Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1999. to je bila godina dobrih filmova :)
Matrix, American Beauty, Magnolia, Eyes wide shut, Green Mile, Fight Club, 6th sense, Dogma...
 
T1 & T2 klasika , čak i moj klinac je oduševljen, s obzirom da mu se ništa od tih starijih filmova ne sviđa.
Odgledao Ostrvo , dobar je , po meni klasična ruska škola.

Sent from 640
 
Mene zena htela da stavi u top sinoc zbog klinca. Upropastices ga gde da gleda to mnogo je agresivno, a kako da mu ne dam da barem odgleda prvu scenu sa kamionom kada T-1000 izlazi iz vatre kad je mali izgovorio Švarceneger tacno iz prve iako ima samo 3 godine :)
 
Now you see me 2 8/10

Super film, dostojan nastavak prvog dela koji je mozda za nijansu bolji od drugog ili je to zbog toga sto sad vec znam sta mogu da ocekujem u smislu, nista nije kakvim se cini da jeste.
 
Hardcore Henry 8/10
Nisam godinama odgledao neki akcioni film,od kad sam zavrsio osnovnu skolu nesto ih ne volim. Ovo mi stoji vec duze vreme i prijatno sam iznenadjen. Realno film kao film ne zaslužuje ovoliku ocenu,ali donosi nesto novo sto ce verujem posle njega mnogi poceti da rade. Preporuka za gledanje sa društvom.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Now You See Me 2 2/10, ne znam ni što sam dođavola pogledao posle debakla od prvog dela. Mislim pošto snimamo film o iluzionistima, onda ne moramo da dajemo nikakva objašnjenja kako je nešto moguće i možemo da radimo šta god nam se hoće, potpune ******štine.

Gledao sam ponovo Moneyball http://www.imdb.com/title/tt1210166/?ref_=fn_al_tt_1 volim Breda volim ovaj film :)
 
Treba imati bas jak zeludac za gledanje nysm2 posle keca :d

Sent from my D6503
 
Meni se kec da kazem svideo, ali nikakvu zelju nemam da gledam dvojku, prosto to mi je film sa idejom koja moze jednom da prodje ali ponovo ne ...
 
Dvojka je bas onako bljutava, na sta sam potrosio skoro 3 sata zivota....
Podseca me pomalo na one viceve gde su bili Srbin, Amer i Nemac i na kraju srbin pobedi....
 
Treba imati bas jak zeludac za gledanje nysm2 posle keca :d

Sent from my D6503

Kanta od filma, po meni 3/10. Naravno, glupi amerikanci su fascinirani plotom koji 99% i ne razumeju pa imdb kaze 6,7/10 - 57.096 :sceptic:
 
Nerve

Sasvim pristojan, energičan, interesantan (primarno tinejdžerski) film. U sporednoj ulozi većini draga Juliette Lewis :)

7.5/10
 
Odlgedao sam i druga dva nastavka, stvarno su dobri kao i priv deo.
 
Odgledao film snowpiercer (2013) , po meni odlican, film za svaku preporuku

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Hardcore Henry 8/10
Nisam godinama odgledao neki akcioni film,od kad sam zavrsio osnovnu skolu nesto ih ne volim. Ovo mi stoji vec duze vreme i prijatno sam iznenadjen. Realno film kao film ne zaslužuje ovoliku ocenu,ali donosi nesto novo sto ce verujem posle njega mnogi poceti da rade. Preporuka za gledanje sa društvom.
Upravo sam ga pogledao, kakva ludacka akcija :) Kapiram da se nece svakom svideti nacin na koji je snimljen film, ali ja sam i vise nego zadovoljan, preporuke.

Pogledao i The Conjuring 2 i on mi je dobro lego, iako se bas i ne secam dobro prvog dela, ovaj drugi mi je bio cak i bolji.
 
Only Lovers Left Alive

Volim Jarmuscha koji mi je posle Lyncha i Nolana omiljeni reziser ali ovaj film me je razocarao.

2 sata nicega.
Ali bukvalno nicega.
Totalna uspavanka.

Beyond Genius Lies Insanity
 
jel ima neko preporuku za neki hakerski film, gledao sam onaj nemacki: who am i
i nista slicno nisam nasao
 
Upravo sam ga pogledao, kakva ludacka akcija :) Kapiram da se nece svakom svideti nacin na koji je snimljen film, ali ja sam i vise nego zadovoljan, preporuke.

Pogledao i The Conjuring 2 i on mi je dobro lego, iako se bas i ne secam dobro prvog dela, ovaj drugi mi je bio cak i bolji.

Bas htedoh da pitam za The Conjuring 2 kakvi su utisci...
 
Only Lovers Left Alive

Volim Jarmuscha koji mi je posle Lyncha i Nolana omiljeni reziser ali ovaj film me je razocarao.

2 sata nicega.
Ali bukvalno nicega.
Totalna uspavanka.

Beyond Genius Lies Insanity

Gledao ga pre mesec, dva.
Jim mi je odličan režiser i nadao sam se sve do kraja da će ipak ispasti nešto od filma...
U nekim recenzijama je dobro, čak i izvrsno ocenjen, al' što se mene tiče promašaj.
 
Bas htedoh da pitam za The Conjuring 2 kakvi su utisci...

Meni je dobar, bolji od prvog dela. Ne garantujem da ce se svima svideti, ipak je ovo horor film i tu su normalna oprecna misljenja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno