Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledao sam danas Kontakt iz '97, još jedan klasik od pre 20 godina.
 
Podsetio se filma pulp fiction.
Ma valja za sve pare.
Whose Zed?
Zeds dead baby, Zeds dead.
 
Šta nas čeka od Sci-Fi u narednom periodu...






Nego vezano za A.I jeste donekle potcenjen film, opet taj film je Kjubrikovo dete i šteta
je što nažalost on nije uspeo da snimi film.
 
Pogledajte samo te poznate filmove od pre 15-20 godina, gotovo da nijedan nije uspeo da zaradi para da pokrije budzet filma.

Gattaca, Equilibrium, Dark City, Artificial Intelligence: AI, Donnie Darko ...

Zaboravio si Alien-a... prvi deo i dan danas zaradjuje...
 
Alien je iz druge generacije 30 kusur.

Sad malo razmisljam kakav film, bio sam 3 razred kad se davao na politici. Treci mislim da nikada nisam no odgledao koliko sam se u$rao vec dotle.

Da li mogu da naprave nesto tako da nije do efekata nego do price ovih dana?
 
Poslednja izmena:
Da li mogu da naprave nesto tako da nije do efekata nego do price ovih dana?

Meni jedino sto pada na pamet su Sunshine i Pandorum.

Mada tesko da oni mogu da se porede sa Alienom i ostalim pobrojanim filmovima iz tog perioda ali su,barem meni, sasvim solidna ostvarenja

Beyond Genius Lies Insanity
 
Krenuo juce da gledam ovog novog Tarzana, ugasio sam posle pola sata, dosadno u pm... Mozda nastavim neki put, ali ono sto me je oduševilo je dokle je dosao CGI zivotinja... Za par godina bice nemoguce izvaliti da li je CGI ili prava, vec je negde na tom nivou.
 
Meni je isto bio dosadan, ali sam odgledao do kraja.

Pogledaj knjigu o dzungli da vidis kako su tamo uradjene zivotinje.Ono je fantasticno. :)

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Jungle book u tom segmentu pokidao potpuno, mada trandzana nisam gledao
 
Ninja kornjace - ugasio zbog politicke korektnosti. Nema smisla vise ovaj Holivud...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ghostbusters (2016) film za pripito zensko drustvo i dizanje samopouzdanja pred izlazak
 
Odgledah Star Trek Beyond danas.

Ubedljivo najlosiji ST film od ovih novih adaptacija (ako je ikako moglo losije ali uspeli su). Los, bas bas los.

Ne bih preporucio da gledate ako vec imate nesto na cekanju. Cak sta vise treba ga u potpunosti preskociti. Isao bih toliko daleko da je Warcraft za koplje bolji film (cak i ako nisu isti zanr).

Jedino sto sam zbog njega dobio zelju da ponovo odgledam BS Galacticu ili pak mozda Firefly...
 
Meni je bolji od ona druga dva koje je rezirao bas Abrams. Naravno - kilometrima daleko od "pravog" Star Treka.
 
Ja sam ga gledao u bioskopu onomad i smorio se za medalju. Kažu svi (koji su gledali) da je samo u 4DX tehnologiji zabavan za gledanje, a meni se nešto nije baš davalo 850din za taj junk.
Nadam se da neće više uopšte izbacivati ove ST filmove, i čekam da vidim da li će od one ST serije napraviti bar nešto smisleno. Ovaj reboot mi je sa svakim novim filmom sve odvratniji i odvratniji.
 
The artist 9.5/10, remek delo.

Aktivno sam na temi mozda god ipo dana i cekam da neko pomene film:) scena kada spusti casu viskija na sto i cuje se tup zvuk kada casa dodirne sto WOW -horor/strah od uverenja koje nemozemo da promenimo ili prevazidjemo zbog svoje kratkovidosti u sekundi je predtsavljeno u toj sceni
 
Poslednja izmena:
Fargo (1996) - ovo uopste nije los film. Nisam ga gledao do sada, a solidno me je zabavio.

Ocena izmedju 8 i 9.
 
Dajte još neke preporuke ovog tipa, šta vredi pogledati a da je kvalitetno...

Minority Report, I Robot, Contact, Sphere, K-Pax.

Od novijih Edge of Tomorrow i Enemy sa JG iako nije sci-fi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno