Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nightcrawler zasluzuje vise. Sa ili bez razlomka. :)

Dzejk Gilenhalov performans sociopate je bez preterivanja na nivou De Nirovog taksiste.
 
Nightcrawler zasluzuje vise. Sa ili bez razlomka. :)

Dzejk Gilenhalov performans sociopate je bez preterivanja na nivou De Nirovog taksiste.
Opusteno su mogli da ga nominuju za oskara.

giphy.gif
 
X men Apocalypse, najgori X men deo do sada, 4/10...
Nindža kornjače 2016... Ili sam ostario i uozbiljio se, jedva sam odgledao... 3/10

Sent from S7
 
Nightcrawler zasluzuje vise. Sa ili bez razlomka. :)

Dzejk Gilenhalov performans sociopate je bez preterivanja na nivou De Nirovog taksiste.

A vala i ima facu za te uloge mindfucker-a. :D Odlican glumac.
 
X-men Apocalypse iznenađuje dobar bar meni posle toliko hate a po netu. Par glumaca je užas, ali film je generalno sasvim dobra zabava. Quicksilver je pobedio, koliko dobro snimljeno.
 
Tarzan (2016)
Hmmm... Na momente jadan, na momente bas cool scene. Uglavnom amaterski deluje film. 5/10
 
Tarzan Ok film za pogledati uvece.
Samuel L. "Motherfucker" Jackson u jednom momentu pomislio da je Rambo :d A sto se tice prave politicke pozadine filma ona nije bas "hepy and" za stanovnistvo u Kongu. Kralj Leopold II je bio Genocidni vladar I zato najmanje taj zapad treba da se pro****va (hvali) sa svojom kulturom, razvijenoscu i toboze demokratijom. Nastalom na ovakvim "temeljima".
 
Poslednja izmena:
Bridget Jones's Baby

http://www.imdb.com/title/tt1473832/?ref_=rvi_tt

Ne pamtim da me u skorije vreme neki film vise nasmejao u bioskopu od ovog. Mislio sam da je bezveze, ali sasvim solidan, bas da se opustite i nasmejete. Vredi pogledati, sa (devojkom, drugaricom,,,,)

Ocena 6.5/10.
 
Pogledah 10 Cloverfield Lane.
Sta znam...na momente dosadan i meni licno neinteresantan, a ono na kraju vec i pomalo tragikomicno sa onim Molotovljevim koktelom.

I da,pre nego sto pitate, gledao sam Cloverfield iz 2008

Beyond Genius Lies Insanity
 
Poslednja izmena:
Meni su Locke i Nightcrawler dva izuzetna iznenađenja od filmova. Neuporedivi totalno, ali sam nakon oba imao isti osećaj zadovoljstva - ono kad pogledaš sjajan film - varijanta.

Pre njih, jedini film koji mi je ostavio takav utisak je bio American Beauty, a to sam gledao čim je izašlo.

I eventualno Garden State i Drive, ali me ta dva nisu baš "upecali" na prvu "loptu".
 
Izgleda da ću morati da pustim brkove i bradu, i da više gledam fudbal :)
Šta znam, volim ja te engleske limunadice.
 
Gattaca (1997)
7.5/10

Zanimljiva priča, ok glumci, sve u svemu od mene preporuka. Nije film koji ostavlja bez teksta ali nije ni bačeno vreme. Moguća budućnost...

http://m.imdb.com/title/tt0119177/

Rečenica iz filma koja mi je ostala u sećanju do dana današnjeg:

Vincent: It's funny, you work so hard, you do everything you can to get away from a place, and when you finally get your chance to leave, you find a reason to stay.
 
^ secam se u Tuckwood-u sam ga gledao, u to neko vreme je bio i Grad Tame misli ili kako se vec zvao taj film isto dobar. Ladno 20 god skoro proslo ccc
 
Meni je Gattaca vrhunski film. Danas je naučna fantastika 70% akcija i to mnogo smara.
 
Danas ne postoji intelektualni kapacitet u mladih da razumeju vise od tih preostalih 30 % koliko je preostalo mesta za sci fi u danasnjim blokbasterima
 
Danas je (velika) zarada u bioskopima prioritet pravljenja filmova i zato se prave filmovi koji su dopadljivi svim uzrastima (7-77 god.) i u kojima nije potrebno razmisljati, bitno da sve prsti od akcije. Zato se samo od visokobudzetnih filmova uglavnom u zadnje vreme prave Marvelovi i DC i jos po neka nebulozna komedija.

Kvalitetan sci-fi je gotovo izumreo.
Pogledajte samo te poznate filmove od pre 15-20 godina, gotovo da nijedan nije uspeo da zaradi para da pokrije budzet filma.

Gattaca, Equilibrium, Dark City, Artificial Intelligence: AI, Donnie Darko ...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno