Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

nikad nisam merio, ali kada je povezan na laptop preko tetheringa otvara mi isto kao kući, tj. onoliko brzo koliko laptop može da izrenderuje. 1080p snimak strimuje bez problema. kapiram da je to nekih konstantnih par MBit/s...
 
Najverovatnije je mtel u rangu sa mts prepaid
Meni bi pocetkom sledeceg meseca trebalo da stigne mtel sim pa videcu kakav je protok ovde u Negotinu.
 
nikad nisam merio, ali kada je povezan na laptop preko tetheringa otvara mi isto kao kući, tj. onoliko brzo koliko laptop može da izrenderuje. 1080p snimak strimuje bez problema. kapiram da je to nekih konstantnih par MBit/s...

Мора бити више од пар мегабита за full HD, 3-5...
 
Ne bih da se hvalim, ali... :)

5b0e0fe3ab211aa0f02bcf13d05af84d.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Bolje nemoj, da ne vide :D
 
Evo i mog rezultata. U pitanju je belgrade beer fest ispred mobilne bazne stanice Screenshot_2016-08-24-18-35-28.jpg
 
Kakva je situacija sa mesečnom dopunom m:tel prepaid kartica preko menjačnica Panter u Beogradu . Da li je još uvek ova usluga omogućena ?
 
Te brzine nista ne cude, uvek je na speedtestu zakucavao kad je dobar signal.
Evo test u sobi gde je inace slabiji signal.

e785c06cf1c4c8dae7e1b278205c6698.jpg
 
Можда некад, али кад си мерио био је добар сигнал :) При стварно слабом сигналу, не може ни пола да извуче, рецимо тешко преко 10...
 
Ortak mi pre 2d slucajno prebaci kredit iz cg sa njegovog br,validnost produzena za m dana pa probajte ako imate nekog :)

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Sa postpaid ili prepaid broja?
Probao sam ja ranije sa onim Dodaj da prebacim kredit, nije menjana validnost.
 
^ Meni Dodaj nikad nije radio iz SRB (rominga), probaću iz CG, pa javljam.
 
Danas dobio karticu i rezultati speed testa su:
Ping 49
Dow 12.43 mbs
upl 1.88 mbs
I moram priznati da sam zadovoljan
 
Kako se krece cena te kartice sad?
Ima li naznaka da ce ista promocija biti i sledece godine?
 
Ljudi, jel moze ova kartica da se aktivira iz Srbije, imam i 3 kada kartica sa dopunom, jel se mogu dopuniti iz rominga?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Kako se krece cena te kartice sad?
Za novu m:tel prepaid karticu i aktivaciju m:roaming usluge do kraja 2016. godine treba ti 10,9 eura . Da bi zaobišao obavezu mesečnog dopunjavanja od po 2 eura možeš da uplatiš 10 eura čime produžavaš validnost kartice za sledećih 12 meseci .

Ima li naznaka da ce ista promocija biti i sledece godine?
Strpi se malo , bićeš blagovremeno obavešten na ovom forumu ili na sajtu mtel.me
 
Poslednja izmena:
Za one koji idu u Makedoniju, javljam u ponedeljak tačne detalje, jedan od njihovih prepaid operatera je pustio sličnu akciju, za 3 evra mesec dana gratis interneta..... ide preko mtsa kod nas..... i dosta povoljnije nego ova cg akcija i što se razgovora tiče.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Za one koji idu u Makedoniju, javljam u ponedeljak tačne detalje, jedan od njihovih prepaid operatera je pustio sličnu akciju, za 3 evra mesec dana gratis interneta..... ide preko mtsa kod nas..... i dosta povoljnije nego ova cg akcija i što se razgovora tiče.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
Cisto sumnjam da bi t-mobile i vip izbacili tako nesto i to jos u dilu sa nasim telekomom...
Ali ok bas da vidimo o cemu se radi... :)
 
Ljudi, jel moze ova kartica da se aktivira iz Srbije, imam i 3 kartice sa dopunom, jel se mogu dopuniti iz rominga?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Suza aktivirala karticu, i dopunio sa karticama za dopunu 15eur...
Aktivirao roaming dodatak, tako da sve moze da se odradi iz roaminga, ako nekog zanima...

P. S. Kakav je Suza kralj, odgovorila mi na mail u roku od 3 minuta, posle zvala i sve resili...



Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Za one koji idu u Makedoniju, javljam u ponedeljak tačne detalje, jedan od njihovih prepaid operatera je pustio sličnu akciju, za 3 evra mesec dana gratis interneta..... ide preko mtsa kod nas..... i dosta povoljnije nego ova cg akcija i što se razgovora tiče.

Linkujte makedonski sajt gde ima promocija takva
kao slicna M:Roming u Srbiji preko MTS-a
 
Nazad
Vrh Dno