Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I niko ništa nije postavio u međuvremenu, sad moram dupli post.

Gledao sam Gone Girl, dobar je, predvidljiv više od pola, ali ne kvari zabavu. Finale je baš zabavno.
 
Gone Girl...
Hmmmmmmmmmmmmm... Video sam u filmu neku poentu, neku zelju da ispricaju vec vidjeno... Ali nisu uspeli, losim izborom glumaca (po meni) i totalno ne povezanom pricom.
Jedva 6/10...
 
I ja sinoċ odgledah Gone Girl. Pre gledanja nisam ni znao o kakvom se filmu radi. Veoma dobar film, jedan od boljih koje sam gledao u poslednje vreme.
 
Kad bolje razmislim, meni je najbolji ovogodisnji koji sam gledao.
Mada Interstellar jos uvek nisam, a Hobiti me ne zanimaju. I nema neke konkurencije. :d
 
Gone Girl...
Hmmmmmmmmmmmmm... Video sam u filmu neku poentu, neku zelju da ispricaju vec vidjeno... Ali nisu uspeli, losim izborom glumaca (po meni) i totalno ne povezanom pricom.
Jedva 6/10...
Riba je odglumela za oskara. Mozda si gledao drugi film. Ne znam sta je nepovezano(spojeno) sve je lepo objasnjeno
 
Poslednja izmena:
Sad ste našli da zovete Rosamund Pike ribom.
Meni je ona riba od Die Another Day, što je bilo pre 12 godina.
Samo izgleda sada tek dobija glavne uloge u zadnje vreme.
 
Sad ste našli da zovete Rosamund Pike ribom.
Meni je ona riba od Die Another Day, što je bilo pre 12 godina.
Samo izgleda sada tek dobija glavne uloge u zadnje vreme.
Riba - zensko.
Nisam se setio kako se ime pisa pa sam napisao riba. A i odlicna je u filmu, previse si probirljiv playboyu
 
Nisam rekao da nije. I pričam zbog ranijih postova u vezi filma.
Da znaš da moram da postanem, svi misle da jesam. I uopšte se ne zezam.
 
Koliko te vole na forumu mozes i Justin Bieber da budes.
 
The Treatment/

Zju.... Uvek sam voleo samo komedije da gledam, medjutim danas ne znam ni sam kako (ne secam se) sam naisao na ovaj film i nekako opis me zainteresovao pa reko da pogledam i nesto ozbiljnije. Samo sto je ovo meni bilo puno ozbiljnije. Sve je vrhunski smisljeno, samo sada sam shvatio da definitivno ovo nije štivo za mene, razmisljam sada da skinem neku komediju da pogledam, da se vratim u normalu.

Svakako preporuka za film, a ocena na imdb bi mogla biti veca slobodno...

Edit: Skidam the intouchables, to nisam gledao.
 
Poslednja izmena:
Hobiti:

Odgledao sva 3 dela. Prva dva u kucnoj varijanti, a treci u bioskopu. Generalno nisam bas neki ljubitelj ovih fantasy filmova. Prvi deo mi je bio najlosiji, drugi najbolji, a ovaj treci tu negde izmedju :d

Treci sam inace gledao u 3d/48fps. To mi je prvi film da sam gledao u 3d i svideo mi se taj prikaz :). Dok ovih 48fps ugavnom deluju lose (mozda par scena vrede da budu u 48fps), ali uglavnom sam imao osecaj ko da gledam u tv na kome su ukljuceni oni efekti (true motion i slicno).
 
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

220px-The_Hobbit_-_The_Battle_of_the_Five_Armies.jpg


Necu da kazem da sam se razocarao zato sto su mi prva dva dela sollidna, posebno prvi. Ali prvi put mi se desilo da se iznerviram zbog filma. Da li sam mnogo ocekivao ilil sta vec ali ubedljivo mi je ovo najgori deo iz obe trilogije. Prvih sat vremena kao da sam gledao spansku seriju. Toliko sve deluje vestacki da nemam komentar. Da li je to zbog tehnologije bioskopa ili je tako napravljeno ne znam. Drugi deo filma je bolji pa je to malo popravilo utisak. Imam pohvalu za 3d. Prvi put da me oci ne bole. Ali sve u svemu kao da nije isti reditelj radio sva tri dela. Ni ocenu necu da ostavljam.
 
The Mule (2014)

Odgledah film jer sam video da ga je neko spomenuo u temi, a i zbog Hugo Weavinga. Film ništa posebno, vrlo spor, umalo nisam bacio peglu na pola filma... Može komotno da se odspava 2 sata pre nego da se gleda ovaj film, korisnije je za mozak.
 
The Mule (2014)

Odgledah film jer sam video da ga je neko spomenuo u temi, a i zbog Hugo Weavinga. Film ništa posebno, vrlo spor, umalo nisam bacio peglu na pola filma... Može komotno da se odspava 2 sata pre nego da se gleda ovaj film, korisnije je za mozak.
Jeste film gadan na momente (i treba) ali je vrlo dobro spakovan, gluma je fenomenalna a prica i ako toliko puta ispricana, aktuelna do bola.
Ovo mi je jedan od boljih filmova ove godine. Bolji od Hobita recimo :)
 
The Amazing Spiderman, preko dva sata dosade. Dobar je jedino da ide u pozadini i da se povremeno baci pogled usput. Čini mi se da je prvi bio bolji, ali nisam siguran, jer sam davno gledao.


Dredd da gledam 2D ili 3D?
 
2D po meni

The equalizer meni legao, fale takvi filmovi. Kvalitetno ali mozak na pašu i samo uživaš :)
 
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Necu da kazem da sam se razocarao zato sto su mi prva dva dela sollidna, posebno prvi. Ali prvi put mi se desilo da se iznerviram zbog filma. Da li sam mnogo ocekivao ilil sta vec ali ubedljivo mi je ovo najgori deo iz obe trilogije. Prvih sat vremena kao da sam gledao spansku seriju. Toliko sve deluje vestacki da nemam komentar. Da li je to zbog tehnologije bioskopa ili je tako napravljeno ne znam. Drugi deo filma je bolji pa je to malo popravilo utisak. Imam pohvalu za 3d. Prvi put da me oci ne bole. Ali sve u svemu kao da nije isti reditelj radio sva tri dela. Ni ocenu necu da ostavljam.

Meni je jedino smetao onaj prevod u 3d projekciji, nekako mi je bio naporan za citanje. Srecom ga nema previse :)

A ovih 48fps najgore izgledaju u nekoj obicnoj konverzaciji, kao sto kazes ko da sam dosao da gledam neku spansku seriju :d Sve deluje kao da je neko stavio video speed na 1.2. Sta znam mozda smo previse navikli na 23.976 fps pa nam ovo sve deluje vestacki...

I falilo mi je malo vise emotivnosti na kraju. Mozda su na to uticali i klinci u bioskopu kojih je bilo 70% koji su se vec zadnjih 20 minuta prevrtali u foteljama i smejali, da sam posmislio da gledam neku komediju sa Ben Stilerom.
 
Poslednja izmena:
The Guest (2014)
Na imdb ima ocenu 7 ali nisam skapirao zasto ima tako dobru ocenu. Cist promasaj i prepruka za apsolutno izbegavanje!
 
3:10 for Yuma je najbolji skorašnji. Mnogo volim kako je urađen, i Elmora generalno.

Ne desava se cesto, ali ovog puta se slazem sa tobom. Jako dobar flm, sa jakom glumom.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
The Hobbit: The Desolation of Smaug 7/10
Solidan nastavak price, ali cini mi se daleko slabiji u odnosu na prvi deo. Cisto radi nekog uporedjenja, prvi deo sam ocenio sa 9(mada moguce da bi sada bila drugacija ocena, da opet pogledam).
Suma sumarum jaka produkcija, dobra gluma, prica malko naivnija od Gospodara prstenova. Ne bih da sirim previse dok ne pogledam i poslednji deo.
 
Da li onda Hobita gledati 2D ili 3D?
 
U 3d, ali ako postoji opcija ne u HFR (48fps) .
 
Kakve veze ima forum? Bitno da me žene vole, ovde su uglavnom muškarci. Mada su mi se nabacivali i muškarci, malo i prečesto u zadnje vreme.

Sta je ovo, opet Igor ima novi nalog?

LM, najvise sam voleo da se vozim zalivom i sad eto.. Cunami. Koje su mi alternative?
 
Stari zaliv u formi org.anizacije
 
Moram da odem ovih dana da pogledam konačno taj HFR. Meni inače standardni filmovi često "seckaju", tj. navikao sam na visok frejmrejt u igrama, tako da će mi možda i leći ovo :D
 
Ja mrzim Hobbit-a, ali bih hteo da vidim 48fps kako izgleda kad je nativno snimano.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno