Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Meni danas istice kartica, a bicu u mogucnosti da uplatim kredit tek sledece nedelje. Ako sam dobro razumeo, i pored toga sto danas istice, imam jos mesec dana fore da uplatim da bih i dalje koristio promociju?

.
 
Desp, koliko ti (aktivnih) kartica imas? :D
 
Desp, koliko ti (aktivnih) kartica imas? :D

Ima ih... :) ali ovu sam dao drugaru da koristi; hteo sam da dopunim onih 2 eur.
Sad sam opet probao i neće. Ne znam o čemu se radi.

Edit: Prilikom prvog pokušaja, na kratko se transakcija pojavila u listu transakcija na čekanju i ubrzo nestala.
 
Poslednja izmena:
Pokušavam sada da elektronski uplatim kredit i nikako ne uspevam. Triput uzastopno mi kaže da je transakcija neuspela...

Ista situacija kod mene sada:

screen-shot-2015-07-04-a.png


Da li si rešio u međuvremenu problem?
 
Vidim da postoje problemi sa elektronskim uplatama dopune za m:tel čisto da pitam da li trenutno ima nekih problema sa uplatom kredita preko menjačnice Panter pošto u ponedeljak 06.07 moram da dopunim novih 2 eura .
 
Poslednja izmena:
Evo da javim da je iz drugog pokušaja pre oko sat vremena uspela prošla uplata elektronskim putem a jutros nije htela...
 
Ja sam na nlbshop i pokusavao. Videcu sada opet.
 
Dali neko ima neke informacije sta se desava...?
Evo ni ja nemogu dopuniti preko nlb-a
 
Ovih dana nisam dobijao reklamni SMS za tikete. Da li neko pouzdano zna da li jos uvek moze da se kupi promocija?
 
Koliko je potrebno da se uplati eura da mogu da koristim promociju do kraja godine?
 
Ovih dana nisam dobijao reklamni SMS za tikete. Da li neko pouzdano zna da li jos uvek moze da se kupi promocija?

ja na *105# opcija 2 pa opcija 1. Roaming u Srbiji i dalje imam tiket na 15 dana od 4.9e i 29e do kraja godine. Tako da još uvek postoji.
 
Rade, hvala na informaciji. Znaci da ove godine nema popsut za pola godine.
 
Rade, hvala na informaciji. Znaci da ove godine nema popsut za pola godine.

nema na čemu,tu smo da se družimo,pomažemo i razmenjujemo informacije više ili manje korisne :) izgleda da neće biti smanjena na 19€ kao što su prošle godine uradili.Izgleda da je neko iz menadžmenta procenio da ima dovoljan broj aktivnih tiketa tako da im nisu potrebni novi koje bi privukli smanjenem cene. A možda su i ovi iz telekoma našeg intervenisali davanjem "preporuke" da se ne smanjuje cena,da im ne bi još više mrežu opterećivali :D mada gledano realno,sada je 29€ dati za 5.5 meseci puno budući da je od kraja januara bilo 29€,a meni i ostalima koji smo oko Nove Godine kupili je bilo 19€ što je gledajući realno i premala cena za ono što se dobija za 190din mesečno :)
 
Mada je i ova letnja ponuda od telenora vrlo dobra,da ne kažem odlična budući da se za 300 din mesečno dobija 3600 poruka,3600 minuta u mreži,80 min ka svim mrežama i 300 MB, bolja je mnooogo od one vip super što je bila 200din do juna,a sada je 300,a ima 6000 min u mreži, 6000 sms i 60 MB. Mts nema ništa približno tome. I extra je što nov dodatak dodaju na stari ako je preostao kada se kupi za novih 7 dana,a ne kao vip da poništavaju odmah tako da je trenutno telenor br. 1 sa ovim letnjim popustom za mene :)
 
Poslednja izmena:
Jesi ovo pogresio temu ili ima smisla da je procitamo ovde? :D

Moguce je i da ima popusta, ali da meni nije izmenjen. Tako prosle godine na pola mesta je stajalo 19e, a na drugim 29e, cena je stvarno bila 19e ;)
Pre ce biti da ne zele nove korisnike, jer im ionako opterecuje mrezu.
 
Mada je i ova letnja ponuda od telenora vrlo dobra,da ne kažem odlična budući da se za 300 din mesečno dobija 3600 poruka,3600 minuta u mreži,80 min ka svim mrežama i 300 MB, bolja je mnooogo od one vip super što je bila 200din do juna,a sada je 300,a ima 6000 min u mreži, 6000 sms i 60 MB. Mts nema ništa približno tome. I extra je što nov dodatak dodaju na stari ako je preostao kada se kupi za novih 7 dana,a ne kao vip da poništavaju odmah tako da je trenutno telenor br. 1 sa ovim letnjim popustom za mene :)
Ja za ovo ne znam a nisam ništa našao guglajući. Može pomoć? Pošto bi ovo za moje roditelje bilo perfektno
 
@radekg
Uh, jeste off topic. Ali javi na PM ako ne ovde i mene zanima :)
 
Ma reci samo da li je to prepaid za CG, roming prepaid u CG, ili samo neki domaci prepaid da znamo.
 
Bio neko u Cg mozda ,je l moze tamo neki paketic tipa na pp 7 dana da se kupi za ovo kredita sto se nakupilo :)
 
Bio ja u cg. Nema nista bolje od mts dodatka za cg. Cini mi se za 700-800 dinara dobijas neogranicene pozive ka svim telekom mrezama, sms i neogranicen net.
 
haha isto kao sto mi jurimo crnogorce da nam dobave mtel kartice, tako crnogorci jure nas da imaju i oni neogranicen net :p
 
Vidi se sta se vise trazi :D
BTW, jel' nije bilo limitiranja razgovora do sada?
 
Ne.
 
Ja sam svoje produzio na godinu dana... dojadilo mi da se cimam kad koja istice...

to je najpametnija opcija,mada i nema neka pametna sem ove dve. Mesečno po 2€ ili 10€ za 12 meseci. Ali opet su lopine. Bolje bi bilo da su stavili kao što je u Bosni,npr dopuna od 2€ važi 1 mesec, dopuna od 5€ 3 meseca, od 7€ da važi 6 meseci,i dopuna od 12€ ili 14€ da bude 12 meseci i ćao,a da kredit ostane da se ne ometano koristi i troši,a ovako ispada da ti sa 10€ plaćaš uslugu produženja kartice za 12 meseci. To je čist bezobrazluk i lopovluk po meni!
 
Nazad
Vrh Dno