Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bacam se na sledeci dokumentarac sa velikim ocekivanjem:
James.Camerons.Deepsea.Challenge (2014)

6g_Jb_O.jpg
 
Kažu da je prilično loše, previše pričanja o porodici i sl., a malo dokumentarnih stvari.
 
Encounters at the End of the World je odlican, kakvih sve likova tamo ima.
 
wow, trailer za age of ultron je fantastican.
 
Singham Returns (2014)

Drugi deo (prvi takođe odličan), indijski akcioni = komedija za ostatak sveta :D
Za gledanje u društvu preporuka, više smo se smejali nego većini američkih komedija poslednjih godina.


Da, u pravu si za ovo da je bolja komedija (iako je akcioni) od americkih koje snimaju u zadnjih desetak godina.
Nego imas li jos neku preporuku ili neko od forumasa za Bollywood film u ovom stilu kao ovaj?
 
Ko je preporucio Collateral hvala mu

Film sabija. Nije akcija kakvu sam zeleo u smislu "good guy vs iljade zlih" i film ima zaista jedinstven format, ali je vrhunski film. Podjednako Tomislav i Dzejmi zasluzuju apsolutno prizanje za odigrane uloge. Film je inace fenomenalno napisan, svaka konverzacija u kolima, pocev od fenomenalnog flertovanja izmedju Max-a (Jamie) i Annie (Jada) pa do dubokih filozofija Max-a i Vincent-a je ekstra napisana i izvedena.

Ko nije gledao nek pogleda obavezno.
 
Ovo je 1 od tema zbog kojih volim ovaj forum... :p
 
A most wanted man, vrlo dobar, da nije slinavog buljenja u patos i papirnih aviončića koji su me nervirali bio bi odličan.
Spor, nije za svakog ali meni je legao.
 
Gran Torino Iako je film drama, u vise navrata me je bas nasmejao (za razliku od ovih novih "komedija"), Deda Clint odlican :) 9/10
 
Dobar je Clint!
 
Ko je preporucio Collateral hvala mu

Film sabija. Nije akcija kakvu sam zeleo u smislu "good guy vs iljade zlih" i film ima zaista jedinstven format, ali je vrhunski film. Podjednako Tomislav i Dzejmi zasluzuju apsolutno prizanje za odigrane uloge. Film je inace fenomenalno napisan, svaka konverzacija u kolima, pocev od fenomenalnog flertovanja izmedju Max-a (Jamie) i Annie (Jada) pa do dubokih filozofija Max-a i Vincent-a je ekstra napisana i izvedena.

Ko nije gledao nek pogleda obavezno.

Vrh film. A i muzika u filmu sjajna.

 
Let's Be Cops 6/10.
Za ubujanje subotnje dosade. :D
 
Gone Girl

http://www.imdb.com/title/tt2267998/

Smara malo na trenutke ali jedan od boljih trilera u posledje vreme. Postao zanimljiv tek od pola. Kraj mi se nije dopao. Nije predvidiv kao vecina filmova. Mozda najbolja gluma Affleka do sada. Prvi put sam bio u Kulturnom centru. Nisam ni znao da ima bioskop. Dupe mi otpalo za ova dva ipo sata koliko traje film. Jedva sam cekao da se zavrsi.

Ocena za film :
7/10.
 
A most wanted man slobodno mozete zaobici nemojte bezveze gubiti svoje vreme ali zato unthinkable moze da prodje
 
Nema na čemu, Igoritzo :)

ovo su old skul akcioni trileri. Ovo treba gledati, a ne ove nove splacine. zadnjih bukvalno 7-8 godina jedini "napet" film a da je makar 1/10 diehard-a mi je bio White House Down, eventualno Unstoppable koji je takodje specificnog formata (Denzel u vozu)
 
Danas odgledao White House Down. Malo preterizma, ali - dobar, pogledati obavezno. Hvala za tip.
 
Meni je White House Down bas dobar film. Lepo je rekao neki od kriticara sa RT-a "da je film snimljen pre 15 godina bio bi kultni akcioni, a utisak kvari sto se poredi sa transformersima i ostalim glupostima danasnjice"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno