Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sram da ih bude sto nisu culi za lika niti citali strip, ako im se film svidi.





on:
Who Am I (2014)
Solidan film iz kojeg je uzeto podosta za ubogi Mr. Robot. Da nisam gledao tu seriju, film bi mi bio sigurno malo bolji. 6.5/10
 
Poslednja izmena:
Auu koliko je moj post prošao iznad tvoje glave.
Zašto odmah mora da se pretpostavlja nešto loše?
 
Odličan Deadpool! Imam samo dve stvari koje mi nisu jasne...

1. Falili su mi oni njegovi glasovi u glavi... Jeste da ima toliko probijanja 4. zida i dosta njegovog komentarisanja, ali fale one svađe i rasprave.

2. Nagasonic Teenage Warhead? Zašto? Još su joj dali totalno neke desete moći!



To su mi jedine primedbe, sve drugo, iako nije 100% po stripovima, je sasvim korektno odrađeno! Taj njegov duh su odlično uspeli da prenesu... kao i nezaklapanje usta. :d

Weasel - odličan!
Al - iako su samo naveli da mu je cimerka i ništa drugo, pun pogodak!
 
Poslednja izmena:
Jel gledao neko Secret in their eyes (2015)??? Pazario sam ga, a dvoumim se da li vredi potrositi vreme... Deluje mi primamljivo ali nema se vremena za bacanje! :d
 
Jel gledao neko Secret in their eyes (2015)??? Pazario sam ga, a dvoumim se da li vredi potrositi vreme... Deluje mi primamljivo ali nema se vremena za bacanje! :d

Bolje pogledaj Secret in Their Eyes (2009). Rimejkovi Holivuda... hahaha. Edit: Tek sada provalih da je dobio Oskara za najbolji strani film. Znaci, americki nikako. Shift + Del :)

Beauty Inside 8/10, odlicna korejanska romansa, mislim da je vec neko pisao o filmu.
 
Poslednja izmena:
Jel gledao neko Secret in their eyes (2015)??? Pazario sam ga, a dvoumim se da li vredi potrositi vreme... Deluje mi primamljivo ali nema se vremena za bacanje! :d

Bolje pogledaj Secret in Their Eyes (2009). Rimejkovi Holivuda... hahaha. Edit: Tek sada provalih da je dobio Oskara za najbolji strani film. Znaci, americki nikako. Shift + Del :)

Beauty Inside 8/10, odlicna korejanska romansa, mislim da je vec neko pisao o filmu.
Vidim nešto mi poznat naslov (Secret in their eyes). Odličan!
 
Odličan Deadpool! Imam samo dve stvari koje mi nisu jasne...

1. Falili su mi oni njegovi glasovi u glavi... Jeste da ima toliko probijanja 4. zida i dosta njegovog komentarisanja, ali fale one svađe i rasprave.

2. Nagasonic Teenage Warhead? Zašto? Još su joj dali totalno neke desete moći!



To su mi jedine primedbe, sve drugo, iako nije 100% po stripovima, je sasvim korektno odrađeno! Taj njegov duh su odlično uspeli da prenesu... kao i nezaklapanje usta. :d

Weasel - odličan!
Al - iako su samo naveli da mu je cimerka i ništa drugo, pun pogodak!
Kružila je ovih dana priča o svim likovima koje su razmatrali za film.
Ja gorim, a moram da čekam do srede.
 
Creed - kapiram da je ovaj film u neku ruku jos jedan holivudski "reboot", ali na momente ume da dotakne sve one "niti" nostalgije koje imam kao neko ko je kao klinac gledao Rocky filmove dok se VHS traka nije izgulila. Ovaj film je, cak ako se gleda odvojeno od svog Rocky nasledja, jedna sasvim solidna drama, sa nekoliko prijatnih emocionalnih momenata (koji ce biti jos bolji ako ste gledali prethodne filmove) i poprilicno dobro snimljenim bokserskim borbama.

Lepo je videti da Silvester Stalone ume da glumi (kada hoce). Zbog prezvakavanja starih ideja, od mene 7/10, iako je ostavio poprilican utisak sto se nostalgije tice...
 
Konacno sam pogledao Apocalypse Now i moram reci da sam nevidjeno razocaran filmom. Ne znam dal meni toliko nije legao film, zaspao sam 2x od dosade. Cak ni Marlon nije izvukao ovaj film.
Kum 1,2 su mi isto poprilicno dosadni filmovi, ali sam ih odgledao sa uzivanjem i imaju odlicnu pricu, vrhunsku glumu, muziku itd.
Sem muzike i pocetka filma nista mi se nije svidelo u filmu. Kao poenta filma je "war is horrible", kako ljudi lako postanu cudovista, ali po meni jako lose docarano. Sheen mi je toliko iritantan u ovom filmu da je to neverovatno.
Ona ekipa od kapetana, kao da su skupili likove iz mentalne ustanove i nekog gang kraja, smesno.
Totalno razocaran posle toliko hvalospeva od milion ljudi.
2/10
 
Apokalipsa je skoro pa umetnicko delo, bas zbog nacina na koji je docaran rat i sam covek...
 
Polterigeist 2015
Bez reci sam....

Zali boze vremena sto potrosih na ovo kao i na Babadooka i It Follows...
 
Konacno sam pogledao Apocalypse Now i moram reci da sam nevidjeno razocaran filmom. Ne znam dal meni toliko nije legao film, zaspao sam 2x od dosade. Cak ni Marlon nije izvukao ovaj film.
Kum 1,2 su mi isto poprilicno dosadni filmovi, ali sam ih odgledao sa uzivanjem i imaju odlicnu pricu, vrhunsku glumu, muziku itd.
Sem muzike i pocetka filma nista mi se nije svidelo u filmu. Kao poenta filma je "war is horrible", kako ljudi lako postanu cudovista, ali po meni jako lose docarano. Sheen mi je toliko iritantan u ovom filmu da je to neverovatno.
Ona ekipa od kapetana, kao da su skupili likove iz mentalne ustanove i nekog gang kraja, smesno.
Totalno razocaran posle toliko hvalospeva od milion ljudi.
2/10
Ne spadas u ciljnu grupu koju je film gadjao. Priblizno je i sa Kosom.
 
Poslednja izmena:
Straight outta compton, dosta dobar iako ne slusam rap. Vredi pogledati, 7/10.
 
Ako nemas bar 35 godina il nisi omirisao ratiste nemoj da se trudis da gledas apokalipsu Marko.
 
The Departed
Au kakva filmčina, ovaj Scorsese je genije!
Obavezno pogledati ko voli krimi drame. Dicaprio je pocepao, najbolji glumac u Holivudu.
9/10
Samo zbog neubedljivog Matt Damona, nikad nisam kontam zašto tog čoveka smatraju nekim vrhunskim glumcem, čak je po meni i Walberg bolje odradio svoj posao.
 
Ja sam mislio da su taj film svi zivi odgledali :)

Odlican film
 
Predugo sam ga odlagao. Batalio sam ova super hero sranja i krenuo da gledam starije vrhunske filmove koje sam propustio. Scorsese mi postaje sigurno jedan od omiljenih reditelja. Nisam još pogledao sve njegove filmove, ali do sada nijedan loš.
Moraću opet da pogledam Shutter Island, posle tog filma mi nije bilo dobro koji mindfuck je bio kraj!
 
Deadpool veoma dobar, prvih 30tak min mi je humor plitak i isforsiran, posle se stvari menjaju na bolje. Ima tu i prezvakanih fazona, ali i odlicnih, pa i pajtonovskih, ima puno referenci, aludiranja na filmove, licnosti kao i stvari iz americku kulture uopste. Ovo je Rejnoldsova
zivotna uloga, savrseno se uklapa u koncept glavnog lika, i potpuno je jasno zasto je toliko vijao da je dobije. Daleko od toga da neke stvari nisu mogle bolje da se odrade, ali zaista sam se na nekim mestima iskreno nasmejao i zabavio, sto je retko u mojim godinama. Akcioni delovi i efekti su besprekorni....E da, prevod mi je bio katastrofa.
 
The Departed
Au kakva filmčina, ovaj Scorsese je genije!
Obavezno pogledati ko voli krimi drame. Dicaprio je pocepao, najbolji glumac u Holivudu.
9/10
Samo zbog neubedljivog Matt Damona, nikad nisam kontam zašto tog čoveka smatraju nekim vrhunskim glumcem, čak je po meni i Walberg bolje odradio svoj posao.

Izvini ali ja se komplet ne slazem sa tobom.

Di Caprio je po mom misljenju sasvim neubedljiv glumac, cinjenica da se covek u Departed najvise za njega veze ali Glumac kao glumac ima taj neki identican karakter koju god ulogu da preuzme. A to sebi mogu da priuste mozda samo 2-3 ziva glumca (Denzel Washington naprimer) a ne i on. Ja ne znam sta ovi sa 9gag-a stalno kukaju kako Leo treba da dobije oskara kad ni u jednom filmu ne briljira toliko.

Sa druge strane Mat Damon se, makar kroz Bourne-a dovoljno dokazao da je raznovrstan i da ume da se unese u ulogu. Ja da sam recimo bio na mestu Mark Whatney-a (film marsovac) kada mu eksplodira i unisti se ceo krompir identicno bi reagovao onako nervozno isto kao i on kada je usao u rover da javi sta se desilo i isto sam se saosetio sa glumcem. Kad glumac ume da prenese takvu emociju onda znas da je dobar.
 
The Departed
Au kakva filmčina, ovaj Scorsese je genije!
Obavezno pogledati ko voli krimi drame. Dicaprio je pocepao, najbolji glumac u Holivudu.
9/10
Samo zbog neubedljivog Matt Damona, nikad nisam kontam zašto tog čoveka smatraju nekim vrhunskim glumcem, čak je po meni i Walberg bolje odradio svoj posao.
The Departed je remake azijskog (zaboravio sam tacno koja zemlja [emoji1] ) filma pod nazivom Infernal Affairs.

Oba filma su odlicno uradjena stim sto je meni ovaj azijski za nijansu bolji.
Nekako mi deluje realniji i suroviji....
 
Deadpool veoma dobar, prvih 30tak min mi je humor plitak i isforsiran, posle se stvari menjaju na bolje. Ima tu i prezvakanih fazona, ali i odlicnih, pa i pajtonovskih, ima puno referenci, aludiranja na filmove, licnosti kao i stvari iz americku kulture uopste. Ovo je Rejnoldsova
zivotna uloga, savrseno se uklapa u koncept glavnog lika, i potpuno je jasno zasto je toliko vijao da je dobije. Daleko od toga da neke stvari nisu mogle bolje da se odrade, ali zaista sam se na nekim mestima iskreno nasmejao i zabavio, sto je retko u mojim godinama. Akcioni delovi i efekti su besprekorni....E da, prevod mi je bio katastrofa.
Prevod je ona varijanta - nas nekoliko koji ga ne pratimo se valjamo na reference dok ostatak sale ćuti i gleda. Ali to imaš u svakom filmu danas. Nađu neke sa ulice da prevode.
 
Mali off: juce odemo lepsa polovina i ja na Deadpool pola sata pre prikazivanja, karte bez :) ja jos toliko ljudi u Areni u NS nisam video :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno