Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Sve sam uneo ispravno, probao sa svakom karticom po 2 puta i scenario isti, svaki put
Preko kog prowsera i koju poruku ostavlje na kraju?
Meni naprimer preko firefoxa skine pare a transakcija uvek bude neuspesna iz nekog razloga...
Pa zbog toga placanja uvek radim preko google chrome.
 
Šta je po vama second best choice za internet za stariju osobu i korišćenje na tabletu? Ima već m:tel cg.
Koje su pametne opcije?
 
Nema nista pametnije, ili jeftinije. Sve ostalo moze da napravi racun (pozivima/porukama/USSD) ili je ograniceno na prilicno malu kolicinu.

Ja sam mojima stavio KT500 na telefonima, oni koriste net za Viber samo maltene, ali oni i koriste kredit za druge stvari, pa nije bacanje, a ne mogu da naprave racun ako se zapricaju pozivima:)
 
Zna li se mozda koliko ima minuta za pozive u telekom grupaciji?
Za net znam da je limit 10Gb
 
Ima li ko da prodaje ovu cg karticu treba mi jedna?
I da li promocija važi od sad do nove godine ili se produžuje svaki mesec dok imate kredita?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
ako neko ima jednu karticu na prodaju placam do 2000din pod uslovom da je aktivna promocija i da je taj iz beograda zbog licno preuzimanja
pozdrav
 
Pokusao sam danas da dopunim karticu preko online shopa. Neuspesno.
Sa dve kartice (Visa i Master) iz dve razlicite banke (CA i Sber). Oba puta mi je stigao sms da je transakcija prosla, pa stornirana.
Na sajtu je oba puta pisalo da je transakcija neuspesna. Gde gresim?
Pretrazio sam temu, ali ne uspeh da nadjem da je iko imao ovaj problem na razumnom uzorku stranica...
Ni ja ne mogu da dopunim kredit, probao sam i preko mtel sajta i preko NLB Webshop-a...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Uspeo sam da dopunim preko telefona. Juce i prekjuce sam pokusavao preko racunara i nije htelo. Format je bio dobar...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja bas pre dva dana dopunio preko kompa na njihovom web shopu bez problema
 
Moguće da je trenutno bio neki problem, bitno da je sada sve ok... I nek nam dugo poživi ova promocija.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ni ja ne mogu da dopunim kredit, probao sam i preko mtel sajta i preko NLB Webshop-a...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Uspeo sam jutros, posle par pokusaja.
Inače, svaki pokušaj je bio iz Chromea, posto druge browsere ne koristim.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ranije je moglo sve iz IE. Sada nema vise da moze sve iz istog browsera na svetu... neke stvari nece da rade u Chrome, neke nece u IE....
glupi developeri :(
 
Kako da produzim validnost kartice koja je vec istekla 28.09.16?
 
Uplatom 2€ preko sajta karticom, pre mesec dana je bio direkt link u temi (lakše nego da tražiš po sajtu).
 
Kompanija m:tel je za sve prepaid korisnike pripremila ponudu koja im omogućava neograničenu komunukaciju do kraja 2016.godine. Od sjutra svi korisnici mogu aktivirati neograničen Internet.
Slanjem SMS-a “10 surfuj” na 14555 ili putem menija *105#, aktivira se neograničen Internet (10GB po maksimalnoj brzini) do kraja 2016.godine.
Aktivacija ove ponude će biti dostupna od 01.10.2016.godine do 31.12.2016.godine. Korisnici imaju mogućnost provjere preostalog internet saobraćaja po maksimalnoj brzini putem USSD koda : *108#. Za korisnike paketa: RUSSIA, m:go turist 2015 i m:go turist 2016. ova ponuda ne važi.
link
 
Konačno sam uspeo.....
ec8f97213b0ea6e0b0ae7130944da347.jpg

87bed030f40d7411834257e524f5648c.jpg

Očas posla sa vizom elektron karticom.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Čuo sam se sa tetom iz korisničkog servisa, i dalje nemaju informaciju kada će 4G na m:tel-u biti pušten...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Cak i da puste, kako cemo da zamenimo kartice?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Čuo sam se sa tetom iz korisničkog servisa, i dalje nemaju informaciju kada će 4G na m:tel-u biti pušten...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Samo par odobrenja su do sada dobili za LTE1800 za Podgoricu i Herceg Novi.
Pitanje kada ce to da krene za pripejd i dali ce tada jos uvek biti ove promocije.
 
Poslednja izmena:
Druga dva crnogorska operatera su istovremeno puštali 4G i za prepaid i za postpaid, ako sam dobro ispratio. Jedini problem bi bilo zamena kartica. Tu bi možda bilo isplativije uzimati nove, pa prebaciti friendly dopune, jer ovako bismo morali lično da menjamo ako se kartica vodi na nas...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nego, pitanje je, hoce li biti promocije i za sledecu sezonu [emoji2]
 
Nazad
Vrh Dno