Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni Whisperers malo previše naivni. Mada sam odgledao sve do sad. A i ne volim onu njušku, onog lika iz Heroja. Ja dao šansu Silicon Wally i nisam se pokajao. Odlična komedija. U drugoj sezoni jedna od najboljih.
 
Malo je glupa poslednja ep gomorre ali opet jedva cekam drugu sezonu :)
Od mene 8.8/10 ocena.

Zbog cega debeli nije celavog ubio vec posle sahrane ili na sahrani nego je cekao da ovaj ode gajbi da se spremi j#be i vecera pa ga onda tek ganja ? :) ali kapiram da su morali tako zbog druge sezone :)
 
Poslednja izmena:
Impastor - ima sanse :)
 
Ovaj Dark Matter je brzo postao žestoko smeće.

naprotiv, meni su epizode ekstra zabava, ne znam sta ti tacno smeta .. ? prica ide u dobrom smeru, nasuprot onoj mini-prici sa rudarima. Skapirali smo da su ekipa

u stvari klonovi svi do jednog, a pitaj boga cija je uopste svest u glavama

Androidica i dalje ekstra :d
 
Odlicna ova zadnja epizoda Hanibala.
 
naprotiv, meni su epizode ekstra zabava, ne znam sta ti tacno smeta .. ? prica ide u dobrom smeru, nasuprot onoj mini-prici sa rudarima. Skapirali smo da su ekipa

u stvari klonovi svi do jednog, a pitaj boga cija je uopste svest u glavama

Androidica i dalje ekstra :d

Gledivo, mada je kasting mogao biti daleko bolji. Roger Cross, Anthony Lemke i Melisa O Nil jedini su koji ''rade'' svoj posao.

Dok sa druge strane imaš recimo Mark Bendavida koji izgleda kao da je zalutao među glumce, očajna i izuzetno iritantna gluma.
Ne vidim neku budućnost seriji, prva sezona teško da će ići do druge sezone.
 
Orange is the new black kida i u trecoj sezoni.. Samo me Piper i Aleks sad najvise nerviraju, ne mogu da smislim ovu veselu 70-tkinju..
 
Nećeš za sada ni da nađeš, jer nisu prevedene.
 
Wayward Pines, последња епизода.

Да ли је реална она последња сцена са двоје клинаца у камиону? Она бомба која је намењена да разнесе зид, уместо да их раскомада у 1000 делова, малој нанесе огреботине као да је пала са бајса...
 
Da to je mega glupa scena, i ja sam odma to pomislio
 
Koje face pravi ovaj Vince Vaughn :)
 
kad sam gleda W Pines bio sam ubedjen da je ovaj Met glumeo Frankenstajna i da sam ga gledao u toj ulozi. kad on samo lici na njega.

valja li cemu Penny Dreadful?
 
Penny Dreadful je odlicna serija, meni barem. Bas mi je legla, mislim da vredi "gubiti" vreme na nju.
 
odgledao sam jednu epizodu, nastavicu sa gledanjem.

ah ta Eva Green :)
 
TD bas bas los za sada..
5/10 . videcemo da li ce se izdici. Mada znalo se i pre pustanja da nece moci da pridje sezoni 1
 
TD bas bas los za sada..
5/10 . videcemo da li ce se izdici. Mada znalo se i pre pustanja da nece moci da pridje sezoni 1

Nemam pojma, meni nije loš uopšte. Priča za sada obećava, kasting odličan (V. Vaughn naročito), kadrovi (i kamera inače) odlični kao i u prvoj sezoni, muzika fenomenalna.

Ne znam na osnovu čega se znalo unapred da neće moći da priđe prvoj sezoni? Ja ću moći da uporedim tek negde pred kraj (sećam se da se ni u sezoni 1 nisam "zakačio" odmah, tek na pola sam počeo da gledam i više epizoda dnevno)
 
Penny Dreadful je odlicna serija, meni barem. Bas mi je legla, mislim da vredi "gubiti" vreme na nju.
Meni se svidja koliko su uradjeni detalji, ali fak me ako razumem uopste ono :D Mislim, toliko se nesto kao prica, prica, a onda za 2 sekunde sve ode negde...
 
^^ vince.v koji glumi mafijasa [emoji23]

To kao da gledam rosa iz prijatelja koji glumi serijskog ubicu. Presmesno.

Po meni i ona mala glumi krajnje lose i neubedljivo.

Da nije onakva bila prva sezona drugu bih sada prekinuo da gledam,ali mora se do kraja odgledati iz postovanja :)

Mozda me i iznenade do kraja ko zna,ali u prvoj sezoni kada se zavrsi ep ja brojim dane do druge. Ovde se zavrsi a u meni nista,cak sta vise voleo bih da ne izbacuju vise ep :)
 
Poslednja izmena:
^^ vince.v koji glumi mafijasa [emoji23]

To kao da gledam rosa iz prijatelja koji glumi serijskog ubicu. Presmesno.

Gajiš predrasude, otuda takav način razmišljanja. Naravno da bih mogao da zamislim Rosa iz prijatelja kao serijskog ubicu ako ga odglumi dovoljno ubedljivo. Kao Vice Vaugh Frenka npr.

Da nije onakva bila prva sezona drugu bih sada prekinuo da gledam,ali mora se do kraja odgledati iz postovanja

Iz poštovanja prema kome osećaš potrebu da izgubiš još 5 sati života na nešto što ti se uopšte ne sviđa?
 
Poslednja izmena:
Iz postovanja prema prvoj sezoni koja je jedna od najboljih serija ikada snimljenih. Ako na to dodamo da danas ne postoji niti jedna ok serija za pracenje,odgovor se sam namece..

Ne bih rekao da su to predrasude samo mi je max smesno :)
 
Poslednja izmena:
Ja Rossa bas i zamisljam kao serijskog ubicu, nema potrebe da glumi :D
 
Ovaj novi Teen Wolf (ceo season 5 btw) mi je nekako skroz meh, samo uvode neke nove likove a pitanje je koliko ce uopste zanimljiva biti prica.. Mada kako mi se cini ovi zlocinci su toliko OP da bi serija mogla da se zavrsi da oni to zele.. :d
 
Zna li se ko će glumiti Elektru u S2 Daredevil-a?
 
To je to, get hype :smoke:

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno