Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam jos skidao.

Po komentarima kazu da na ovim dobrim Cam nedostaju scene (koje su vjerovatno isjekli jer je neko ustao/usao neko u salu da provjeri ili slicno).
Pa cekam neki rip normalan
 
Meni je Edge of Tommorow filmčina
I meni,cak sam vise uzivao u njemu nego u Interstellar-u!Nekako mi je zanimljiviji i napetiji nego vec pomenuti!
 
The road

Ne znam sta da mislim. Gledao sam ga sa prekidima pa nisam siguran da li sam razumeo kraj filma.

zasto je ona porodica njih pratila jos onomad kada su bili u bunkeru ? I da li su ipak na kraju pojeli klinca ? :)
 
Poslednja izmena:
The Imitation Game
Iznenadjujuce dobra drama, malo je sredina filma bleda, ali kraj je odlican i bas ostavlja utisak (iako ne podnosim takve teme), nisam ni znao da su se ti britanci tako izivljavali.
A i da je sve ovo bila tajna 50 godina.

8/10
 
...ali kraj je odlican i bas ostavlja utisak (iako ne podnosim takve teme), nisam ni znao da su se ti britanci tako izivljavali.
A i da je sve ovo bila tajna 50 godina.

I ja sam se iznenadio. Nisam znao da su bili tako okrutni prema pojedincima iz njihove zemlje a pogotovo sto kazes da su to tajili 50 godina.
 
The Maze Runner 8/10
 
"The Purge" 10/10, podseca malo na igru "Bioshock", a sto se ocena na IMdb tice bez komentara (Ako im bljuvotina od "Interstelara" ima 5 od 5 kakva malogradjanska americko patriotska kritika)
 
The Grand Budapest Hotel
3/10 smorio sam se iskreno..
Treba da bude komedija kao, a nasmejao sam se 2 puta za ceo film..
 
Meni je Budapest pravo osvezenje u gomili bezlicnih komedija.
 
Dva filma sa sličnom tematikom kako izgleda život oko sukoba palestinskih grupa i izraelske vojske.
Bolje mi je legao Vitlejem (2013) (možda zato što sam ga gledao u bioskopu). Preporuka 7,5/10.
Nije loš ni Omar (2013) ali njega sam gledao drugog pa sam možda previše očekivao 7/10.
 
Da li može neka preporuka za dobru akciju/dramu/triler? Sinoć sam sat vremena tražio neki film da gledam i ništa nisam našao...
 
Ljudi, ja nista bas nisam pratio ove godine, ne znam ni sta je izlazilo od epskih/holivudskih hitova u "domacem izdanju" .. jel izaso hobit 3 ? jel ima jos nesto vredsno gledanja, eventualno nesto sa oskarskih dodela a da nije splacina kao prethodnih 4 oskara .. ?
 
Oskari su bili cool, Birdman je meni vrh, Whiplash odlican, Boyhood solidan..
 
The gambler.

Retko los i nerealan film
4/10 zbog yuga 45 u par scena :)
 
Taking of Deborah Logan - neki horor kao, creepy na momente. Moze da se gleda ko krizira. 6/10
 
Paddington (2014)

Iznenađujuće dobar i zabavan film :), pogotovo za one koji već imaju predznanje o britanskoj kulturi i ovom medvediću koji voli marmeladu :D
Očigledno namenjen mlađoj publici, ali to mi ni najmanje nije smetalo da uživam u njemu :p
 
Moze da prica ko sta hoce ali ovo ce stvarno da bude .ebemamu dozivljaj u bioskopu.
 
Ljudi, ja nista bas nisam pratio ove godine, ne znam ni sta je izlazilo od epskih/holivudskih hitova u "domacem izdanju" .. jel izaso hobit 3 ? jel ima jos nesto vredsno gledanja, eventualno nesto sa oskarskih dodela a da nije splacina kao prethodnih 4 oskara .. ?
Izašao Hobit, dosta je bolji od prethodna dva dela. Mada mi je Hobit dosta lošiji od Gospodara
 
Jedno pitanjce, da ne otvaram novu temu
Gledao sam jedan film kad sam bio klinac, oko 1999. godine, iz nekog razloga mislim(sta vise, ubedjen sam da je tako pisalo na kaseti iz video kluba) da se zove Little Mickey, ili Nicky(kao onaj sa Adamom Sendlerom), ali nikako ne mogu da ga pronadjem, tako da taj naziv verovatno pada u vodu :D
Inace u filmu se radi o klincu koji je ostao bez roditelja, i ubija svaku porodicu koja ga usvoji. Secam se nekih scena kad podmetne "sestri" klikere pored bazena, pa mala upadne u vodu, jednu porodicu je mislim spalio u kolima, pred kraj filma ubije direktora skole i uciteljicu lukom i strelom...
Bio bih vam do neba zahvalan ako mi pomognete u pronalazenju :)
 
Poslednja izmena:
Da li je neko gledao ovogodisnji Roast, da li vredi gledati?

Nije bas film ali ne znam gde da pitam...
 
Taken 3

Djubre, ali totalno.
Prvi deo je i licio na nesto, ovo sad transfer blama dok gledas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno