Šta je novo?

PasswordBox и други Password Managers

imas na sajtu.Kao premium user imas sync preko clouda od bitnijih stvari,koliko sam gledao i poredio?imas apsolutno sve sto ti treba,podrzava sve...premium lako nabacis,na primer,ja ti posaljem invite za pocetak i obojca po 6 meseci

Ne secam se vise,jer imam 3 racunara kod kuce,pa sam se odmah bacio na posao i uzeo vec par godina premiuma :D
 
Poslednja izmena:
Kako za ovo pre nisam saznao :(
Upravo skidam za OSX, citam sada sta ste pisali, odlicna aplikacija!
 
evo i ja isto,meni je samo bitno da mi "pamti" malo vise od 20-25 sifri,..jer svi drugi su ograniceni na 10-20 samo,..i jedino to jos nisam iskopao da li moze ili ne,u svakom sluacju,ima ekstenzije za brauzere,znaci radi lepo :D
 
ajde ako ste se vec odlucili,a niste napravili nalog,bacite mi mailove na pp,zbog premiuma...

27 naloga trenutno kod mene sacuvano
 
Poslednja izmena:
Kome je vreme novac,koristi safari + icloud keychain, ostali ocigledno imaju previse slobodnog vremena :)
 
Баш зато сам купио 1Password
 
I ja, zasluzili su.
 
Imate i ovu ekstenziju LastPass, koja super radi i upozorava čak kada upotrebite iste šifre na više mesta. Ostavio sam je nakon što sam je malo isprobao. Zadovoljan kako radi.
 
Da li je neko ko koristi PasswordBox dobio ovakav mejl:

Hi there,
Ever since we first started working on PasswordBox, we’ve always pushed ourselves to build the best product we could: finding new, innovative ways for people to log in (without worrying about passwords), and packaging it all into one simple and easy to use application that we knew our community would love.

Which is why we have an important update to share.

We’ve decided that the best way to deliver on our original goals is to focus all our attention on True Key by Intel Security and discontinue development and support of PasswordBox late next year.

We will do our best to make sure we communicate the transition as clearly and smoothly as possible.

What You Need To Know

PasswordBox will remain as-is for the immediate future but will be discontinued in Fall of 2016.

We will be discontinuing support for PasswordBox on Firefox this coming December due to an update from Firefox that will discontinue the extension (you will still be able to access your account from other browsers: Chrome, Opera, Internet Explorer & Safari).

A Special True Key Account, Just For You

Lastly, as a PasswordBox user, a special True Key account is reserved for you. If you decide to claim it, you can create a profile using the email and master password associated with your PasswordBox account. Your information will automatically be migrated over.


Please note that during the account creation process your PasswordBox subscription terms will not transfer. Every PasswordBox user will get a new subscription offer for the True Key app, if they choose to migrate from PasswordBox.

We’ve outlined these important details, questions and contact information on our blog for you to reference as we move forward.

Imao sam Premium varijantu...
 
Da, svi korisnici PB-a su dobili. Servis je muerto.
 
Šta se dešava ako ne budem hteo da migriram? I da li je obavezno?
 
Pa obavezno je jer se servis gasi. Savetujem ti da migriras i da se prebacis na neki drugi servis.
 
Pa obavezno je jer se servis gasi. Savetujem ti da migriras i da se prebacis na neki drugi servis.

Migrirao bih ja,ali sad moram ponovo da plaćam,a imao sam doživotno neograničen broj naloga da čuvam.
 
ja sam ga pazario i za iOS, i OSX i Windows....uopšte ne žalim ! Ne mislim više o passwordima....na iPhonu 5S podržava otisak prsta....ne moram više ni Master Password da znam :D

Dok ne restartujes fon. :d
 
Баш зато сам купио 1Password
Zašto? Safari+Keychain nije dovoljan? Ili Firefox-ov password manager?
Ja imam 1Password i ne koristim ga jer ne vidim neke prednosti u odnosu na prethodne dve opcije.
Možda koristiš nešto specifično, ozbiljno pitam?
 
Na poslednja dva posla koristim Password Safe, 'bem ti ludake koji su smislili da moraš da se uloguješ na 20 mesta i menjaš lozinke svaki čas. Nije loš, ima i auto type, al nema klijent za Mac, samo Windows i beta za Linux.
 
Našao sam dobru alternativu Enpass
 
KeePass je zakon, ima za win (samostalni exe) + android + linux.
Ista baza radi svuda.
 
Enpass takođe, plus android i iphone

Послато са Nexus 6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno