Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Radilo je u subotu ujutru :)
A u petak su menjali sajt.
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Bad news!


Postovani,

Prepaid to prepaid dopune ne produzavaju validnost kartice. Dakle, ukoliko je  kartica sa koje zelite prebaciti sredstva aktivna mozete izvrsiti transfer novca  ali ne i produziti validnost prepaid kartice/aktivirati neaktivnu SIM prepaid karticu.

S postovanjem,
M:tel, Imate prijatelje!
 
Sta je sledece pitam se...
Neki pausal sto koristimo mrezu, na mesecnom nivou... ono kao za lezaljke i suncobrane... :D
 
Tja. A MMSandi rekao je da može, a upućen je.

Krvnici bi da mi istresu 2€ jednom u 3 meseca! [emoji34]
 
Trebalo je 10 eur da platis validnost godinu dana i ne razmisljas
 
Tja. A MMSandi rekao je da može, a upućen je.

Krvnici bi da mi istresu 2€ jednom u 3 meseca! [emoji34]

Kako u 3 meseca? Zar validnost nije na mesec dana?
Kartice za koje ja plaćam su imale validnost godinu dana, pa nisam pratio.
 
on vrv ne koristi svoju karticu, pa plaća 2 evra jednom u 3 meseca da mu je skroz ne ugase.
 
^ Tako je!

Havijer je rekao: " Ja sam 89-og dana dopunio elektronski bez problema."
 
Imam jedno pitanje, koja je najbolja opcija za internet u CG za period od 10 dana?
 
Mts roming dodatak 10 dana za 999 dinara. Lično koristim kad god sam u CG i radi perfektno. Net je kako gde zavisi, u PG je oko 20Mbps bio tada, a prošle godine u Baru u sezoni preko 3 Mbps nisam mogao da izvučem.
 
Odlicno, hvala puno...
Nego, ima li jos neko problem sa MTS-om, naime u romingu mi uopste ne radi njihova kartica, u bilo kojoj zemlji da sam probao nece....
 
Bad news!


Postovani,

Prepaid to prepaid dopune ne produzavaju validnost kartice. Dakle, ukoliko je  kartica sa koje zelite prebaciti sredstva aktivna mozete izvrsiti transfer novca  ali ne i produziti validnost prepaid kartice/aktivirati neaktivnu SIM prepaid karticu.

S postovanjem,
M:tel, Imate prijatelje!
Do sada je moglo?

U 99℅ mreza kredit koji kruzi kroz sistem ne moze da produzi trajanje kartice. Samo nova kreda injektovana u sistem produzava zivot: online, trafika, poslovnica, postpaid.
 
Odlicno, hvala puno...
Nego, ima li jos neko problem sa MTS-om, naime u romingu mi uopste ne radi njihova kartica, u bilo kojoj zemlji da sam probao nece....

Da li ti je aktiviran roming? Pozovi korisnički servis i reci im da provere i aktiviraju
 
Da li se nekom desava da mu telefon izbaci poruku "sim card not detected" u toku koriscenja?
Probano na 2 tel, sporadicno se desava samo sa mtel karticom... do skoro je sve bilo ok dok nisam jedno vreme drzao u drugom tel.
 
Cvrc, zavrnuli česmicu, nema više! :bottle:
 
Колико видим, ни сајт им не ради, биће да је неко пуцање на вишем нивоу.
 
Ja sam trenutno u CG i radio je celo jutro mts roming internet,međutim noćas je bilo nevreme i nije bilo ni struje par sati pa će biti da je to bio problem. Sajt im još uvek nije u funkciji.
 
Radi opet sveeee aaaaaa.

Ako nekom treba imam 2 komada sve aktivno, da ne stoje beveze, ne koristim ih, a i neću biti u zemlji od sutra. Beograd centar, sad za sat vremena. Da se nadjemo. Jedino kome bih poklonio i voleo bih da ih upoznam, ali iskreno to su 2 kralja foruma, dule (agenme), i dzosua (telenor). Njima gratis, ostali a da nije baš bez ništa. Ajde na pm, vidimo se, na pivo.
 
Jel mogu ja sa ovom karticom sto imam da uplatim dole u cg ovaj mtel hello net paket sto ima 4 gb za 15 dana?
 
Verovatno mozes ali ako ides dole bolje ponesi mts karticu za 1500 dinzi imas mesec dana dole internet koliko hoces. Znaci ovde 068 a dole 064. Logično. :)
 
Može neko da mi objasni onu priču o mesec + mesec dana za validnost i ranije spomenuto reaktiviranje kartica uplatom u roku od tri meseca nakon isteka validacije. Uf, al ga objasnih....

Sve u svemu imam jednu karticu kojoj je rok za validaciju bio 26-06 što znači da je 26-07 (pre četri dana) otišao onaj rok za uplatu kredita i sad ne znam jel deaktivirana ili imam još neke fore da je ponovo vratim u funkciju.
 
Sad više nemaš odlazni saobraćaj. Uplati elektronski da ti se obnovi. Sto puta napisano do sad.
 
Nazad
Vrh Dno