Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sky od 3d mi se vrti u glavi. Hoce to kad dodjes do 40te. A i u taku 3d naocari su im izgrebane i onda je bzvz gledanje.
Poceo da gledam od brace koen neki film iz 2013 o muzicaru uvaljivacu. Kad zavrsim sledi retrospektiva. Moze i u spojleru ako ima zamerki.
 
Burek/Bourek

Pristojan, solidan, opuštajući film. Veoma interesantne role kod nas (pa i generalno) manje poznatih glumaca, kao što su William Leroy, Christina Aloupi, Jason Grechanik, a posebno je upečatljiv Al Nazemian. U negativnom smislu, odskaču braća Trifunović, koja demonstriraju nekakav izlizani, vulgarni humor.

7/10
 
To kad Majkl Bej pravi film znas da ce biti gledljiv/zabavan i aj kendi ali mega glup. A ovi sa krova pobise pola Libije ne menjajuci sarzere, ko u Fury gde pobise celu Nemacku vojsku iz jednog tenka...:D
 
Ali prakticno i sam pocetak filma nema smisla kad pogledas kraj. Ispada u fazonu mi smo svrgnuli velikog tiranina Gadafija sto je znacilo da smo probudili jednu drugu zver koja je zavila na kraju Libiju u crno ali nema veze mi smo heroji koji se brane od zveri koju smo sami pustili.
 
Važno da smo se razumeli...:p
Jamboooo
 
Warcraft....7/10
Stavise, par osoba sa kojima sa isao nije imali nikakve veze sa Warcraftom i na kraju im se svideo vise nego meni(nisu znali neke dogadjaje). Svakako ne zasluzuje hajku kriticara koja se podigla na netu
 
Barry Lindon http://www.imdb.com/title/tt0072684/

Jedan od cuvenijih filmova koji nisam gledao. Posle clockwork orange koji sam ugasio ja pola, dugo mi je trebalo da se nakanim da opet pogledam kjubrika. Ali ovaj ep o bari lindonu je strasan. Brutalna sinematigrafija i za danasnje standarde. 8/10
 
13 hours Bengazi: Kao sequel Crnog jastreba, opet ameri dobiše po njonjari kao i uvek. Čitao sam malo o "bici za Bengazi" kako je nazvana, paralelno dok sam gledao film... Utisak na mene ostavio je kraj kada

žene i deca trče oko leševa.. Koliko su im mozgovi isprani ideologijom moćnika, sami sebe pobiše na neki način
.. veća zamerka je što se potencira AK-47 kroz film da ispadne da su Rusi naoružali revolucionare, nigde M4 sem u bazi, yeah.
Ne gledam na film kao Američku propagandu, već kao slikovit prikaz uništavanja jedne zemlje od strane moćnika... A kad se setim tetkovih priča iz Libije dok je tsmo gradio puteve... Tuga.
 
Ako pogledaš bilo koji snimak na Yutubu,videćeš da svi nosaju kalaše,malo ko ima Fn-Fal,Stayer AUG,M1A1...H&K nisam nikog video

Fakt je da je celo to područje,Azija bila najveći Ruski dobavljač naoružanja,jer su bile jeftinije,sigurnije,lakše za održavat

Nema to veze sa propagandom

The Prestige http://www.imdb.com/title/tt0482571/?ref_=fn_al_tt_1 super film 8/10
 
X men apocalypse
Kad nisam zaspao, ne znam.
Ova x men fransiza mora da ide Marvelu nazad pod noz kao i Spidermen. Bila je dobra dok je bila matora ekipa, ovi mladju ne mogu da se sastave.
Naravno quicksilver scena za oskara, jedina stvar koja valja u filmu i koja je remek delo.
Takodje mi je zao sto je jako malo bilo Olivie Munn, ja tu glumicu obozavam.
Radili su uvod u film citavih 100 minuta da bi na kraju zavrsili za 5min sve.
Prethodni deo daleko bolji.
Ja se nadam da ce Wolverine 3 biti dobar jer su prva 2 uzas a nisu mogli boljeg glumca za tu ulogu da nadju.
Najbolji x-men film do sada je Deadpool.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Takodje mi je zao sto je jako malo bilo Olivie Munn, ja tu glumicu obozavam.

yBmZtQw.gif


:D
 
X men apocalypse
Kad nisam zaspao, ne znam.
Ova x men fransiza mora da ide Marvelu nazad pod noz kao i Spidermen. Bila je dobra dok je bila matora ekipa, ovi mladju ne mogu da se sastave.
Naravno quicksilver scena za oskara, jedina stvar koja valja u filmu i koja je remek delo.
Takodje mi je zao sto je jako malo bilo Olivie Munn, ja tu glumicu obozavam.
Radili su uvod u film citavih 100 minuta da bi na kraju zavrsili za 5min sve.
Prethodni deo daleko bolji.
Ja se nadam da ce Wolverine 3 biti dobar jer su prva 2 uzas a nisu mogli boljeg glumca za tu ulogu da nadju.
Najbolji x-men film do sada je Deadpool.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
Film dobro odradjen prica 0, nemas zelju da gledas 90% stvari random.

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
@TozABG
Ne slazem se za mladje. First Class i Days of Future Past su najbolji filmovi, uz X-Men 1. Ovo ostalo je lose, a Wolverine filmovi bezvezni skroz.
Wolverine 3 mozda i ispadne dobar, a bice i R rated.


@Kissme1
Probudjeni Apocalypse planira unistenje sveta, naravno da mora biti zaustavljen.
Zar si ti ocekivao neku pricu?! :d
 
@TozABG
Ne slazem se za mladje. First Class i Days of Future Past su najbolji filmovi, uz X-Men 1. Ovo ostalo je lose, a Wolverine filmovi bezvezni skroz.
Wolverine 3 mozda i ispadne dobar, a bice i R rated.


@Kissme1
Probudjeni Apocalypse planira unistenje sveta, naravno da mora biti zaustavljen.
Zar si ti ocekivao neku pricu?! :d
Ala su ga zaustavili u pm, svemocni mutant vizveo 2 biliona godina i izeo 1500 moci, a u filmu se samo teleportovao kao neki ****** i delio metalna krila... ma daj..

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Jesi u pravu, ali to nema veze sa pricom vec sa likom. Kao sto sam i rekao pre nedelju dana, Apocalypse zastrasujuc u svakoj sceni mada su mogli vise da ga iskoriste.
 
Jesi u pravu, ali to nema veze sa pricom vec sa likom. Kao sto sam i rekao pre nedelju dana, Apocalypse zastrasujuc u svakoj sceni mada su mogli vise da ga iskoriste.
Svasta bi napisao ali nzm da metnem spojler ;)

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Scena sa Quicksilverom za oskara :D Mene oduševila :D Još i kako su pravu muziku potrefili za tu scenu, svaka im čast, poklopili je savršeno :D
 
^
stavi img ili url code pa samo obrisi img ili url i napisi spoiler umesto. Naravno u sredini napises tekst umesto linka ☺️

Moj post se nadovezao na clana kissme.

Sent from my D6603
 
^
stavi img ili url code pa samo obrisi img ili url i napisi spoiler umesto. Naravno u sredini napises tekst umesto linka ☺️

Moj post se nadovezao na clana kissme.

Sent from my D6603
Skontao sam xD

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Ma ja se razmišljam da ponovo idem da gledam film samo zbog te scene :D Kako se samo sve poklopilo oduševljen sam :D Lik koji glumi Quicksilvera sa konstantno smorenom facom i u prvom i u ovom delu :d Odlično je izneo ulogu, i naravno prosto mi je neverovatno kako se i pesma uklopila u celu scenu :D Sad ne bih mogao da zamislim scenu sa drugom muzičkom podlogom :D
 
^
stavi img ili url code pa samo obrisi img ili url i napisi spoiler umesto. Naravno u sredini napises tekst umesto linka ☺️

Moj post se nadovezao na clana kissme.

Sent from my D6603
nije valjda da posle 10 godina na forumu tako pises tagove

zar nije lakse umesto svih tih kliktanja, brisanja i cega sve ne, napisati [ spoiler]tekst[ /spoiler]?
 
Na mojoj tastaturi je komplikovano da stignem do tih zagrada tako sa mi je bukvalno dva klika a spojlere pisem retko tako da mi i nije ta opcija toliko bitna
 
cudno, na svim tastaturama koje sam dosad koristio stoje pored entera :)

nisam mislio samo na spoilere, nego na tagove na forumu uopsteno
 
Zar nije lakše stisnuti dugme "spoiler"

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno