Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

@marxista, koliko ti je bilo stanje kredita pre poslednje dopune kredita na m:tel kartici ?
3,9€ a posle 6€
...ne znam zasto pitas ali ako je zbog onog svojevremenog "topljenja kredita" onda da i meni je nestajao deo kredita ali nisam intervenisao iako mi je jos tamo negde na pocetku godine Suzana vratila verujuci mi na rec sve sto mi je tada bilo nestalo.
 
Inače ko nije u toku od 1 septembra je cena tiketa samo 9.9€ sa pdv do kraja godine,tj za 4 meseca. Posle neka neko kaže da nisu fer. Mada ja sam u januaru platio 19€ za 12 meseci,ali to je bilo po promotivnoj ceni tada :) prebacio sam sa 1 kartice na drugu mtel 11e i aktivirao i na drugoj koju sam ubacio u telefon,a ova prva mi je u modemu a modem u tp-link m3420 ruteru :)
 
Ja se nadam da će pred NG da daju opet promotivno za 19,99 EUR za 2016 .... Taman da utrošim ovo što se pakuje po 2 evra mesečno.....
 
I sa 40e(30+10 za važnost kartice) je sasvim u redu za 12 meseci. Jer tako nesto nema kod nas. Ali sve zavisi od prodaje telekoma.
 
KP. Oko maja, kada je pocela najezda za ove kartice, bilo je bas puno modema, extra jeftinih (lako je kad drugi placaju...).
Sada jedva vidim e3131 ispod 2000 (nadju se, ali zakljucani). e3251 je misaona imenica vec mesecima.

MiFi rutera ima jedino.

evo sad je septembar 2015-e i ima 3-4 komada Huawei E3251 modema na kupujemprodajem sajtu,od kojih je jedan cak bio 1000 dinara.
 
Kako sam skontao kupim mtel karticu 068 popunim do odredjenog iznosa 29e.i aktivira se taj roming paket? Mada sad vidim kod njih reklamu,neki paket od 9,90 a vazi do kraja godine
I mesecno se uplacuje po 2e da se produzi vaznost kartice?
Nije vazno kad je kupljena ta pripejd kartica 068 vec samo da je vazeca i da se dopuni do odredjene cifre?
 
Druze uplatis 10e plus jos 10e validnost i ostavis 1e na racunu da stoji i to je to tako je drugar sto ima karticu uradio i bitno da je registrovana na ime jer bez toga nece da ti ponudi roming dodatak
 
uplatis 20e, aktivirs roming tiket i skine ti se 19e
zatim svaki mesec uplacujes po 2e za produzenje kartice, ili uplatis 10e i aktiviras je za celu godinu, s tim sto tih 10e neces moci da trosis, dok ova dva sto se uplacuju svaki mesec mozes da trosis ili cuvas za narednu promociju
 
Sta bi sa onim ogranicenjem od 64kbps posle potrosenih 5GB...?
Ukida se do proleca...? :D (dok traje rasprodaja tiketa)
 
Sta bi sa onim ogranicenjem od 64kbps posle potrosenih 5GB...?
Ukida se do proleca...? :D (dok traje rasprodaja tiketa)

Nikada nije postojalo ograničenje od 5GB već od 10GB na mesečnom nivou,koje je još uvek aktuelno...valjda... Meni nikada nisu smanjili brzinu jer više od 6,7GB nisam nikada ni potrošio.
 
Ok treba znači 20e da bi važilo godinu dana,napravićemo nešto,isplati se to

ne treba 20€ nego treba 10€ kojima se kupuje validnost kartice za 12 meseci. A cena tiketa je bila 29€ od februara do 1 septembra,kada su je smanjili na 9,9€ kojima se kupuje roming promocija do 31.12.2015 u 23.59. :)
 
Poslednja izmena:
Moj drug je trenutno u CG par dana. Ako nekoga zanima Mtel kartica, molim obratite mi se privatnom porukom.
 
Ljudi je l moguce i dalje uplatiti kred u panteru ? (ako jeste je l postoji odredjeni ili bilo koji ) i koliki je min u dinarima ?
Kapiram ako dopunim kred sa postpaid kartice necu produziti i validnost ???
 
Nikada nije postojalo ograničenje od 5GB već od 10GB na mesečnom nivou,koje je još uvek aktuelno...valjda... Meni nikada nisu smanjili brzinu jer više od 6,7GB nisam nikada ni potrošio.
Danas mi ogranicili net izgleda potrosio 10GB od prvog do danas...
 
Normalno je to da rade.Daš čoveku prst on hoće milion ruku :)
Normalno je kada se u reklami kaze da je samo 10GB po neogranicenoj brzini.
Malo je to jadno sa njihove strane sto se reklamira kao neograniceni flat.
Tako navlace ove sto necitaju iskustva drugih, ali zato je tu forum... :D
 
Pa sad kako gledaš iz kog ugla,ali da nije povoljna kampanja nebi se toliko kupovala.Ovi iz mts ništa živo nedaju.Meni nema šta kažu,svak ko malo promučne klikerima shvatiće da se izvlače pare i stavljaju u mašinu za veš.... :)
 
Bio je neograničen, nego ste zloupotrebljavali, pa vam je ograničen na 10 gb.
 
ako se nesto reklamira kao flet, to znaci da neko moze da ga koristi koliko hoce i kako hoce

nema tu nikakve zloupotrebe
 
Pa i za flat ima tzv fer korišćenje. Čak i za kućni net. A ovo je ipak mobilni internet.
A i dalje je flat, samo vam je brzina smanjena.
 
Pa i za flat ima tzv fer korišćenje. Čak i za kućni net. A ovo je ipak mobilni internet.
A i dalje je flat, samo vam je brzina smanjena.

nema veze sto je mobilni internet, ali se reklamira kao flat po punoj brzini ceo mesec, imamo pravo tako da ga koristimo

ja recimo nikada nisam potrosio vise od mozda 3-4 gb, jer koristim taj internet samo kada nema struje ili kada sam van kuce
ali ako sam ga kupio pod time sto se rekmalira, imam pravo da iskoriscavam sve osobine takve ponude ako zelim
 
Nazad
Vrh Dno