Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bezi bre,sad moram treci put da ga gledam,srecom,steknut je. :d
 
Avengers age of Ultron od mene 9/10.
Film me je odusevio,nove likove su exstra odradili.Pogotovu Vision i Scarlet Witch!!!
Najbolje scene u filmu su
Borba Iron man u HULKBUSTER oklopu vs Hulk i izraz lica svih kad Vision doda Thor-u cekic

Gledao sam film u 3D.Film nema nikakvu specijalnu scenu za 3D,opusteno moze da se gleda i obicna proekcija.
 
Still Alice odlicna drama, malo teska za gledanje ali ima jakih emocija. Preporuka 7/10
 
Kingsman Secret Service - vrlo zanimljiv film, 8/10.

Edit - scena u crkvi, WTF :D
 
Poslednja izmena:
Ovaj Samuel L. Jackson godisnje bre snimi po 5-6 filma, ne znam kada pre stigne :D
 
Pa kada radi isto što i Morgan Freeman. Bukvalno jednu istu osobu glumi svuda. Samo ide sa seta na set.
Gledao Pandorum, meh neka 6.
Kingsman jedva 7.
Blackhat 7. Malo pomešanih utisaka, ali dosta pozitivno.
Miami vice jedva 7.
Mann je i dalje tata kada treba snimiti film, a da akcija deluje ultra realno.
 
Pa kada radi isto što i Morgan Freeman.

njih dvojica u paketu sa Denzelom, koji je najvise od svih njih "jedan te isti lik" su takvi glumci, ali brate sa razlogom - tri lika koja volim da vidim bez obzira na film i scenario.
 
Zaboravih njega. Ja baš iz tog razloga izbegavam njihove nove filmove.
 
Sympathy for Lady Vengeance (2005)
Sa ovim filmom sam odgledao celu triologiju Osveta i samo mogu da kažem da su ovi Koreanci bolesni :zgran: Neke scene je stvarno mazohizam gledati.
Ne bih da ocenjujem, nekome ovo možda odgovara ali meni nikako.
 
What We Do in the Shadows - Odlicna komedija. Satro dokumentarac o 4 vampira cimera, kako provode dane...

Gledao za vikend sa društvom, odlična komedija :)

Pogledam i Kingsman: Secret Service, solidan film sa zanimljivim scenama borbi, može se pogledati.
 
Slažem se. Sasvim ok film.
 
Se7en - Film je dobar, ali mi je bas uticao na raspolozenje sam kraj filma, odnosno nije mi se svideo.
 
American Sniper

Amaterski film, nedorecen, scene secene bez iakakve logike, efekti bedni i jako ih malo ima, izbor glumaca katastrofa.

Propaganda ali bez svetlucave folije i masnice odozgo.

3/10
 
Se7en - Film je dobar, ali mi je bas uticao na raspolozenje sam kraj filma, odnosno nije mi se svideo.
Bas zbog takvog genijalnog kraja i jeste jedan od najboljih i najkvalitetnijih trilera ikada snimljenih, uz Jaganjce, Memories of Murder i Hickoka.Bilo kakav drugi kraj ili happy end bi upropastio film.
 
pa evo ti sira prica na prosloj strani,najbolja komedija u zadnjih ko zna koliko godina.

edit: na predprosloj,sori. :)
 
American Sniper
Amaterski film, nedorecen, scene secene bez iakakve logike, efekti bedni i jako ih malo ima, izbor glumaca katastrofa.
Propaganda ali bez svetlucave folije i masnice odozgo.
3/10

Pozdrav Miki,
uz svo poštovanje meni je ovaj film najmanje 7/10. Ben Reed i Bradley Cooper su dobri glimci, samo što ovog prvog jako malo ima.
Jesu ga rastegli bez neke potrebe pa traje preko 2 sata, što mi se ne sviđa ali Bradley Cooper je pokazao da ume da glumi i ovakvim filmovima za razliku od mnogobrojnih komedija koje je radio. Iskreno, ne sviđa mi se što se nabildovao onoliko. Film kao film za one koji vole ovu tematiku je odrađen dobro. Par efekata sam i sam vraćao da vidim kako su odrađeni i po meni su bili sasvim ok. Predugo traje i nosi onu njihovu ******sku američku politiku da brane svoju državu desetinama hiljada kilometara daleko... to je ono što mi je ******... Naravno, moje mišljenje.
 
honeymoon 2014 je dobar,bezazleno pocinje a zavrsava se tragicno :D
 
Pojavio se:

It Follows 2015 KORSUB 720p HDRip x264 AAC-JYK
 
Ko gleda taj krs kvalitet + nalepljen korejski titl, uzas covece.
Cemu svrha izbacivanja ovog osim ako nisi nestrpljivi korejanac ?
 
Zasto krs? Nisu svi manijaci da gledaju BR niti imaju svi tv/ekran od 40".

Koliko sam video po SS-ovima, nista ne fali kvalitetu.

Sve je to subjektivno, ali mislim da preterujes.
 
Zasto krs? Nisu svi manijaci da gledaju BR niti imaju svi tv/ekran od 40".

Koliko sam video po SS-ovima, nista ne fali kvalitetu.

Sve je to subjektivno, ali mislim da preterujes.
Snimak je krs za 2015 godinu. I sve ispod 1080p je krs. Nemoj me pogresno shvatiti, ja gledam na telefonu SD kvalitet za vecinu stvari ali realna cinenjica je da bi 1080p trebao da bude standard i dostupan svima ali to je druga tema koja nije ovde za forum.
 
sve ispod 1080p je krs.
ali realna cinenjica je da bi 1080p trebao da bude standard i dostupan svima

1080p ili 720p je nebitno. Video bitrate je bitan. ;)


A sto se tice HDRip, to uglavnom izbegavam, nevezano da li je neki SUB nalepljen ili ne.
Lepo kasnije izadje neki ok WEB DL ili BR(rip) i to je to.
 
^^ auuu, svaka cast :D ...ne mogu ni da pomislim da gledam nesto na telefonu

... jos nesto, da li koristis makar slusalice dok gledas preko telefona ?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno