Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tropical heat i Millennium vrhcina. Nik nam je dolazio u Zarkovo, msm da je 3 puta bio ovde :D

 
90 te I Pikar sa Enterprajzom. Pa onda Gallactica.
Koje got je doba uvek je bilo serija i serija.
Drugaciji je bio koncept snimanja a i gledanja nego sto je sad. Sada svi ilegalno skidamo serije i gledamo. Sta bi bilo da smo neka zjb zemlja gde nema downloada serija bez kesha? Tad bi radio filter samo tako. I serije tipa munje il onos erova bi isle nedeljom u 2 popoodne - program za decu, BB I PB. Bi isle oko ponoci jednom nedeljno i u uda rnom teminu bi se davao Bolji Zivot. Vikinge ne bi pustili ni za sve pare.
Bilo bi isto kao 90 tih. Sedi pred tv i cekaj sredu u ponoc.
 
Tropical heat i Millennium vrhcina. Nik nam je dolazio u Zarkovo, msm da je 3 puta bio ovde :D


Zbog kultnog Mirčetovog grafita Slotere Niče Žarkovo ti kliče. Koji je bio na zidu nekog marketa koji je srusen posle 3 meseca. Ali je potom grafit milion puta zaziveo na drugim zidovima.

Njegovo drugo omiljeno delo Shalke 04 Partizan 05 posle poraza od Kroacije.

Sta ja sve nisam gledao tih 90-ih... mislim zaista nisam gledao, u to vreme dosije x u fullu i samo filmove non stop, oni najgori bioskopski snimci sa obrisima ljudi iz publike.

P.S. gledao se bogami Milenium i Treci talas.
 
Poslednja izmena:
^
Mislis First Wave? I ja sam gotivio tu seriju
300full-first-wave-poster.jpg
 
Chicago Hope - omiljena hospital sapunica iz tog perioda, meni znatno bolja od ER-a. Sad ću da svučem prvu sezonu da vidim na šta liči nakon dve decenije.
 
To je sa onim ćelavim sećam se valjda je na pinku bilo. Nikada nisam imao zeludac za ta seckanja.
 
Jeste. Koliko se sećam nije bilo nešto mnogo eksplicitnog seckanja, možda se i varam.
 
Gledam How I Met Your Mother već treći put i ne mogu da vjerujem da mi je svaki put sve smješnije i smješnije. Pored toga čekam ostale serije da krenu, redom od Vikingsa, Robota, GoT-a, TWD-a pa nadalje.
 
Jos jedna odlična epizoda Arrow.
Konačno dve epizode na nivou epizoda iz 2 Sezone.
Malqom,Nisa perfektni.
Čim izbace melodramu naglo skoči kvalitet serije.
 
Gledam How I Met Your Mother već treći put i ne mogu da vjerujem da mi je svaki put sve smješnije i smješnije. Pored toga čekam ostale serije da krenu, redom od Vikingsa, Robota, GoT-a, TWD-a pa nadalje.


I ja upravo po treći put završavam poslednju sezonu :) iako su svi gledali na Barnija kao najsmešnijeg lika, ja ipak tu titulu dajem Maršalu (Jason Segel).
 
I ja upravo po treći put završavam poslednju sezonu :) iako su svi gledali na Barnija kao najsmešnijeg lika, ja ipak tu titulu dajem Maršalu (Jason Segel).
Meni svaki lik posebno ima tu neku draž. Najviše se smijem Barniju, ali i ostali imaju svojih žica da oplačem od smijeha.
 
Barni je zakon,malo kvari sliku to sto je deklarisani pasivac ali krastavac.. Steta

Lepa serija za ubijanje vremena. Pre svega prijatna :)
 
Poslednja izmena:
Jako sam zahvalan zbog postojanja serije How I Met Your Mother. Sluzi mi kao odlican filter sa kim da se upustam ili ne upustam u dublju konverzaciju.
 
Barni je tragičan lik, on je na prvi pogled komičan ali njegov život je tužan zapravo. Da ne spojlujem, znate i sami zašto.
 
Druga sezona je još bolja.

Ja se nešto mučim sa drugom sezonom Black Sails-a.
Prva mi je nekako dinamičnija,više akcije.
Ova druga me ubi u pojam sa onim flashbackovima i sa razvlačenjem radnje....

Jedan od primera

Kroz dve ili tri epizode su vukli priču o Flintovom napadu na onu tvrđavu gde se Charles Vane stacionirao da bi konačno u četvrtoj epizodi otpočeli napad.
I onda povrh svega toga i onaj gay momenat između Flinta i onog lika...
 
Poslednja izmena:
Ja još nisam najbolje skapirao Black Sails a stigao sam do 3 ep prve sezone.Valjda ce mi likovi biti jasniji kasnije.Evo sad pustio HRT 1 kad ono GoT 3 sezona,taman da obnovim gradivo.Ja ne verujem koliko su jaki sa programom mediji u Hrvatskoj za razliku od nas.Dok njihov servis prikazuje Got,naš vrti Belu lađu.Zemljo otvori se...
 
A da se kladimo da bi i deseto repriziranje bele ladje bilo 5 puta gledanije kod nas nego GoT i slicne popularne strane serije kada bi pustali na rts-u :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam uvek za domaće matore serije tipa bolji život, srećni ljudi, bela ladja nego neke aktuelne strane. Valjda sam navikao da ih polako vidim na domaćim ekranima.
 
Ja sam uvek za domaće matore serije tipa bolji život, srećni ljudi, bela ladja nego neke aktuelne strane. Valjda sam navikao da ih polako vidim na domaćim ekranima.
Kao babin milje. Nervira te, ne mozes sinko da ga sklonis. Onda se naviknes da je uvek tu na TVu i postane ti normalno.
 
Da da, zbog toga [emoji12] Smorila me serija krajem sedme sezone, ali isterao sam do kraja da bih saznao ko je ona. A deveta je sezona je genijalna, kako su mnoge stvari razjasnjene i otkrivene one koje su krili. Stvarno lepo uklopljeno. Nije mi bila toliko smešna koliko emotivna (ali ne patetična). Kraj koji se mnogima nije svideo je meni odličan.
 
Poslednja izmena:
Da da, zbog toga [emoji12] Smorila me serija krajem sedme sezone, ali isterao sam do kraja da bih saznao ko je ona. A deveta je sezona je genijalna, kako su mnoge stvari razjasnjene i otkrivene one koje su krili. Stvarno lepo uklopljeno. Nije mi bila toliko smešna koliko emotivna (ali ne patetična). Kraj koji se mnogima nije svideo je meni odličan.


Ima smisla kraj, ali je i alternativna verzija skroz ok, kad nabraja šta je sve moralo da se desi da bi se oni sreli tamo. I tek se tu vidi koliko je priča uklopljena.
 
Jako sam zahvalan zbog postojanja serije How I Met Your Mother. Sluzi mi kao odlican filter sa kim da se upustam ili ne upustam u dublju konverzaciju.

Ne znam šta si hteo da kažeš, ali serija k'o serija, liči na milion pre nje i biće i milion posle nje. Sve su one po šablonu.

Uzeo sam da gledam najnovijeg Bonda ne udubljujući se u fabulu radnje nego sam hteo da vidim da li će se svi delovi šablona zvanog JB i ovde pojaviti. Kada sam ga odgledao iz takvog "drugog" ugla apsolutno sam se zgrozio. Neću to više da radim :D
 
Ne znam šta si hteo da kažeš, ali serija k'o serija, liči na milion pre nje i biće i milion posle nje. Sve su one po šablonu.

Ne slažem se. Jesi li gledao? Humorističke serije koje volim (ne računajući crtane): Only fools and horses, Friends, How I Met Your Mother, Always Sunny in Philadelphia. Svaka od njih ko nebo i zemlja. Dobro, How I Met Your Mother su inspirisani Prijateljima.
 
Naravno da sam gledao i svidela mi se, ali ne da je gledam dvaput. Evo, iz glave na brzinu, sličan fazon, Beverly Hills (iz 90ih), Couples, Men behaving badly, Friends, Chuck.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno