Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Terminator 8/10
Nije u rangu T2 ali ispao je mnogo bolji nego sto sam mislio da ce biti. Ocekivao sam tezak krs. Jedino sto su nepotrebno razvukli film, mogao je lagano da traje 90 minuta. Sto rece ortak jedan kad smo izasli iz sale, ko da ga Rados Bajic snimao :d
Bez sale, film je skroz ok za odgledati. Cak je i 3D korektan. Svarci je bio super. Ako nesto u zivotu ume da glumi to je da glumi robota koji glumi coveka. Nasmejao me je opasno par puta i izasao sam zadovoljan s projekcije.
 
I meni se Terminator jako dopao , bas sam uzivao ceo film . Mozda zato sto sam ocekivao los film , ali skroz fin filmic ...
 
Ako se dobro sećam 12 Gnevnih Ljudi ima 3 verzije, dve američke i jedna ruska.
 
ima koliko oces verzija, ako se uzmu u obzir i TV obrade, cak je i Family Guy radio svoju varijantu :)
 
Terminator 8/10
Nije u rangu T2 ali ispao je mnogo bolji nego sto sam mislio da ce biti. Ocekivao sam tezak krs. Jedino sto su nepotrebno razvukli film, mogao je lagano da traje 90 minuta. Sto rece ortak jedan kad smo izasli iz sale, ko da ga Rados Bajic snimao :d
Bez sale, film je skroz ok za odgledati. Cak je i 3D korektan. Svarci je bio super. Ako nesto u zivotu ume da glumi to je da glumi robota koji glumi coveka. Nasmejao me je opasno par puta i izasao sam zadovoljan s projekcije.

I meni se Terminator jako dopao , bas sam uzivao ceo film . Mozda zato sto sam ocekivao los film , ali skroz fin filmic ...

Jedan "thumbs up" i od mene. Gledao sam ga sinoc u bioskopu, i izasao vrlo zadovoljan. Mozda je malo ravucen nekim dijalozima, ali ima toplu preporuku od mene...
 
И ја сам се мало плашио читајући коментаре али срећом није ми жао што сам га гледао. Ако ни због чег другог вредело ми је због Шварција који је права звезда филма
"Једино", да ништа нисам схватио, нисам... ко кога зашто како кад, много, много руп(етин)а. Ко га ј... уживао сам.
 
Poslednja izmena:
Kingsman: secret service - zali boze vremena - 3/10
Jupiter ascending - transfer blama - 1/10
Baš me poteralo :)
 
The Gunman - Son Pen ukrao ulogu Stivenu Sigalu. Ne gledati nikako.
 
У вези Терминатора,
уколико су у питању паралелни универзуми онда кога боли... шта ће бити са човечанством!? У том су се спасили али у оном првом су пукли. Чему онда било шта...
 
Terminator je super. Svarci odlican i komican. Kalisi uopste nije legla uloga, izgleda da je obelezena kao plavokosa jahacica za celu karijeru :D
 
Odgledao sam ovaj spanski la comunidad (mislim da se tako zove, sa moba kucam, mrzi me da proveravam).

Sta znam, ima sigurno ljudi kojima bi se svideo, ali posto sam ja puritanac i cepidlaka po pitanju logike i realnog ljudskog ponasanja u filmovima, ovo mi dodje kao prilicno smece od filma.

Oni su se iz sve snage trudili da drze napetost na visokom nivou tokom celog filma, i u principu su i uspeli, ali cena toga je da taj film veze sa zivotom nema. To je jedna jeftina fikcija napravljena od strane ljudi koji sistematicnost i zdrav razum verovatno nisu videli ni na tv-u. I ne mislim uopste na to sto su u filmu sve sami ludaci i psihopate, to mi ne smeta.

Ali rekoh vec, film nije djubre u svakom smislu, ima i poneki kvalitet, samo je, eto, pun rupa i besmislica, po mom misljenju.
 
Kao i svaki holivudski time jumping/looping/twisting film... osim Back to the future... :D
 
La comunidad (common wealth je naslov na engleskom)

Dakle, nisam dao antipreporuku jer je film sav napet i pun desavanja pa moze da bude zabavan ako malo iskljucite mozak dok gledate.
 
Evo i ja da dam misljenje o Mad Max: Fury 6,5/10

Ovo je trebao da bude film u 3 dela i onda bi mnogo sta imalo smisla kao i prostora za razvijanje likova.
Ovako se samo skakalo sa dogadjaja na dogadjaj ne bi li se nabilo sto vise u ta 2 sata.
To je toliko uzelo maha da cak ni glavni lik jedva da ima prostora da kaze nesto u flimu...
Steta, ovo je moglo da bude mnogo bolje, scenografija, likovi, ambijent i kamera su stvarno pokidali i ne retko spasavaju film potpune propasti.
 
T5

Realno 6/10 a samo zato sto sam veliki fan fransize dobija 7/10.
Reci cu da je najmanji problem to sto je film rejtovan sa pg13.
Zadnja trecina filma je bukvalno za zaboraviti. Dzon Konor je mozda i najgore odglumljen lik u celom sf univerzumu ovaj put. Svarc korektan.
 
Švarc meni dovoljno da se pojavi u kadru... moze i da svira gusle ja bi gledao.
 
Meni se Terminator nimalo nije svideo. Svi glumci neubedljivi (osim Arnolda i JK Simmonsa), scenario pun rupa i gluposti, likovi izgubili smisao... Svideo mi se jedino početak sa rekreiranjem prvog dela. Efekti su mi bolji u T2 nego u ovom. Loš restart franšize, Terminatora više neću gledati, za mene se on završio u onoj železari i to je to.
 
Terminator odlican 7.5/10. Budite realni kada ulazite u bioskop i necete se razocarati. Mnogo vise nego sto sam ocekivao... posle ona dva smeća od treceg i cetvrtog dela.
 
Pa najavili su restart franšize i snimanje tri nova dela, medjutim veliko je pitanje šta će biti sa tim, s obzirom na flop koji je doživeo ovaj film.
 
Kad nece kameron da rezira :) mada i ovaj baja me nije razocarao dosta slicnih scena iz p4va dva d3la. Sto po meni i cini samog terminatora.
 
Kameron je rekao svoje zaključno sa drugim delom i to u suštini i jeste kraj priče. Ali tako je u Holivudu, sve dok filmovi donose profit snimaju se nastavci i to je potpuno razumljivo. Sumnjam da će biti više nastavaka, mislim da je ovo kraj za Terminatora. I dobro je što je tako
 
Ja sam s termijem zavrsio posle onog tragicnog treceg dela. Mada scena u zelezari u T2 je pravi kraj.
 
Terminator Salvation od mene 6/10

Glupog li filma. Mislio sam večeras da idem na novog terminatora međutim... Terminator Salvation me je potsetio da je ova franšiza završena sa drugim delom.
 
Sve u holivudu je pocelo da se muze dok god ima sanse za box-office success.

panda najavljeno 6 delova
Marvel spremio razradu do 2109te (RDJ vec potpisao za najvece pare u istoriji holivuda samo da bi ostao Toni stark, a slicne malo manje pare se nude i Dzekmenu koji je rekao da je zabatalio Wolverine-a)
govori se o nastavku Hunger games-a i posle mockingjay 2
Minnionsi/Despicable u razradi 4ti deo
Big Hero 6 jos dva dela
Terminatori u beskonacno
Jurassic park reboot doneo pare, guess what - jos delova
FF serijal ce da se penzionise verovatno sa 18tim delom

itd ..

i najgore je sto su 90% njih PG13 i sto su s*anje, ne prave se vise filmovi za kvalitet, nego iskljucivo za Box Office, ili ako nadolazi oskar pa se slozi neka dramica, od prve do poslednje scene snimana "za oskar" uz ogromnu dramoseriju, i slicno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno