Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i nije bas, mislim ko ima vec "iskustvo" sa takvim filmovima nece biti majndfakovan.

Solidan je Predestination al' sam zbog hajpa ocekivao malo vise.

Sent from my D6503
 
Predestination je jedna od najvecih gluposti koje sam u zivotu gledao.
 
Odgledao film Mali Budo.
Bas veseo film za opustanje. "koji je ovi Brajan kralj" :)
Nasmejao me je. 7/10 za komediju bez poente.
E da treba mi par preporuka za veceras. Evropski film il slicno.
Neka komedija ( ne one koledz americke fiomove ) bolja drama ( ne mora teska da bude ) moze francuski film. Odlegao osmi dan. Dobar film, i uvea sam odgledao. Blesavo interesantan.
http://m.imdb.com/title/tt1675434/

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Predestination naj umobolniji film koji sam video... bilo mi je muka od same radnje i ne sećam se da sam izdržao do kraja. Mučnina i nelagodnost... fuj. - 20/10

Sent from my D6603
 
Das Experiment je strava film. Topla preporuka.

A jos toplija preporuka za Predestination. Samo pazite... Zestoki mindfuck.
U stvari, omašio sam film :D
Mislio sam na film die Welle.
Das Experiment je takođe odličan film ali nema veze sa nacizmom
 
Verovatno zato što je
sam sebe napravio, sam sebe rodio, ukrao i ako se dobro sećam i ubio
 
Upravo taj rad... ja ne mogu da verujem koju psihu mora čovek da ima i napravi takav film.

Sent from my D6603
 
Ma film nije umobolan nego to pokusava da bude, tj da bude mindfuck. A u stvari je nevidjeno pretenciozno djubre. Nisu znali sta da izmisle pa su nabacali gluposti da se masa lozi i da vice wow.
Kako sam se iznervirao kad sam ga pogledao :D
 
Izasli traileri za Justice League i Wonder Womam
Ko ce ovo da doceka

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Vidim najavljuju opet neki nastavak za par dana o Jason Borneu?!
 
Mirise na fail, ali videcemo (na bluray ripu ofc ;) )
 
Izasli traileri za Justice League i Wonder Womam
Ko ce ovo da doceka

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
Kazi brate kakav Comic Con.

Plus Marvel's Defenders, Luke Cage, Iron Fist, Punisher, nova sezona DD, verovatno i nova Jessica Jones.
Znam da je tema samo o filmovima, samo kazem koliko je Comic Con razvalio ove godine i koliko ce 2017. da bude u znaku superheroja.
 
Eye in the sky - gorak ukus u ustima nakon filma...
Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
 
Gledam trejler za Justice League i kao kad ce Jared Leto i Margot Robie da se pojave, kad ono nije to taj film i firma.. Zar nisu Betmen i Joker od istog gazde?
 
Poslednja izmena:
Ja znam samo da ce Afleck da se pojavi u Suicide Squad, tako pise i na imdb. E sad za JL, ko ce ga znati, jos im oni trebaju pored toliko likova, i BvS su sjebali jer su hteli previse toga da stave u jedan film, na kraju nismo dobili nista.
 
Ja znam samo da ce Afleck da se pojavi u Suicide Squad, tako pise i na imdb. E sad za JL, ko ce ga znati, jos im oni trebaju pored toliko likova, i BvS su sjebali jer su hteli previse toga da stave u jedan film, na kraju nismo dobili nista.

Ja sam mislio ovo je kao 'odgovor' na Suicide squad, strpaj sve junake u jedan film, DC vs Marvel?
 
Gledam trejler za Justice League i kao kad ce Jared Leto i Margot Robie da se pojave, kad ono nije to taj film i firma.. Zar nisu Betmen i Joker od istog gazde?

Jesu.


Ja sam mislio ovo je kao 'odgovor' na Suicide squad, strpaj sve junake u jedan film, DC vs Marvel?

Suicide Squad je samo jos jedan "nastavak" u DC Cinematic Universe: https://en.wikipedia.org/wiki/DC_Extended_Universe#Films
(Marvel Cinematic Universe je nesto drugo: https://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Cinematic_Universe#Feature_films)



Suicide squad i Justice League su DC.
Suicude Squad mu dodje kao Marvelov X man a JL kao Avengers

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Nemoj tako, X-Men nisu negativci. :D
 
Poslednja izmena:
Vrhunski Comic Con, jos kad bi se pojavio Martin i najavio Vetrove Zime bio bi najbolji ikad :D
 
Suicide Squad će pre biti odgovor na Guardians of the Galaxy, samo zbog komičnog tona, oni su zvanično na Avengere išli sa onim Man of Steel i BvS kao "najjačim" filmovima u arsenalu. Ja to bar tako gledam, sudeći po "tonu" samih filmova. SS će biti sprdačina, u najboljem mogućem smislu ;).
 
Dune 1984 - odlican SF, mada sam ocekivao da je bolesniji zbog Lyncha. Leteci baron je genijalan lik.

Black Mass - nista specijalno, moze da se odgleda.

Criminal - Dobar triler da se ubije vikend predvece.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno