Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taj prevod sam i ja skinuo i valjao sam se. Mislim da se negde spominje i zemunska brlja :)
 
Ja sam odgledao pilot, najviše zbog Opija. Nije mi legla serija.
 
^Hvala. Ipak cu sacekati kolegu da pogleda prvi. :D
 
Taj prevod sam i ja skinuo i valjao sam se. Mislim da se negde spominje i zemunska brlja :)

Tako nešto, ali odlicno je lik preveo + dodao te male za*ebancije. Jednom je neki lik iz Bosne izbacivao slične prevode, međutim ponekad bi se zaneo pa je izmislio totalno drugačiju priču :D.
 
I od mene preporuka za Stranger Things, a i za Banshee koji je oduvao, stigao sam do 3. sezone, serija je odlična.
Jedino me brine gde naći 4. sezonu, nema nigde nešto dobrog kvaliteta, ali snaći ćemo se.
Po meni Banshee 10/10.
Banshee je mene poprilicno iznenadio. Nisam video da se ovde spominjao, kapiram da sam propustio to kad je bio aktuelan a kolega mi kao preporucio koji ima sumnjiv ukus pa sam bio poprilicno sumnjicav. Odgledao sam 3 sezone za 10 dana, bas mi je legla serija. 9.5/10

Stranger things krecem sad da gledam. Video sam trailere danas i jedva sam cekao da dodjem kuci da pocnem. Javljam utiske.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Banshee se itekako vrtela na ovoj temi i ima nas dosta koji delimo mišljenje da je jedna od boljih, ako ne i najbolja sa akcionim borbama/scenama.

Sent from my D6603
 
Banshee je mene poprilicno iznenadio. Nisam video da se ovde spominjao, kapiram da sam propustio to kad je bio aktuelan a kolega mi kao preporucio koji ima sumnjiv ukus pa sam bio poprilicno sumnjicav. Odgledao sam 3 sezone za 10 dana, bas mi je legla serija. 9.5/10

Stranger things krecem sad da gledam. Video sam trailere danas i jedva sam cekao da dodjem kuci da pocnem. Javljam utiske.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Stranger Things počeo večeras i ne mogu da prestanem da gledam :)

Baš ima old-school šmek, atmosfera i soundtrack su sjajni.
 
Banshee je bila dobra prve 2 sezone, po meni se u trecoj vidi vec veliki pad kvaliteta/nedostatak ideja - a cetvrtu sam batalio na pola.
 
Ja se na Banshee nikad nisam "primio".
Batalio je već posle 5-6 epizoda...

Ali zato Justified.....odgledao u jednom dahu...
 
Banshee sjajna serija mozak na pašu i uživanje, čak je i kraj serije odličan 8/10

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Odgledao sam 11.22.63, odlicna serija, bas mi se svidja prica i sve, i bas mi se svidja kao sto TWD koriste starije objektive i ima taj grain efekat koji poprilicno doprinosi iskustvu...

Stranger Things iskreno i nije neka serija koliki je hype, meni je sve to kao neka mesavina Beyond: Two Souls, mozda Resident Evila zbog onog cudovista i jos nekih filmova...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Skandinavski Broen mi nikako nije legao tako da ga posle 4 epizode bataljujem.Ne mogu da podnesem tu njihovu hladnokrvnost,glumci mi nisu uopšte na nivou zadatka.
U ovim letnjim mesecima Devious Maids prija odlično :guitar:
 
Poslednja izmena:
kakva je druga sezona wayward pines? prva mi bila ok do 3/4 sezone, drugu odgledao prve dve epizode i batalio. dal vredi da se vracam?
 
Suits serija je odlicna ali ova 6 sezona izgleda usiljeno, dinamika izmedju Harvey-a i Mike-a je ono sto je cinilo seriju zanimljivom a sada toga nema.
 
kakva je druga sezona wayward pines? prva mi bila ok do 3/4 sezone, drugu odgledao prve dve epizode i batalio. dal vredi da se vracam?

Ja sam isto tako posle druge ep digao ruke, i prva sezona je bila ocajna, a ovo je novi nivo ispod ocaja.

Btw. primecujem odredjeni pattern kod tih FOX serija. Gledam ovih dana malo Quantico na nasem Fox-u (jer steta bandwidth-a), serija je bas *****ana, sa nasviranim cicama i nagruvanim baby face likovima. Ali edit, prica, zapleti, raspleti ... Katastrofalno. Ono kad je kompletna epizoda kao da gledas los editovan trejler od 40-50min. Serija samo baca sadrzaje bez ikakvog reda i redosleda. Slicno kao onaj Empire.

Cudi me kako to jos i prolazi danas kada imamo inteligentne serije, koje pomeraju granice, bukvalno, onog sto se od televizije ocekuje. Onda s druge strane kad pogledam spisak serija na tom domacem FOX-u - 90% ih je otkazano ili ukinuto nakon prve-druge sezone.
 
Ne znam kako vam je Stranger Things "zaokruzen" kad

treba da se objasni sta je sa Vilom na kraju, nije bas normalan, kao i sta su losi momci rekli serifu i koga on hrani u sumi onoj. Mislim, logicno je da bude sezona 2.

A sto se tice The Hunt, da li ima epizoda sa zmijama i koje su? Posto bih preskocio te epizode. :D
 
To pitaš zaradi žene/devojke....ili sebe?? :p
 
Mozda se provuce koja zmija kroz serijal ali generalno nisu u prvom planu niti tema ni jedne epizode, tako da opušteno ☺️

Ja se bacio na BBCev Wild China serial,fantastična prva epizoda...

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako vam je Stranger Things "zaokruzen" kad

treba da se objasni sta je sa Vilom na kraju, nije bas normalan, kao i sta su losi momci rekli serifu i koga on hrani u sumi onoj. Mislim, logicno je da bude sezona 2.
Serif je njihov covek sada, ostavlja hranu za 11 (ima onaj zuti keks cini mi se) ona to pokupi iz druge dimenzije a Vil i njegovo gubljenje je jedini open end.
Ne bi trebalo da siluju seriju sa jos sezona.
 
Pa to, ostavlja hranu i keks za Eleven ali verovatno ce to malo probati da objasne sta joj se desilo zato sto je "nestala" zajedno sa monsterom. U svakom slucaju ostavili su tako par stvari za sezonu 2 ali slazem se da bi bilo bolje da su sve zatvorili ovom jednom sezonom.
 
Stranger Things iskreno i nije neka serija koliki je hype, meni je sve to kao neka mesavina Beyond: Two Souls, mozda Resident Evila zbog onog cudovista i jos nekih filmova...

Sent from my D6603 using Tapatalk
Sto se mene tice hajpa nema uopste, serija mi je vrhunska u svakom pogledu.
Hajpovan je GoT sa one zadnje 2 epizode. Nisu nista kvalitetnije od ostalih epizoda samo se ljudima svidela radnja. Sad ce da me lincuju ali tako je.
Stranger things mi je legao kao budali samar, tebi izgleda nije. Od mene 12/10 ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Mr Robot opasno smara, šta uradiše od serije...
 
Znači trend iz prve dve epizode druge sezone se nastavlja. Iskreno, i te dve sam jedva odgledao.
 
Slažem se, jako slab početak sezone, videćemo da li će stvari da se poboljšaju od pete epizode, bilo je nekoliko obećavajućih događaja u četvrtoj.
 
Poslednja koju sam odgledao je Hannibal. Vrhunska serija za sve koji vole psihološke trilere i horor, nije za one sa slabijim stomakom. Gluma, scenografija, fotografija, zaplet, sve je tako dobro urađeno da se nećete pokajati ako budete gledali. Mads Mikkelsen je otkinuo, za klasu je bolji od skoro svega što ćete naći u trenutnoj ponudi američkih serija i ukoliko ste pratili njegov rad uopšte nećete biti iznenađeni kvalitetom i čak i da vas ne zanima toliko tematika vredi je gledati samo zbog njega, a ruku na srce ni ostatak glumačke ekipe uopšte nije za podcenjivanje i imaju odličnu hemiju međusobno.
Pošto sam seriju bindžovao i gledao gomilu epizoda jednu za drugom, uspeo sam i da sanjam kako idem na terapiju kod dr. Lektera pa ovakav vid ekstremnog sporta ne preporučujem, samo umereno (i obucite se slojevito) :d :d :d
 
Ne znam kako vam je Stranger Things "zaokruzen" kad

treba da se objasni sta je sa Vilom na kraju, nije bas normalan, kao i sta su losi momci rekli serifu i koga on hrani u sumi onoj. Mislim, logicno je da bude sezona 2.

A sto se tice The Hunt, da li ima epizoda sa zmijama i koje su? Posto bih preskocio te epizode. :D
Nema nista stresno sa zmijama [emoji1]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno