Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Equalizer, film očigledno tupavo isečen sa preko tri sata. Nekoherentna celina. Out of place slow-motion. Relativno dobre borbe. Neobjašnjiv Home Alone u Home Depot. Osim, jebavam se jer mi je dosadno. Film je onaj tip, gde je mogao da bude kultni, na ivici je da bude loš, ali nije. S toga će da zabavi, ali ga niko neće pamtiti.
U prevodu, najbolji akcioni triler u zadnjih godinu dana. Jer nema ništa. Jack Reacher je jedino bio dobar i opušten.
 
Poslednja izmena:
Incendies (2010)

Hvala coveku koji ga je preporucio na nekoj od prethodnih strana.
Odlican film! Samo ostavlja gorak ukus nakon gledanja. 8.5/10
 
Pusher 1,2,3

I deo ocena: 5.5/10
II deo ocena: 3.5/10
III deo ocena: 7/10

Obavezno pogledati sva tri.
 
Jel mi verujes da sam se isto to zapitao ? :)
 
Poslednja izmena:
Upravo tako,dobro joj stoji uloga,nije morala da se uzivi u njoj...bila je prirodna :)
 
Tinejdzeri odlepljuju...
 
James spaderov glas je brutalan... Obe scarlet mi se svidjaju, i johanson i witch :D
 
Ovo ce biti SKUPO.
 
Bio sam ultra subjektivan.
Zao mi je ali tako je. Treci deo mi je najvise pruzio, prvi onako, drugi spor i dosadan.
 
How to train your dragon 2
Savrsen nastavak prvog dela,jako zabavan i emotivan.Mislio sam nece moci da drzi na kvalitetu posle keca ali sam se prevario.
3D efekti na nivou kao i kod prethodnika.
svaka preporuka. 9/10
 
A most wanted man (2014)- Onako, ocekivao sam vise... 6.9/10 :)
 
Hot 2 Train ur dragon 2

Scenario krš.Problem je dobra priča, uvek bila.
Fore su sjajne.
Grafika neverovatna.
6+/10
 
Let's be cops - 6/10.
Čudan film. Smešan jeste i nekako je uvek na granici između umerenog humora i preterivanja sa humorom u određenim scenama. Deluje kao neki super niskobudžetni filmić. Kako teče radnja značajno se popravlja i na kraju dajem 6-icu, inače bi bila dvojčica :D.
 
Singham Returns (2014)

Drugi deo (prvi takođe odličan), indijski akcioni = komedija za ostatak sveta :D
Za gledanje u društvu preporuka, više smo se smejali nego većini američkih komedija poslednjih godina.
 
Hercules - meni nije los 6/10, volim Rocka :)
 
Age of Ultron trailer

covece, nisam ocekivao da ce ovako da se odvija film, Avengersi se otprilike ceo film tabaju jedni sa drugim. bar tako deluje. A Iron man sto je pripremio odelo za protiv Banner-a, hit :d

[youtube]tmeOjFno6Do[/youtube]
 
Age of Ultron trailer

covece, nisam ocekivao da ce ovako da se odvija film, Avengersi se otprilike ceo film tabaju jedni sa drugim. bar tako deluje. A Iron man sto je pripremio odelo za protiv Banner-a, hit :d

[youtube]tmeOjFno6Do[/youtube]

Zar ovo nije već okačeno na prethodnoj strani?
 
Tabaju se sa Pinokiom

 
The Town
Kiss kiss bang bang
In bruges
Training day
Seven psychopats
The bank job
The way of the gun
The long good friday
već spomenuti Layer Cake
The usual suspects

Nije sve strogo u žanru ovih koje si naveo ali svi su od šestice pa mnogo naviše što se tiče ocena.

Odgledao sve, hvala na filmovima. Ako mozete preporucite jos neke, ja sam od onih koji nije gledao filmove sve do sad, sem nekih koje sam "bas morao" :D
Najbolje mi lezi nesto tipa: Kill the Irishman, Lock Stock and Two Smoking Barrels, Snatch, Layer Cake,Kiss kiss bang bang, The usual suspects...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno