Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da se nadovezem iz druge teme:

Jedino zbog Margo vredi odgledati. :d

Inace, kome se svidja tematika, obavezno da pogleda seriju Hustle.

meni to medju gorim britanskim serijama ikad,a inace sam slab na njih,cak sam i istenderse gledao. :)

Meni Hustle jedna od najboljih serija koje sam gledao.


Nikako mi nije jedna od najboljih. Ali je dosta zabavna pa i kroz to veoma dobra s obzirom na tematiku.
Svakako vredna gledanja.
 
Poslednja izmena:
Pajns su uskrnavili u odnosu na knjigu, uprostili, zanimljivo izbacili verovatno da bi lakše i jeftinije snimili, naziru se i ta veštačka produžavanja.... Jedino mi se šerif svideo, sve ostalo je mnogo kvalitetnije u knjizi.

Oho, nisam ni razmišljao da postoji knjiga. Divno divno, onda prvo to. Valjda ću uspeti da nađem narodnu verziju audio knjige.
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da kaze koju rec o drugoj sezoni Penny Dreadful?
Dal je bolje od prve ili na istom nivou otprilike?
 
Ja sam pogledao prve dve epizode i bolje su mi od prve sezone, teže su. Prvu sezonu sam jedva odgledao do kraja, žena se naložila pa usput i ja pogledao.
 
Poslednja izmena:
Prespora je druga sezona. Cela jedna epizoda je bila flash back, to dodatno uspori sve :(
 
Odlična tema, taman sada kada su se maltene sve serije koje sam pratio završile.

Trenutno se prati od aktuelnih odlični Forever - 8/10 kombinacija Bouns-a i Catsle-a, taman za gledanje sa ženom...
 
Prespora je druga sezona. Cela jedna epizoda je bila flash back, to dodatno uspori sve :(

Mislim da nije, potrebno je malo razgranati inace ces imati borbu sa necastivim u naredne 3 epizode i sta onda dalje ? :) Sezona 2 je bolja od prve i dosta surovija na momente teska za gledanje jer udaraju na svakakve tabue.
 
Meni je spora :) Bice kao GoT izgleda - smaranje nekoliko epizoda, pa onda jedna OK :)
Ne moze sezona od 10 epizoda da ima celu epizodu flashback, to je sporo ;)
 
U odnosu na GOT 5 sezonu ove 3 epizode 2 sezone obrisale pod :)
 
Meni je glavna tema ove druge sezone mnogo zanimljivija, i nadam se da će biti još jezivija i teža kada izađu iz granica modernih religija i hrišćanstva i uđu u još starije manje poznate mitove.
Prva sezona je više omaž nekim horor klasicima, nije loše ali mi nije bilo zanimljivo. Sviđa mi se kako je snimljeno, odlično preneta atmosfera tog doba i glumci su odradili dobar posao, bar većina.
 
Poslednja izmena:
Hvala svima na odgovorima. Izgleda da vredi gledati.
Meni se prva nije svidela, bilo je 3-4 jakih epizoda al ostalo sporo.
 
Pa to je 30-40% prve sezone, sto je bolje nego tipicne serije :D

Meni se svidja serija iskreno, ali sporo ide, i imam utisak za same akcije (nesto sto nije samo "gledanje kroz prozor i 'razmisljanje'") mnogo malo daju :( Da ima vise epizoda, bila bi stvarno extrica.

I ovako je gledam rado, samo kazem, mislim da treba malo vise interakcije da ima.
Za Showcase je ovo pravi vrh serije :)
 
The Americans treca sezona odlicna.
 
Odlično :) Nikako da se nakanim da krenem s trećom sezonom.
 
Konačno odlična epizoda GoT, skoro sam zaplakao od sreće kad sam video gde je zavrsila Sersei!
 
GoT razbio vala, prva epizoda u ovoj sezoni da lici na nesto.
 
Ja cekam famoznu scenu sa Sersei o kojoj se prica godinu dana kao malo dete :D Nadam se da ce u 9oj epizodi.
 
Ja cekam famoznu scenu sa Sersei o kojoj se prica godinu dana kao malo dete :D Nadam se da ce u 9oj epizodi.
Konačno dobra epizoda GoT.Svi čekaju tu scenu,ipak su bili zatvorili ceo Dubrovnik da bi je snimili [emoji1]
Bogme sa dosta likova prešišali radnju iz knjige.
Evo nam i Tirijan dodje do Deneris
 
Koja je to scena u zatvorenom Dubrovniku...cisto za nas ne upucene?!
Inace mnogo dobra ova epizoda,posebno sa onim zenama u zatvoru (mislim na one 3) :D
 
Ja cekam famoznu scenu sa Sersei o kojoj se prica godinu dana kao malo dete :D Nadam se da ce u 9oj epizodi.

I meni je godila poslednja epizoda.

Moja prognoza za preostale tri epizode je: 1 Sersi, 9. borba na Džona i 1 epizoda možda sa Stanisom i Winterfelom, mada je sasvim moguće da će to ostati za narednu sezonu
 
Pa sto bi bio zatvoren Dubrovnik zbog toga, svi grajdani bi rado bili statisti :D
 
nem'ru svi,minimum 180cm visine za muskarce,a dubrovcani inace nisu nesto visoki,zato brdo statista dolazi iz hercegovine.
 
meni je poslednja epizoda okej, ali i dalje nista posebno.

toliko se tupilo prvih sezona o whitewalker-ima a njih skoro da nema,samo na pocetku ih je bilo. a zima dolazi vec 15 godina
imam utisak da ce R.R. Martin za kraj da ih ostavi, da ce ovi preci zid ili tako nesto i da ce napraviti rsum. ako ne bude tako dzabe je toliko smarao i zastrasivao sa njima
 
Pa nije ih bilo samo na početku, ali D&D nisu u serijama prikazali/pomenuli neke bitne stvari koje se nalaze u knjigama a tiču se WW i zida. Meni je krivo i što su izbacili whitehandeda jer je bio lik sa čini mi se zanimljivom pozadinom priče, no dobro...
 
Brooklyn 99 - fenomenalna je serija. Odlicna komedija, i odlicna glumacka postava. Kapiram kako neko ne voli Sandberg-a, taj reinkarnirani Jim Carey humor i krivljenje faca, ali je u bukvalno svakoj epizodi pokazao da je veoma dobar glumac, sa sirokim mogucnostima, gde one kratke ljubavne scene odglumi za sve pare, kao da je u nekoj top-ljubavnoj komediji/drami.

E sad, mene pegla ona ne-emotivna Rosa Diaz, nit mi lezi glumica nit mi lezi fazon gde je ona toliko socijalno reetardirana.

epizoda sa Hickokom i Skalijem kad zapravo pokazu da su odlicni panduri - hilarijus :D Teri Kruz takodje fenomenalan, lik je nevidjena faca kad je uopste pristao da glumi ovakvog lika.

inace, neko je pustio buvu da ce u Brooklyn 99 na pocetku 3 sezone iz lifta izaci niko drugi do John Munch-a :) to bi bilo interesantno za videti, kapiram da bi bila koja, 8-9 serija gde se pojavljuje taj jedan lik :)
 
Poslednja izmena:
javi da gledam ako se pojavi,posto sam sve ostalo gled'o. :)
 
Pa nije ih bilo samo na početku, ali D&D nisu u serijama prikazali/pomenuli neke bitne stvari koje se nalaze u knjigama a tiču se WW i zida. Meni je krivo i što su izbacili whitehandeda jer je bio lik sa čini mi se zanimljivom pozadinom priče, no dobro...

rece mi drugar koji je citao knjigu da ima jos stvari koje se ticu WW ali da to opet nije onoliko koliko se ocekivalo od pocetka.

u seriju u zadnje vreme bespotrebno ubacuju raznorazne dosadne scene koje bi mogle biti zamenjene sa nekim kvalitetnijim. pogotovo gej scene. ali neka bude budzet razlog...
 
Pre bih rekao "politička korektnost", mada je sve više takvih scena kojih btw i nema u knjigama a na osnovu kojih bi neko ko nije čitao knjige rekao da je u njima prava gay parada...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno