Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Hunt
I taman kad sam mislio da mu dam visoku ocenu, film se završio tj. nije se ni završio jer da bi se završio mora da ima kraj. 7/10

Kako nema kraj? Desilo se to sto se desilo...


Meni je Jagten jedan od boljih filmova, opet mozda je i zbog dragog mi glumca Mikkelsen-a :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Inace odgledao sam Predestination... Ja ga ic nisam razumeo. Zavrsio se film. Gleam i neveruem :d
 
Poslednja izmena:
Slažem se sa Đilkošem u vezi Jagten.

I s preporukom od Uruka.

A meni je posao da se ne slažem. :D
 
Nisi se ti dobro razbudio. Popi jos jednu kafu, ovaj put jacu malo, neku zestinu. Cisto da se vratis u normalu :d
 
Frank - nije bas komedija vise drama o mentalno poremecenim "muzicarima" koji u svoj bend primaju "normalnog" da im pomogne u snimanju albuma. Fasbender pokido iako je ceo film s maskom.

Film je po meni odlican! A Fasbender... nemam reci. Lik me je totalno iznenadio, nekako sam ga imao u vidu kao one man army glumca, ali ovo mi je totalno promenilo misljenje. Najjace mi je sto u toku celog filma sam izvodi sve numere.
Poslednja pesma je takodje pokidala.
 
Kako nema kraj? Desilo se to sto se desilo...


Meni je Jagten jedan od boljih filmova, opet mozda je i zbog dragog mi glumca Mikkelsen-a :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+1
 
Moze par preporuka za veceras nekih filmova (2007+) a zanr (drama/triler/misterija) >???

Hvala!
 
Prisoners
Her
Stonehearst Asylum
The Boy in the Striped Pyjamas
I Origins
The Book Thief
El Bola
Devil (2010)
Gran Torino
Siberian Education
Sin Nombre
Un Prophete

Dosta ti je ovo.
 
Zar ti nije lakse da kucas u Google-u ili otvoris imdb > search top 2007 movies, top 2008 movies, top 2009 movies itd?

Verujem da si vecinu gledao, svi smo gledali generalno, tako da tesko da ce se neko naci da ti predlozi film koji nisi gledao.

Bar ono ja sto sam gledao sve popularne su svi gledali, tako i ja, a verujem i ti.
 
Zar ti nije lakse da kucas u Google-u ili otvoris imdb > search top 2007 movies, top 2008 movies, top 2009 movies itd?

Verujem da si vecinu gledao, svi smo gledali generalno, tako da tesko da ce se neko naci da ti predlozi film koji nisi gledao.

Bar ono ja sto sam gledao sve popularne su svi gledali, tako i ja, a verujem i ti.

nemam vise ideja,gde god pogledam sve sam skoro gledao,a ove starije slabo gledam
 
a ove starije slabo gledam

Propuštaš mnogo.

This is Where I Leave You

All-star postava filma i televizije, više ovog drugog. Manje više tipična drama/komedija porodična, okupljena oko tragedije, i više već pređenih. Da se nisu trudili da zadrže komercijalni ton, bio bi bolji. Ali nije loše za opuštanje.

Ako neko prati stand-up, treba mi preporuka za neki special.
Juče sam gledao Bill Burr - You people are all the same, nije bio loš. Ali nije u rangu sa Louie C.K.
 
White Bird In A Blizzard 5/10.
Povremeno smaračka priča, gluma skoro osrednja. Mnogo veća očekivanja na konto trailer-a.
 
The Judge - ehhhh
robert downey jr vuce stvar, ok prica sama po sebi ali na momente glupo razradjena i predvidljiva.
ipak interesantno i na momente smesno, sta znam, prvi film koje sam gledao u protekle 3 godine :D
...6.5/10?
 
Film je po meni odlican! A Fasbender... nemam reci. Lik me je totalno iznenadio, nekako sam ga imao u vidu kao one man army glumca, ali ovo mi je totalno promenilo misljenje. Najjace mi je sto u toku celog filma sam izvodi sve numere.
Poslednja pesma je takodje pokidala.
Nastup posle premijere :D
 
Moja mama se odusevila kad ih je odgledala, pogotovo deo sa ulogom policajca.
 
Ko voli filmove Simon Pegg-a preporuka za "Burke and Hare". U pitanju je crna komedija.
 
Boyhood

Ljudi kažu da je film bez priče a u filmu ispričana priča duga trinaest godina o odrastanju, porodičnim odnosima i negovanju tj. očuvanju istih. Hm...zato što u filmu nisu korišćeni fizičari za objašnjenje crne rupe koja zapravo i nije crna samo 9/10, inače bi bila desetka (citaj dalje "Sviđa mi se Interstellar, da ne bude zabune").

Vrlo čudno deluje to što gledaš jednu porodicu kako se menja, odrasta, stari...i glumce koji glume te ljude a koje se opet isto tako menjaju fizički, mentalno, glumački..film traje skoro tri sata, a nije naporan. Preporuka svakako.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam sta je problem sa mnom ali npr. Shaun of the Dead me nije nasmejao nijednom. Bas sam pomislio bice smesno cim ovde preporucuju ....
 
Ja ne znam sta je problem sa mnom ali npr. Shaun of the Dead me nije nasmejao nijednom. Bas sam pomislio bice smesno cim ovde preporucuju ....


Baš me čudi, pogotovo ako si 92. god. Nisi više ni tako mali :p:d... Šalim se. Mislim da kornet trilogija više radi malo starije generacije, rođene sedamdesetih i osamdesetih.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno