Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lost highway, ne znam kako sam propustio ovaj film, Dejvid Linč je pod teškim drogama snimao, stvarno :)

8/10

Ovo je jedan od onih filmova koji treba da se gledaju više puta da se pohvataju detalji. Bil Pulmana pamtim iz komedija, totalno me oduševio u glumi.

sjajan film, ja bih mu dao i 9. gledao sam ga nekoliko puta. odlicna gluma Patricie koja mi je i omiljena glumica, dobar scenario, rezija, soundtrack. obavezno stivo ko voli Lyncha.

juce pogledah Mission Impossible: RN. bas kao sto sam i ocekivao, fina akcija. dao bih mu 7.5, mozda i 8 jer mi se bas gledao film na taj fazon. kome se gleda solidan akcioni film moze da pogleda ovaj, nece pogresiti.
 
I od mene preporuka za Southpaw, sjajan film i odlična glavna uloga, čovek je besprekoran
 
Tomorowland - dobar i zabavan film za porodično gledanje naročito ako imate veliki tv. Ima super efekata, dobrih šala, Kluni je lepo odglumio svoj deo, moja preporuka...
 
Ja hteo da odem do rode da gledam marsovca ali tamo se daje 3D. Vredi li ili da trazim 2D (kao sto sam i planirao da gledam) ?
 
I od mene preporuka za Southpaw, sjajan film i odlična glavna uloga, čovek je besprekoran

Meni se dopao film, ali je scenario naivan i klise znaci, vec vidjeno dosta puta do sada.
Muska varijanta Million Dollar Baby u prevodu.

Meni je Jake bio mnogo uverljiviji u Nightcrawler-u, tu je pokidao :)
Ovde samo solidan.

6/10
 
Jeste naivan i kliše ali pali lad se dobro obradi...Jake je opasno dobar glumac, čovek nema lošu ulogu iza sebe...
 
Ja hteo da odem do rode da gledam marsovca ali tamo se daje 3D. Vredi li ili da trazim 2D (kao sto sam i planirao da gledam) ?

I ja htedoh da pitam vredi li ga gledati u 3D-u?
 
Chasing Ice (2012)- Posto je ovo dokumentarac ne mogu da ocenim kao obicne filmove. Vrhunski dokumentarac.
 
Al karta skuplja nego 3d u Rodi :D
 
Enemy 7/10 sa Gilenholom me ostavio u opasnom tripu, on bukvalko glumi za dvojicu. Bira uloge vrlo zanimljivo, ovde se pojavljuje tajno drustvo, on pominje red iz haosa, u Prisoners ima zanimljiv prsten...

Zaboravih da napisem najbitniju stvar Enemy je film posle kojeg ti se vrzma po glavi ono da li sam ga shvatio kako treba, dok verovatno kako treba je za svakoga drugacije.
 
Poslednja izmena:
Tomorrowland (2015)
...

Citiram tvoju poruku ali je molba opšta.

Molba da na početku opisa uvek idu i naslov i IMDb link.

Unapred hvala.

Southpaw



Da nije
Rokijevskog kraja
bila bi blizu 9tke. Ovako navučena 8ca i to prvenstveno za izvrstan casting, a i glumu cele ekipe.
 
Poslednja izmena:
Enemy 7/10 sa Gilenholom me ostavio u opasnom tripu, on bukvalko glumi za dvojicu. Bira uloge vrlo zanimljivo, ovde se pojavljuje tajno drustvo, on pominje red iz haosa, u Prisoners ima zanimljiv prsten...

Zaboravih da napisem najbitniju stvar Enemy je film posle kojeg ti se vrzma po glavi ono da li sam ga shvatio kako treba, dok verovatno kako treba je za svakoga drugacije.

Od negde mi je poznat taj film, ali mislim da ga nisam gledao, ili sam samo trejler pogledao. U svakom slucaju deluje mi zanimljivo...
 
Poslednja izmena:
Sicario, е ово дефинитивно није pg13. Штета што нисам барем сачекао превод (због шпанског), а и бољу копију.
 
Mission Impossible RN - negde na pola filma mi toliko bilo dosadno da sam uzeo fon da vidim ima li kakvih vesti na netu.

Ništa ovo nije bolje od prethodnog. Par spektakularnih kaskaderskih vratolomija, sada sa gomilom lošeg CGI-ja (jurnjava motorima i POV pogled iz kacige), BMW reklama na svakih 5 minuta, priče nigde, loša gluma, dobra riba u par utegnutih kombinacija ...
 
Preporuka za ne gledati Enemy. Nije pitanje sta je pisac hteo da kaze, vec je pitanje: "Koja je uopste poenta snimanja takvog filma?" :)
 
Nije ni na mene ostavio neki utisak. Nije kao Donnie Darko (jedan od najboljih koje sam gledao), gde te stvarno zanima sta si ti to sad upravo gledao, i mami te da gledas jos nekoliko puta.. nisu me ubedili da se zainteresujem sta je kog djavola pisac hteo da kaze, ako je uopste i hteo nesto.
 
Poslednja izmena:
Focus (2015)

Klasicno dobar Will Smith, sa partnerkom koja obara sa nogu i sporednim ulogama koja je svaka na svoj nacin specificna i zanimljiva.
Najslabija karika je definitivno bogati vlasnik formula 1 tima,ali ne pojavljuje se puno pa i nije bitno.

Zanimljiva prica, odlicno snimljene scene dzeparenja.
Ima i dosta zdravog humora, tek po neki klise ali nista strasno.

\Od mene jaka sedmica.
 
Taj focus nisam mogao da odgledam vise od 25min.. Ocajna gluma,ocajan film i prica. Mislim da sam mu dao 1/10 :) i pored onakve glumice nisam mogao da izdrzim do kraja..

Razmisljam se da li da odgledam ovog dzonije depa kao gangstera i to sve sa hc kineskom verzijom filma :)
 
Klasicno dobar Will Smith

196.gif
 
Jedan je Boris :D

Dobar je Smith, nista mu ne fali, samo malo da sredi usi i bice top :d
 
Realno nema on iza sebe neki bas vrhunski film. Secam se da sam kao klinac pogledao na video rekorderu (mozda i prvi film) Independence Day i bio sam odusevljen sa filmom i specijalnim efektima u to vreme, WS tu nije bio los. Posle toga u Men in Black i u Legendi mi je bio jedino zabavan...
 
The.Pursuit.of.Happyness sa njim je full.
Ima jos dobrih filmova ali ovaj mi je najbolji sa njim
 
Nije ni na mene ostavio neki utisak. Nije kao Donnie Darko (jedan od najboljih koje sam gledao), gde te stvarno zanima sta si ti to sad upravo gledao, i mami te da gledas jos nekoliko puta.. nisu me ubedili da se zainteresujem sta je kog djavola pisac hteo da kaze, ako je uopste i hteo nesto.
Slažem se.
Donnie Darko je jedan od klasika mindfuck "žanra", ko voli uvrnuto i originalno a nije ga gledao neće se pokajati.
 
Sad sam se vratio sa "Pored mene". To nije film, to je jednostavno glupost najveca koju sam pogleda u svom zivotu i obicna promocija LGBT zajednice. Kad sam gledao trejler, ono sve ful a kad sam otisao. Dosadniji film, gluplji nisam odgledao verujte mi. Ne znam kako uopste moze ovako nesto da se svidi nekome.
 
Pa angažovano sr@nje..."Diši duboko" isto, ali je bar korektan film...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno