Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Takođe, evo sinoc mi se prvi put desilo da prekinem epizodu Marvel + Netflix, zaspao sam od dosade. Dok npr JJ i DD nisam mogao da prekinem da gledam.
Definitivno ispod u kvalitetu al opet iznad ovih dečjih Arrow, flash, super zena i ostalih moćnih rendzera.
Iron Fist mi po trejleru deluje da ce da ima tu DD atmosferu, verujem da ce biti bolja od LC.
 
Rick and Morty

Dobra serija ali ipak mislim da je vise za tinejdzere. Mada ima epizoda koje su sjajne. 7/10
 
Penny Dreadful
Stigoh do pola 2. sezone, ovo je sasvim ok. Eva a i Timoti objašnjavaju :)
Ako ni zbog čeg drugog, zbog Eve vredi gledati. Scenografija je savršena.

Neverovatna šteta kakvu su seriju ukinuli a ostavili gomilu djubreta...

Meni je Mr. Clare jedan od najharizmatičnijih likova u serijama koje sam skoro video
 
Poslednja izmena:
Pomalo glup kraj zadnje epizode The Blacklist. Rekli nam ono sto vec realno znamo...
 
Ubice mog oca na rts-u, ufffff kako je tesko gledati pola glumaca koji lose glume i pola koji malo bolje od toga glume. Ideja nije losa ali dijalozi nekada jako tanki. Prva polovina epizode nekako povrsna a posle ipak deluje na nesto. Odgledacu do kraja samo da ispostujem zanr :)
 
Daću joj šansu ali Vuk Kostić me u startu odbija, on mi je nekako kategorija Bikovića, po
iritantnosti.
 
Odgledah I ja, zanimljivo je da su konacno napravili neku "krimi" seriju. Meni je prva epizoda bila sasvim ok, ali kad sam video Tihomira Stanica, covek je rodjen da glumi nekog inspektora, bas odaje nekako utisak ozbiljnosti
 
TWD - ne mogu pravu reč da nađem. Brutalno baš.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Odgledah i ja Ubice moga oca. Ok mi je sasvim ova prva epizoda, imajući u vidu da gledam i razne inostrane krimi gluposti.
 
Ubice mog oca...vrlo dopadljivo i gledljivo...10 vrh glumaca, zanimljiva prica..10 epizoda, idemo dalje...
 
Ubice mog oca...vrlo dopadljivo i gledljivo...10 vrh glumaca, zanimljiva prica..10 epizoda, idemo dalje...

Čudi me da naši nisu izmuzli bar 100 ep :D, možda i pogledam neku reprizu (bemti državu bez iTunes-a i WEB DL izdanja)

BTW ja sam si i zvanično uništio dan tako što sam po navici skoknuo na fejs čim sam se probudio, onako još u "bunilu", ono je spoiler fuck fest tamo što se tiče TWD-a.
 
Poslednja izmena:
Ubice mog oca na rts-u, ufffff kako je tesko gledati pola glumaca koji lose glume i pola koji malo bolje od toga glume. Ideja nije losa ali dijalozi nekada jako tanki. Prva polovina epizode nekako povrsna a posle ipak deluje na nesto. Odgledacu do kraja samo da ispostujem zanr :)

Da, uvek sam se pitao zašto naši glumci glume solidno u filmovima, a očajno u serijama. Valjda je do produkcije "na brzaka".
Takođe, tonska produkcija standardno užasna, kada mrmljaju sebi u bradu, nema šanse da dešifrujem. Npr. poslednja scena, vraćao sam 10 puta i nisam razumeo šta mu je žena rekla u pretposlednjem dijalogu, pa ako neko zna, nek stavi u spojler.
Srećom, za ubuduće ima titlova na txt strani 888, ali pošto sam gledao kasnije na D3GO, džaba mi i to.
 
Zavrsio sinoc i drugu sezonu Narcos... Odlicna je serija, od mene svaka preporuka :) Bas me zanima kakve ce biti naredne sezone. A super su mi i ovi youtube klipovi - Narcos Spanish Lessons :D ,)

- Hijo de puta

- Coma mierda

- Patron
 
Auuuuuuuuu ono nisam ocekivao u TWD, da budem iskren. Sutra bre ima negde da proglase dan zalosti :O
 
Hahahahaha Supernatural i treća sezona za sada razvaljuju.
Jedan od najboljih momenata do sada

 
The Big Bang S10, prvih 5 epizoda bolje nego cela prošla sezona, pošteno sam se ismejao
 
Negan pokido :smoke:
Samo da ga malo ugoje, s ovim nogicama je kao karikatura.
 
Ubice mog oca na rts-u, ufffff kako je tesko gledati pola glumaca koji lose glume i pola koji malo bolje od toga glume. Ideja nije losa ali dijalozi nekada jako tanki. Prva polovina epizode nekako povrsna a posle ipak deluje na nesto. Odgledacu do kraja samo da ispostujem zanr :)

Odgledah I ja, zanimljivo je da su konacno napravili neku "krimi" seriju. Meni je prva epizoda bila sasvim ok, ali kad sam video Tihomira Stanica, covek je rodjen da glumi nekog inspektora, bas odaje nekako utisak ozbiljnosti

+1, kao Sam Neill u Peaky Blinders.
 
Da Tihomiru je uloga bombona legla.

Mislim da glumci nisu krivi kada ti neko napise neprirodan dijalog, ne u svim ali barem nekim scena. Nelogicno i glupo. Jedan glup primer gde ona baba sa kevom dva puta ponavlja kako joj se sin ugojio, jbt dal nisu mogli dve recenice da joj napisu nego ponolja kao papagaj "ala se ugojio, ala se ugojio" ma id u pm

Sve u svemu da budem iskren bolje nego sto sam ocekivao.

I jos jedns stvar 2016 oni na RTS HD pustaju upscale RTS 1. Nisu mogli da puste HD
 
Da Tihomiru je uloga bombona legla.

Mislim da glumci nisu krivi kada ti neko napise neprirodan dijalog, ne u svim ali barem nekim scena. Nelogicno i glupo. Jedan glup primer gde ona baba sa kevom dva puta ponavlja kako joj se sin ugojio, jbt dal nisu mogli dve recenice da joj napisu nego ponolja kao papagaj "ala se ugojio, ala se ugojio" ma id u pm

Sve u svemu da budem iskren bolje nego sto sam ocekivao.

I jos jedns stvar 2016 oni na RTS HD pustaju upscale RTS 1. Nisu mogli da puste HD


E to je ostavljeno za LS. Meni se Tihomir inace dopada kao glumac. Pogotovo u Sejtanovom Ratniku gde je bas odglumio. Ona baba je inace Nada Blam. :D
 
Poslednja izmena:
Sve u svemu da budem iskren bolje nego sto sam ocekivao.

I jos jedns stvar 2016 oni na RTS HD pustaju upscale RTS 1. Nisu mogli da puste HD

Meni je ovo losije nego sto sam ocekivao ( a nisam ocekivao puno). Jedino je za sada "camera work" bolji od proseka kod nasih serija (zvuk bi morao da bude bolji). Pa ona serija koja se ranije emitovala "sva ta ravnica" koju sam povremeno stigao da uhvatim po koju epizodu je delovala bolje i uverljivije nego ova.

Za hd cekamo bluray da izbace :d
 
Dobra 4. epizoda WW-a.
 
E to je ostavljeno za LS. Meni se Tihomir inace dopada kao glumac. Pogotovo u Sejtanovom Ratniku gde je bas odglumio. Ona baba je inace Nada Blam. :D
Sad me blam...:D

Meni je ovo losije nego sto sam ocekivao ( a nisam ocekivao puno). Jedino je za sada "camera work" bolji od proseka kod nasih serija (zvuk bi morao da bude bolji). Pa ona serija koja se ranije emitovala "sva ta ravnica" koju sam povremeno stigao da uhvatim po koju epizodu je delovala bolje i uverljivije nego ova.

Za hd cekamo bluray da izbace :d


Produkcijski mi je serija kanal, ali prica mi se svidja...

Onaj projekat sto je Nova imala kada su trebali da dobiju nacionalnu frekvenciju pa su morali da imaju domacu seriju je po meni produkcijski zillion nivoa inzad ovoga, ai sve ostalo deluje prirodnije. Ima na YT cela pilot epizoda i meni je vrh. Zove se Odeljenje, isto krimi tematika 4 odeljenje narkotici.

Evo sad preleteh ponovo epizodu. Kolko se neko bavio detaljima lepo decku snime kada ga hapse u prvoj sceni zoom na patike, sto je i jedino sto se vidi u poslednjem kadru epizode kada odnose lesh a ne zna se ko je.


Negde sam procitao da ima celih 12 epizoda, nadam se da je tako i da ce neko da je otkupi i emituje.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno