Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Trazio ali nema.
 
Pisacu u temi kad budem dolazio gore, a trebalo bi tokom decembra pa pravite spisak :p
 
Imajte samo na umu da ovaj tiket (barem za sada) moze samo do kraja godine da se aktivira.
 
Dal je potrebno da lice koje se pojavi u Podgorici recimo, bude drzavljanin CG ili moze i neko od drzavljana Srbije ?
Po osobi, postoji li limit za broj prepaid kartica sa aktiviranom uslugom roaming *ova od 19e*.
Otisao bih ja recimo za koji dan u CG da nakupujem odredjenu kolicinu za *licnu upotrebu* posto imam brojnu familiju :D
 
Neko je pomenuo da je 10 komada po osobi limit, ali ne znam da li je po osobi uopste, ili po osobi odjednom da kupi. A sama promocija - koliko kartica, toliko tiketa mozes.
 
Dal je potrebno da lice koje se pojavi u Podgorici recimo, bude drzavljanin CG ili moze i neko od drzavljana Srbije ?
Po osobi, postoji li limit za broj prepaid kartica sa aktiviranom uslugom roaming *ova od 19e*.
Otisao bih ja recimo za koji dan u CG da nakupujem odredjenu kolicinu za *licnu upotrebu* posto imam brojnu familiju :D

Ja ne vidim zašto bi ti pravili problem... Odeš na par kiosaka kupiš po koliko ti treba ako neće sve da ti daju na jednom mestu? Mada ne vidim zašto bi odbili da to urade...
 
Cekaj, ne mora da se kupi i aktivira promocija u nekoj od poslovnica mtel-a ?
Nikakvi dokumenti na uvid i sl ?
 
^Mora da se registruje kartica sa ličnom ispravom (l.k, pasoš) da bi se koristila promocija. Tj. bar je moralo tako ranije.
 
dali neko moze dami kaze na koj nacin moze ( bez nikakve mutljavine ) dami pošalje prijatelj iz cg, karticu ,

preko pošte u preporuceno pismo ili neki drugi način i dali tamo da aktivira promociju

hvala na odgovor
 
Zar ti ne mrzis MTS i neces nista sa njima, nego moras da otaljas Box ugovor? :D

Ne mora tamo da se aktivira, ali u CG kartice moraju biti registrovane. Preko toga, sve moze odavde, samo je lakse da to neko odradi u poslovnici (osim uplate kredita i kupovine tiketa, jer preko Webshopa kosta ~9% manje)

Kupi karticu (bice registrovana), sredi da ima roming (kaze da ce koristiti tiket za roming u Srbiji) i posalje ti postom, to je to. Samo sto posta nije bas jeftina, bolje kada neko dolazi da ponese, ili ako Miki stvarno ide da nakupi na 10 prijatelja 100 komada, pa preplavi KP :)
 
Ja da javim moje utiske jos jednom. U jednom delu Beograda gde mi nikad ne hvata 3G, preko modema sa mtel karticom 3g konstantno bez ikakvih problema.
 
nažalost još 11 mes , ima da gulim box , toje ženin broj da nedavim sa muke ,

prijatelj hoče dami kupi karticu ida aktivira nego nezna kako da pošalje , dal u kovertu poštom ili kao paket , ili da aktivira do 31/12/2014

pa kasnije dami neko donese ili da idem na mali odmor
 
Pre 2015 mora da se aktivira, barem za sada (mada ce verovatno da produze, cisto sumnjam da nece), tako da je bitno da neko aktivira tiket do tada.
A ono, neka donese i posle NG, koristices je.

dakifil, hoces reci modem ima jaci radio nego telefon? :D
 
^Mora da se registruje kartica sa ličnom ispravom (l.k, pasoš) da bi se koristila promocija. Tj. bar je moralo tako ranije.

Vrlo moguće da ja nisam ispratio kako treba. Izvinjavam se. Ali zar nisu ovde pisali da preko maila kontaktiraju neku žensku u CG koja radi u mtelu i ona im aktivira kartice?
 
Ne znam kako ide to registrovanje na daljinu. Moje iskustvo je sledeće: Kupio karticu anonymous style na trafici, douplatio 30 evra, probao da aktiviram promociju i nije prošlo. Pomislio da je do sistema, probao još nekoliko puta u toku dana i na kraju pozvao centralu da proverim. oDodjemo do toga da kartica nije vezan za lične podatke i da ne smeju da je puste u promet (što je i logično, jer u suprotnom imaš portabl anonimni pristup internetu i možeš da radiš šta hoćeš). Sutradan našao poslovnicu, dao i l.k. i pasoš, sačekao 24h i aktivirao promociju.
 
Nisam to znao, to bi onda mogao da bude potencijalni problem u nabavljanju kartice...
 
Сад ништа не разумем. Имам мтел картицу која је активурана тамо, добијам поруке типа ... уплати тикет и имаш бесплато све по списку ... и ја то не могу да урадим док не одем у ЦГ и региструјем? Ово би ми било углавном беспотребно бачених 19€ али бих можда пробао реда ради.
 
Evo vam citat poruke sa druge strane ove teme
Samo jedna mala prcka, u CG je obavezna registracija prepaida, pa više nije onako lako doći do broja ....

Pogledajte oglase, pre par godina oglasi su bili puni CG kartica, kao za letovanje, kupiš odmah ovde, i spreman si ... sad koliko vidim, nema ...
 
Treeba da znate, flat mobilni internet nemaju ni na zapadu kamoli ovdje
 
Pa od 3 telefona na istoj lokaciji (Huawei Ascend P6, Samsung Galaxy S3 i Lumia 720), svi hvataju edge najvise, i samo ponekad grps. Modem Alcatel x500d nije padao sa 3g-a. Nije bila neka brzina (1,5 mbps) ali opet bolje od edge-a.
 
Koliko mogu da kupim kartica na moje ime sa aktiviranim tiketom za roming u 2015 ?
Konacni info, proveren, iz prve ruke takoreci. :)
Mnogo mi nestrpljiva ova rodbina :d
 
Citajuci vase komentare, kartica se mora uzeti u CG, dole se mora aktivirati i mora se aktivirati roming dok je jos dole. Promocija se moze aktivirati i iz Srbije??
 
Ja imam cg mtel , al ta ponuda ne postoji flat

Kad odes u *105#, pa 1 (za NG ponude), pa pod 2 je m:Roming tiket za Srbiju do kraja 2015. IZMENJEN JE MENI DANAS. Do danas je postojao m:Roming meni odmah na *105#.

P.S. Ne znam kako da proverim da dziberi nisu zeznuli nesto i da nije aktiviran Tiket 2015 nego 2014.
 
I da li je moguce tu karticu ubaciti u otkljucani usb modem koji se dobija kod VIP-a, MTS-a ili Telenora?
 
Nazad
Vrh Dno