Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Btw sta da rtadim sa TWD posto ovu drugu polusezonu nisam gledao uopste?
Jel da gledam ili da preskocim sve osim poslednje epizode?

Sto bi uopste onda gledao ovu zadnju epizodu ako hoces da preskocis ove prethodne? Onda bolje batali skroz da gledas seriju.
 
Sto bi uopste onda gledao ovu zadnju epizodu ako hoces da preskocis ove prethodne? Onda bolje batali skroz da gledas seriju.

Pa po prethodnim komentarima vidim da je ova polusezona bez veze i da je samo poslednja epizoda OK.
Jel sad jasnije?
 
Hvala ti na odgovoru i sto si u potpunosti razumeo sta sam pitao...
 
Flash - uvodna scena je jednostavno - pokidala

od svih do sada scena i efekata, ume i Flash da omane bez obzira na budzet, evo bas u ovoj epizodi su eksplozije od paketica izgledale malo krsh CGI, ali borba Reverse-a i Flash-a na samom pocetku epizode je preterana, Michael Bay da pozavidi.
 
okej je polusezona kad se sve presabere,mnogo bolja od predprosle,iako tanja od prosle.ionako nema nista pametno aktuelno.
 
Nije toliko uopšte loša TWD sezona kad se pogleda u cugu, svašta nešto se dešavalo. Bilo je par užasnih epizoda kao u svakoj sezoni do sad. Pisci su na nekim lošim drogama.
 
Nije toliko uopšte loša TWD sezona kad se pogleda u cugu, svašta nešto se dešavalo. Bilo je par užasnih epizoda kao u svakoj sezoni do sad. Pisci su na nekim lošim drogama.

I moj utisak je takav. Imaju neke smor post-moderna epizode gde svi cute, depresivni, suzni pogled im se gubi u daljini i to traje po 10 minuta...ali ima i dobrih delova. U svakom slucaju, vredi poledati mada se vidi pad u akciji zadnje 2 sezone
 
Predposlednja epizoda u ovoj sezoni Better Call Saula pokidala, u rangu five-o epizode.Serija se ozbiljno zahuhtava mislim da ima dosta potencijala za narednu sezonu.
 
rano je jos za neki jaci sud,ja za sad nisam preodusevljen i ono sto je moglo da se razradjuje odmah je ukocavano zarad tipicne drame i vezivanja za likove.nit' je otislo u bob-ovu komediju,nit' u vinsov realni nadrealizam...posto vrtim opet BB,mislim da je ovde pisano kako BB pocinje sporo,tek je na BCS pocetak spor,tj jos traje koliko mi se cini.
 
Arrow odlična epizoda.
Konačno radnja ide u dobrom smeru!!!
 
Nista pametno u Arrowu.
Smara vise ovaj Lance.
Smaraju i flashbackovi vise, ne znam sta ce da izmisle za sledecu sezoni kad su svih 5god flashbackovali.
Smara vise i plavusa s dramom, smuvala Flasha, Arrowa i Atoma, pa sta je ona Wondar woman?
Flash mnogo bolji u zadnje vreme i shield agenti isto.
 
Sledeće sezone je HIVE na redu. A flešbekovi idu još bar dve sezone, ipak se na kraju vraća na ostrvo...lepo je čovek rekao da je preživeo pakao tih 5 godina :D
 
Pogledao sam prve dve epizode Black Sails, zanimljiva serija.
 
Young and Hungry je poceo drugu sezonu :D Nisam ocekivao da ce ova komedija preziveti, lagana je previse, ali eto! :)
 
Preporuka za Person of interest
Pogledao sam par epizoda na nekom nasem kanalu, pa odlucio da skinem komplet prvu sezonu.
Gledajuci seriju, ne mogu da se otmem nekom utisku kako bi Caviezel bio odlican za ulogu Betmena. Bio bi dobar i kao Brus Vejn, a verujem isto tako i pod maskom.
 
Odlicna ova zadnja epizoda The Flash, postaje mnogo zanimljivije za gledanje od Strele. Ne znam ko im radi soundtrack, ali mi se jako svidja.
 
Ako je isti kao kod arrowa, Blake Neely ili tako nesto, ako se ne varam.
 
drugacija je tematika, isti je lik. Ali ga je ubo za Flash, ko prstom u ..

elem, citao sam najave producenata -

veliki deo Harisson Wells-a je zapravo presao na Eobard Thawne-a, i ovaj nije samo premapirao njegov DNK, vec je uzeo veeliki deo njegove licnosti, i u njemu je sad interna borba izmedju dve persone

sto se tice samog Eobard-a, on je mnogo istripovan lik. Zapravo, The Flash, odnosno Barry Allen/Wally West imaju vise lore-a u DC-u nego supermen, betmen ili bilo koji treci lik.

Eobard je po stripu (silver age era, i ovo je menjano kasnije), lik iz buducnosti iz 25 veka, koji je bio opsednut Berijem, i Flash Muzejem, da je cak izvrsio i facijalnu rekonstrukciju da bi licio na Berija. U medjuvremenu je bio psiho, jer je odstupao od utopije iz 25 veka, a protivljenje njegovih roditelja je samo dovelo do toga da on jos vise skrene. Ceo svoj zivot je posvetio tome da rekreira uslove koji su Berija pretvorili u Flash-a, ujedno pronasao neke stvari koje su Wally i Barry koristili dok su bili zivi i jos pre nego sto je uspeo da se poveze sa Speed Force-om, nasao nacin da ide kroz vreme (sprecio rodjenje svog brata, a u drugom dzampu cak i ubio svoje roditelje)

Naknadno ide cela bulumenta time jump-ova, a kroz golden/silver/nu varijacije, i sam Eobard je menjan, kao i sustina samog Speed force-a. Sto se stripova tice, 4 reboot-a su podosta zbunili citaoce o samoj prirodi Speed Force-a, a jedino sto sa sigurnoscu moze da se kaze je da je Speed Force jedna jako velika i bitna komponenta "The Source-a" sto je po DC-u entitet kao izvor svega.

elem, niko da ne brine jer nisam nista ispojlerisao za seriju, posto serija vec uveliko odstupa od tematike iz silver age DC-a, pre svega u danasnjici u kojoj Flash odnosno Beri zivi.
 
Better call Saul, vise nego sto sam ocekivao, prilicno interesantno. Pogledao prvih 8 epizoda. Takodje ni kod BB-a mi nista nije bilo sporo kao sto neki spominju, mene drze obe od prve epizode.
 
Arrow, TFlash, agenti šilda - extra, pogledah one introe na youtubeu, do jaja su, jedva čekam sledeće epizode :D
TWD imam skinutu E16 ali nemam E15 pa nisam hteo da gledam 16-ticu, ako ima neko link za torent na PP, bio bi zahvalan.
12 majmuna - meh, čini mi se da ću odustati od ove
Last man on the earth - odustajem, postaje mnogo dosadna, zadnje dve epizode samo o tome kako bi lik
da kresne plavušu... A i ono dečje ponašanje počinje da nervira...
iZombie - ništa posebno ali sasvim ok, može da se gleda
Forever - ok, interesantan
 
Ima li trenutno neka serija za starije od 16, pošto Arrow i Flash to svakako nisu.
 
Ima li trenutno neka serija za starije od 16, pošto Arrow i Flash to svakako nisu.
Sto volim vas kad odvalite ovako nesto.
Sta GoT koji ima zmajeve carobnjake i sta sve vec je za starije?
Breaking bad gde profesor hemije postane najveci badass lik nije bajka?
Film Kum je po meni za decu koja mastaju o mafiji a ne za odrasle ljude.
Ne znam kako mozes da kazes nije za starije od 16, kad velika vecina gledaoca flash i arrow je starija od toga.

Gledao sam sve sto sam nabrojao u ovom postu, i zato uzimam za primer. A ti koji nisi odgledao sve epizode navedenih serija ne mozes da zakljucis da l je za decu ili ne.
Ukusi su razliciti i ok je da kazes da ti se ne svidja ali tvoj komentar je vise bio sklon uvredi gledaoca nego tome da ti se ne svidja serija.
 
Poslednja izmena:
GOT donekle nije deciji zbog klanja, dranja, creva na sve strane, kanibali, pedofili...bas da vidim kako li ce Ramsay Boltonovo vencanje da urade.
TWD takodje ima gore scena ali to su zombiji i takodje jedva cekam da vidim kako ce AMC (ako ga uopste ubaci) da odradi Negana.
 
jedino sto se dalje snima a uposli vise od 5 mozdanih celija je Rectify.ako je presporo,udri po klasicima,treci put vrtim BB i uzivam bar 3 puta vise u seriji,toliko detalja i stvari izmedju redova...
 
^ bas sam i ja planirao da krenem drugi put da je gledam,ali rekoh proslo tek godinu i po od kako sam je zavrsio,mozda je rano :)
ipak cu da pocnem :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno