DVDRip.XviD-LTi, DVDRip.XviD-SDG, The Collector's Edition ....

EDIT:
Zaboravi ove dvd ripove, gledaj da nabavis webrip/webdll makar i one manje 480p ripove, ovi dvd su u 4:3 aspect ratiu.
 
Poslednja izmena:
To, bas mi je cudno zasto su i engleski prihvatljivi, cisto me zanimalo :)

BTW, au koji NSFFH dokumentarac! :) (Not Safe For the Faint Hearted)
Mnogo se lakše prati Engleski kada se ima titl. Često nešto promumljaju ili koriste žargon koji bude titlovan ispravno pa se sve bolje razume kada ima i napisano.

Gledanje stranog sadržaja sa titlom na istom jeziku se npr. preporučuje kod učenja tog jezika.

Meni je Engleski odličan, i govorni i pisani, ali ipak uvek postavljam titlove na Engleskom. Navikao sam da čitam i tako razumem sve kao da je na srpskom.

Ako ne postavim titl, onda mogu kvalitetne slušalice da bih jasno razumeo šta se govori. Ukoliko slušam na zvučnicima, i ukoliko se govor ne čuje super jasno, desi se da ne razumem šta je rečeno u dovoljnom procentu da mi se značajno umanji uživanje.
 
Hahaha kakav retardiran kraj Falling Skies serije....kraj ajd ali "kraljica"...oplakao sam bio kad sam video
 
Prva i jeste bila najbolja a ja se jos istripovao da je zavrsena sezona pa odgledao sve i skenjao se kako je zavrseno. Reko nema smisla sezonu da zavrse kao sto se zavrsila svaka epizoda. Tako da ima nade jos uvek. Dobra je serija, ima potencijala ali nije mi toliko dobra koliko su se neki ovde odusevili.
 
Finale sezone je otkazano zbog nekakve pucnjave po Americi (kao da to nije slucaj svakog meseca lol). Valjda su oni nesto slicno snimili pa sada ne smeju da puste da ih ne raspore mediji. Ali kada je bombardovanje tudje zemlje u pitanju, onda udri nek gleda narod i uziva. Najgadniji su na celu planetu.

Edit: Poslednja epizoda bi trebalo da izvuce celu stvar posto je sezona za sada jedan jeftin midnfuck koji smo svi provalili od pocetka. Jedini kvalitet serije je taj realisticni hakerski aspekt koji nije dovoljno realistican (trebali su ici 100% autenticno).
 
Poslednja izmena:
Koliko sam se naložio bio kad je izašla, toliko sam se sad smorio...isti sam osećaj imao i za Extanct sa Halle Berry, serija je imala dobru priču, dobre glumce i najgori mogući scenario, baš su je upropastili.
 
Mr Robot je interesantan i zbog toga sto je publika odmah posle prve epizode povezala i predvidela u kom ce pravcu ici prica vezano za psihicko stanje glavnog protagoniste tako da niko nije bio iznenadjen kad kad smo saznali sta je u pitanju.
 
Koliko sam se naložio bio kad je izašla, toliko sam se sad smorio...isti sam osećaj imao i za Extanct sa Halle Berry, serija je imala dobru priču, dobre glumce i najgori mogući scenario, baš su je upropastili.

Extant je izgleda imao dve price/ideje, koje su imale interes da se ukrste, ali premalo epizoda po sezoni. Evo posle ove epizode, mnoge kockice se slazu.
(mada ono.... obe stvari su se mogle ocekivati :))
 
Ne sviđa mi se poslednja epizoda Mr. Robot-a...baš mi je bila onako, njaaah...ustvari, kad bolje razmislim, prva epizoda je bila najbolja.
Onda da ne gledam dalje. Mislim da sam pogledao 3, a prva mi je bila 'nako... Gledljiva, ali ništa posebno.

Gledam ovih dana Marco Polo (2014) sa suprugom. Njoj je ok, a meni takodje 'nako. Možda mi ne drži pažnju jer igram Fallout shelter dok gledamo...da, malo je sporija radnja, i u seriji i u igri.. [emoji1]



Mr Robot je interesantan i zbog toga sto je publika odmah posle prve epizode povezala i predvidela u kom ce pravcu ici prica vezano za psihicko stanje glavnog protagoniste tako da niko nije bio iznenadjen kad kad smo saznali sta je u pitanju.

Na granici je ali ipak mislim da bi trebalo u spoiler..
 
Poslednja izmena:
@fain2daniel

Ako si odgledao ovu zadnju epizodu Mr. Robota ajde nam prevedi sta je rekla Velikova zena Eliotu u onoj sceni :) Posto bese znas svedsko-danski?

Naravno u spojler stavi...
 
@fain2daniel

Ako si odgledao ovu zadnju epizodu Mr. Robota ajde nam prevedi sta je rekla Velikova zena Eliotu u onoj sceni :) Posto bese znas svedsko-danski?

Naravno u spojler stavi...

Procitao sam negde da je rekla otprilike
"ako si nesto uradio sa njim (Tyrellom) ubicu te"

Za mene odlicna sezona Mr. Robot-a. Radujem se drugoj sezoni.
Takodje Dark Matter dobio drugu sezonu, to mi je bilo bitno.
 
Poslednja izmena:
@fain2daniel

Ako si odgledao ovu zadnju epizodu Mr. Robota ajde nam prevedi sta je rekla Velikova zena Eliotu u onoj sceni :) Posto bese znas svedsko-danski?

Naravno u spojler stavi...
Premotao par puta ali nisam uspeo da provalim sta je promumlala i plus glasna muzika bas u tom delu je unistila svaki trag razumnih reči.
Sve u svemu moglo je i bolje, imao sam prevelika očekivanja za ovu seriju, nadam se da se sledeća sezona biti u malo jacem ritmu od ove.
 
Gleda li neko Legends sa Sean Beanom?
Vredili to gledati? Vidim da ima dve sezone a Sean Bean i dalje živ
 
Perfect Couples - Dobra serija, smesna, samo jedna sezona. Zadnje 2 ep (12 i 13) se odigravaju negde sredinom sezone, pa ako neko gleda, neka ih ubaci tipa posle 6-te zarad nekog kontiuniteta.

Edit : Nesto mi sad pade na pamet - kad god sam gledao neku seriju/sezonu u cugu uvek mi prodje makar ~sat vremena vise nego sto traju sve epizode skupa, a ne pravim neke pauze.. Kao da minuti serije traju duze nego minuti stvarnosti.. :d Jel imao jos neko taj trip?
 
Poslednja izmena:
Procitao sam negde da je rekla otprilike
"ako si nesto uradio sa njim (Tyrellom) ubicu te"

Za mene odlicna sezona Mr. Robot-a. Radujem se drugoj sezoni.

Vidim sada po netu (imdb) da nagadjaju da je to rekla, ali meni bas nema smisla.

Premotao par puta ali nisam uspeo da provalim sta je promumlala i plus glasna muzika bas u tom delu je unistila svaki trag razumnih reči.
Sve u svemu moglo je i bolje, imao sam prevelika očekivanja za ovu seriju, nadam se da se sledeća sezona biti u malo jacem ritmu od ove.

E pa nista onda, nastavljam da guglam dalje. Ovaj svedsko-danski mi deluje kao ne bas lak jezik za ucenje...

Meni je generalno zadnja epizoda ok, ali kao finale sezone nije bas nesto. Likovi mi nisu dovoljno razradjeni u ovoj prvoj sezoni, previse je sve pod nekom misterijom, a nama gledaocima su nam malo toga dali, a kraj ne deluje nesto obecavajuci za sledecu sezonu.

Vidim da mnogi nagadjaju da je Eliot u stvari Tajler, odnosno da je to jedna licnost, sto bi mi bilo malo previse da progutam :)
 
Poslednja izmena:
Ako je Eliot u stvari Tajler, onda je Mr Robot nista drugo do jeftina kopija Fight Cluba.

Mada ni ovako nije daleko od toga ;)
 
Meni bi takav obrt bio bas dobar, i nije mi uopste palo na pamet tako nesto, a onda bi taj super weird razgovor sa ribestijom imao smisla:) Mada bi u tom slucaju morao da pogledam ponovo sve epizode da povezem na koju foru je to tako i ima li logike uopste...

Ionako mi je od prve epizode ostavila utisak da je kao hakerski
Fight Club
, tako da nemam nista protiv :)
 
Poslednja izmena:
Ne moze da bude i Wellick.
U prvoj epizodi nakon incidenta sa serverom, svi su bili u onoj prostoriji za konferencije gde je onaj direktor a i Gideon pricao sa obojicom.

Serija je skroz meh...
Kada sam pre 3-4 meseca gledao ODLICAN pilot, mislio sam da ce otici u nekom drugom smeru. Ona je i najbolja epizoda, a ove ostale su samo prosecne.
Ko planira da gleda, mudrije je da saceka drugu sezonu.
 
Mr.Robot moze komotno da se batali. Prva ep odlicna a onda "nidje veze"... u S2 ce mo videti da je Eliot sam sebi keva i tako nesto...
Lik drzi sliku sestre na polici, gleda je svakodnevno ali je ne povezuje sa Darlene, a vamo je haker koji pamti s kim se vidja i na kakve sajtove ide njegov psihijatar i svi ljudi iz njegovog okruzenja...
O hakerisanju i "borbe" protiv zle kompanije ne videsmo skoro nista, ali zato gledamo kako 2 geja doruckuju i ostale besmislene scene i likove.
 
Pa povezuje je i on sve to ima u glavi ali ne kao lik koji pratimo u seriji...
 
zavrsio Fortitude i onako. moze da posluzi za utucanje vremena ali nista spec realno. ocena na imdb je sasvim realna (7.4).
 
Mr.Robot moze komotno da se batali. Prva ep odlicna a onda "nidje veze"... u S2 ce mo videti da je Eliot sam sebi keva i tako nesto...
Lik drzi sliku sestre na polici, gleda je svakodnevno ali je ne povezuje sa Darlene, a vamo je haker koji pamti s kim se vidja i na kakve sajtove ide njegov psihijatar i svi ljudi iz njegovog okruzenja...
O hakerisanju i "borbe" protiv zle kompanije ne videsmo skoro nista, ali zato gledamo kako 2 geja doruckuju i ostale besmislene scene i likove.
Vala baš prva epizoda odlična, posle toliko bez smisla odrađeno da je to smešno.
Još sam da su dodali da je sam sebe napravio i da se čovek upuca.
Kraj je *****an da je to neverovatno, fazon Inception mambo džambo.
Najbolji deo serije je žena od ovog švedskog psihopate.
Žali bože izgubljenih 10h na seriju.
Ne mogu da verujem koliko jaku ocenu ima na IMDB.
Pa X files je za ovo auuu pa pojam serije,primer.
2/10 u vrh glave ako bi ocenjivao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno