Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
realnije je 9/11 :-devil-:
 
Focus-Не знам, можда ја превише очекујем од филмова али ово је још један од бизарних. Поготово ова банана од глумца Смит. Чак и ова плавушица одиграла боље:). Све у свему 5/10.
 
Jedino zbog Margo vredi odgledati. :d

Inace, kome se svidja tematika, obavezno da pogleda seriju Hustle.
 
meni to medju gorim britanskim serijama ikad,a inace sam slab na njih,cak sam i istenderse gledao. :)
 
Нисам стручњак али мислим да га баш узимају за пример акционог филма са минимумом CGI.
 
Ex Machina - vizuelno odličan, najvećim delom zbog lokacije a onda i zbog dobre kamere; ostatak mlak zbog loših glumaca i šupljih karaktera/priče. Ocena 5/10
 
Mad Max, dao bi mu -3 da moze tako da se oceni.
Kvaliteti su Nafurani efekti SGI, Gole Manekenke i unistavanja kola.
Prica 0, nema veze sa zivotom. Bacenih dva sata zivota.

Нисам стручњак али мислим да га баш узимају за пример акционог филма са минимумом CGI.

Oko 80% akcionih scena je bez CGI. Bar je tako rečeno.
A toliko realno izgledaju, da nema razloga da im se ne veruje.
 
Kingsman - ugasen posle 20 minuta. Tesko varim forsiranog SLJ-a, a pogotovo u ovom izdanju Spy kids sa mnogo psovki pa nisam siguran na koju publiku su ciljali.
F&F7 - prvih sat vremena ok, posle krece neki drugi film koji sam premotavao.
You're Not You - odlican, 8/10.
Watchmen director's cut 9/10.
Drive - 9/10, fenomenalno iznenadjenje.
Only God forgives - dosta losiji od Drive-a, 7/10.
 
Au svideo ti se Drive, Borise reaguj ! :p
 
Mad Max 10/10. Savršena izvedba za taj tip filma. Potpuno uspešno prenesen setting i vajb starog Mad Max univerzuma, sjajne akcione scene (skoro bez CGI-a), minimalna količina patetike.
Ex Machina 8/10. Inteligentno osmišljen film, koji savršeno funkcioniše ako u startu prihvatiš ekscentričnosti glavnih likova. Posledice koje iz toga zatim proizilaze su savršeno logične.
 
Focus 6/10

Drive nije sa svakoga, brdo ljudi ga ne vari. Meni fenomenalan, uvodna spica sa numerom od Kavinsky-a ako se ne varam me odmah kupila. Gledao odavno ali da icenim 8/10
 
Kako sam istrolovan. Skinem San Andreas Quake, ocekujuci los film i odlgedam jos gori.
 
Tek sad provalih da je Imortal Dzo zapravo ovaj lik
7487262ori.jpg
 
Tek sad provalih da je Imortal Dzo zapravo ovaj lik
7487262ori.jpg
To sam ja prvo skontao kada sam otisao na imdb i kliknuo na sliku imortal joa pre nrgo sam gledao film. Nisam se nesto preterano udubljivao da li je u to isti lik u samom mad maxu. Inace valjda neki indijac.
 
Poslednja izmena:
Pravi film se zove San Andreas a ovo San Andreas Quake. Nisam ni pomisljao da bi iko pravio ripoff trash filma sa rockom.
 
kako iskusno hajpujete film,sad moram i ja odgledam. :)
 
Moja preporuka pogotovo za one koji vole spijunske trilere:

MV5BMTU2OTkwNzMyM15BMl5BanBnXkFtZTcwOTI4ODg2Ng@@._V1_SX214_AL_.jpg

mozda ce nekom biti dosadniji (meni nije) ali je zato plejada glumaca odlicna a radnja uopste nije losa.
 
Poslednja izmena:
Nisam uspeo da ogledam focus do kraja.. Izbrisao ga posle 30min. Cak ni vrhunska riba nije mogla da me natera da odgledam film do kraja.. [emoji15]
 
Nisam uspeo da ogledam focus do kraja.. Izbrisao ga posle 30min. Cak ni vrhunska riba nije mogla da me natera da odgledam film do kraja.. [emoji15]
Isto, smece od filma, sve cekam da se nesto desi posle onoga na stadionu sam ugasio.
It Follows. Cemu onolika ocena na imdb, kapiram da u zadnjih 10 god. ima 3 dobra horora ali zar je dotle doslo da se ono smatra dobrim danas? Au
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno