Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Grimm
Malo dosadno ali dobro ispalo na kraju, čeka nas rat.
 
Man in the high castle, zanimljiva ideja ali ne toliko dobra izvedba. 7/10 max.
 
Treba li gledati Banshee.
 
ja sam pokusao,i dijalozi su za moj ukus bas prenaivni...
 
Molim vas da neko skloni sliku sa naslovne na tapatalku, sadrzi spoiler...
 
Making a Murderer - 9.5/10

Sta reci za ovakav jedan dokumentarac... Odgledah 10 epizoda u cugu. Od silne nervoze tokom gledanja popusio sam 3 pakli cigara i nakljukao se sa par bromazepana da bih mogao da zavrsim do kraja.
 
Hvala na misljenjima, nesto drugo cu onda ipak zapoceti, Justified obecava.
 
Justified moras izdrzati prvih5-6 epizoda i onda krece ludilo :D
 
Ja sam izgleda jedini koji ce ti preporučiti Banshee [emoji3]
Po meni jedina serija sa toliko akcije/adrenalin pumping odlično odradjenih tuča. Glavni lik je badass [emoji84]
 
Još samo 8 epizoda i kraj. Kreću u Aprilu. Meni su sve izuzetne. Sjajne tuče, odlična golotinja, solidna priča ...
 
Lepo receno, Banshee brutalna serija za odmaranje :)

A za Justified moras da sacekas drugu sezonu jer je prva uzas...
 
Ali da ga parališeš totalno, ja nisam uspeo :D
 
Najbolji primer je loša verzija američkog "bridge" mnogo lošiji od švedskog "bron-a"
Izvinjavam se sto odgovaram ovako kasno posle diskusije. Ovih dana sam odgledao The Bridge US prvu sezonu, serija odlicna. Hteo sam da prvo odgledam originalnu verziju, ali nisam uspio odmah naci. I tako posle prve sozene US verzije, skinem originalnu verziju. Pocnem da gledam izpocetka. Nisam mogao da odgledam prvu epizodu originalne verzije. Jednostavno nije to to. Kidnapuju se devojke u Danskoj i Svedskoj, necu da kazem da ne, ali mnogo mi je upecatljivije to za mexico kao u US verziji. Puno bolje je predstavljen Steven Linder iz US verzije, nego ovaj iz originalne.
 
Billions je bas fantasticna nova serija. Ne znam dal gleda neko?
Pravo osvezenje, zanimljiva radnja, odlicni dijalozi, odlicna glumacka postava
 
Najbolji primer je loša verzija američkog "bridge" mnogo lošiji od švedskog "bron-a"
Izvinjavam se sto odgovaram ovako kasno posle diskusije. Ovih dana sam odgledao The Bridge US prvu sezonu, serija odlicna. Hteo sam da prvo odgledam originalnu verziju, ali nisam uspio odmah naci. I tako posle prve sozene US verzije, skinem originalnu verziju. Pocnem da gledam izpocetka. Nisam mogao da odgledam prvu epizodu originalne verzije. Jednostavno nije to to. Kidnapuju se devojke u Danskoj i Svedskoj, necu da kazem da ne, ali mnogo mi je upecatljivije to za mexico kao u US verziji. Puno bolje je predstavljen Steven Linder iz US verzije, nego ovaj iz originalne.
Ako je rec o glavnom glumcu u seriji, Martin je odlicno izgradjen lik, ja sam fan :) ali to ne moze da se skapira posle odgledane pola prve epizode.

Poceh novi X Files. Nekako me smara, ipak je to serija za 90e i za 20god manje. Californication FTW :D :smoke:
 
Nije to glavni glumac u seriji, ok jeste jedan od glavnijih. Kazem da sam prvo odgledao US prvu sezonu, i jedan prijatelj me ubedjuje kako je originalna serija puno bolja ( najvise gluma, Saga ), ok skinem originalnu verziju, i nisam mogao da pogledam celu prvu epizodu, jednostavno mi nije to to.Svedjani i Danci i jos kriminal. U vezi glume Sage i Sonje, obe me nerviraju sa tim stavom, tako da ni ne primecujem da je gluma nesto posebno :D
Moguce je da mi se ne svidja originalna verzija jer sam vec pogledao US verziju, pa znam pricu. Eventualno da prvo pogledam sezonu 2 originalne verzije.
 
Ja odgledao samo Broen originalnu verziju i meni je vrh.
Mozda mi je legla tako sto inace favorizujem glavnog lika iz drugih dobrih filmova sa njim.
Svaka preporuka svakom ko voli krimi serije.
 
I meni je vrh serija, ali ne vidim da je Broen drasticno bolji od The bridge US. Jedino sto je Broen original a The Bridge kopija.
 
nebo i zemlja po svemu,sad to sto tebi danci i svedjani nisu za kriminal to je druga prica. :)
 
Meni je ipak mnogo bolja Švedska verzija, mada ova Danska serija forbrydelsen(2007) mi je činiti se bolja usa verzija Killing, verovatno što je novijeg datuma. Preporuka za serije Modus (2015), unforgotten(2015) i the Fall(2015)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno