Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

@calexx

[emoji14]

Ne bih rekao da imaju ikakvo objasnjenje uz koje bi bilo logicno da se funkcionalnost interneta vezuje bilo za dolazni bilo za odlazni saobracaj. A i sto se pozivanja tice, juro po juro, skupljaju se i kad odes na letovanje nisi bez kredita. ;)
 
Poslednja izmena:
Rok važenja prepaid SIM kartice sa pravom korisnika na odlazne i dolazne pozive iznosi
4 mjeseca u kontinuitetu od prvog poziva ili od poslednje dopune kredita. Po isteku 4
mjeseca korisnik u narednih 5 mjeseci ima pravo na prijem dolaznih poziva

dok je tako bilo receno mi je ako istekne 4 mesec onda se gubi promocija .. sto znaci da cemo morati na svakih 30 dana dopunjavati po evro ... i kao sto je receno dopuniti sredinom februara euro i i ta dopuna ce vaziti 4 meseca i onda po evro tako da je i to usteda ..
 
Jesu sa ovim potezom izjebali stvar.
19.2 produžite za četiri meseca pa posle po mesec, da li će moći tako?

Sim kartice dopunjene do 19.02 produžavaju validnost po starom (četiri meseca) , tako da se posle isteka tog perioda spremite za 7 mesečnih dopuna min. po 1€ do 31.12.2015.god.

P.S. Od 19.06 džepni kalendar uza sebe i pažljivo vodite mesečni ciklus do kraja godine :D
 
Poslednja izmena:
Nije strašno ni jedan ojro :p dopuniti svaki mesec mada bih više voleo da nemam obavezu dopune svaki mesec već da mogu odjednom da uplatim na primer 12 evra za celu godinu.

Nego kada mi prekine vezu na 59:59 da li je do fableta ili do mtel-a?

Kad je besplatno da se što više potroši :D
 
znaci ako dopunim 1 evro do 19.02 onda mi kartica vazi jos 4 meseca,a posle toga moram svaki mesec da dopunjujem?
 
Kako ga neki jasu po gb ,mislim da ni po 19e ne bi bio neki trosak ,ovo s evrom je smesno ;))

Sto kaze marxista ,taman ima da se nadje za letovanje tj. zimovanje :))
 
Poslednja izmena:
Nije strašno ni jedan ojro :p dopuniti svaki mesec mada bih više voleo da nemam obavezu dopune svaki mesec već da mogu odjednom da uplatim na primer 12 evra za celu godinu.
+1 :)

[quote[Nego kada mi prekine vezu na 59:59 da li je do fableta ili do mtel-a?]/quote]
Nisam primetio da je tacno na 60min, ali prekida na oko sat vremena uvek. Imam cesto takve razgovore, nijednom nije ispalo da ne prekine oko 60 :)


BTW, isprobajte brzine danas. Kao da je MTS nesto radio, prvi put dobijam 10Mbps na mTel kartici u S3 Neo, a u KCS sam imao >12Mbps unutar betonske zgrade :)
Taj fon nije prelazio 6Mbps sa MTS/mTel karticama do jutros :) (nista nisam dirao, kartice mTel mi :D)
 
Što se tiče brzine prikazuje mi isto (nikakvo poboljšanje nisam primetio - merio sam pre minut), a što se tiče razgovora izgleda da nisam jedini koji cepa razgovore sat vremena po osobi, pa opet :p
 
Da li se ovaj kredit za produžavanje kartice može iskoristiti za narednu godinu oko eventualne promocije ili se mora opet uplatiti?
Koliko uopšte važi kredit?
 
Pitanje glasi dal ce uopste postojati mts(mtel) u ovakvom obliku kao sto je sad slucaj?
Ako ga prodaju stranom investitoru (a sva je prilika da hoce) od promocija ovog tipa nece biti nista.
Eventualno ako se uvede onaj balkanski roming sto su neki spominjali, pa da mozes da popricas kad si na proputovanju, a ne da groznicavo gasis roming kao sto je sad slucaj jer su cene skyhigh.
 
Ako ga kupi T-Mobile, postojace velika mogucnost da ce ugraditi MTS/mTel u svoju mrezi roming tiketa, i da ce onda unutar T-Mobile mreza barem moci da se razgovara kao unutar zemlje skoro (pogledajte kakve roming pakete nudi T-MObile unutar EU). Za to bi mogli koristiti nekome.

Kredit traje dok se produzava vazenje kartice.

Makiacaveki, ja sam zbog razgovora primarno i uzeo karticu, cak i bez forsiranja uvek pocnem mesec sa punim minutima za sve mreze na drugom SIMu :) Besplatan net je samo slag na torti :)
 
Makiacaveki, ja sam zbog razgovora primarno i uzeo karticu, cak i bez forsiranja uvek pocnem mesec sa punim minutima za sve mreze na drugom SIMu :) Besplatan net je samo slag na torti :)
Ako se pogleda da za fixni kod telekoma sa identifikacijom mesecno samo pretplata kosta oko 700din... mtel kartica sa tiketom i nije neka para...
 
Ako ne znate šta da radite sa prepaid kreditom, crnogorski loto prima uplate preko SMS :d
 
ljudi,jel po ovom novom,ako sam kupio karticu recimo 29tog decembra,moram da uplatim 1 evro do 29 januara
ili je onaj neki rok do 19.2 sto su pominjali gore
 
Od dvadesetog februara koliko god da uplatiš to ti važi mesec dana, a do dvadesetog februara važi staro pravilo po kojem važi četiri meseca
 
A najsigurnije je da kucaš *100# i lepo ti piše do kada važi kartica.
 
Dakle, svaki mesec nakon 20.2 mora da se uplacuje bar 1 euro da bi kartica bila u potpunosti funkcionalna (pozivi, sms, net). Ako se probije taj rok od mesec dana za dopunu sta se onda desava ? Ima li ozbiljnijih konsekvenci gde ne bi pomoglo caskanje sa Suzanom in private ? :D
 
Posle toga ti ne rade odlazni pozivi, a nakon 3 meseca ni dolazni. Net radi.
 
I do kada radi taj net?
Nije da neću da uplatim 1e, nego ću da zaboravim...
 
Internet, odlazni pozivi, poruke itd, itd, rade zaključno sa tridesetim danom od poslednje minimalne uplate kredita. Posle toga nastupa period od 90 dana tokom kojeg mogu da se primaju pozivi i poruke, ali ne mogu da se prave, ne radi net i sl. Ako se ne uplati minimalni kredit koji produžava važenje sim kartice u periodu 30+90 dana, ista se gasi zbog neaktivnosti.
 
Poslednja izmena:
Radio je net sve dok je aktivna kartica.

Nemojte proveravati da li to i dalje vazi, ali stvarno je smor ovo za uplate :( Efektivan postpaid za 1e. Verovatno zbog ovih kartica :D
 
Ma i dalje je odlična ponuda, OK, jeste cimanje, ali staviš podsetnik i teraj. Izađe ~2,5€ mesečno flat net na godinu dana. + igraš CG loto svakog meseca, svašta tu može da bude. :d
 
Interesantna stvar, rekoh da proverim dokle traje moja kartica, ubacio u fon i video da traje do 30.01.2015, a kupljena i aktivirana krajem decembra 2014. Jel i kod vas tako stoji?
 
I meni se desilo na nekim karticama je tako bilo. Pošalji mejl da te prebace na četiri meseca pa uplati za sledeća četiri meseca pa posle po jedan krastavac...
 
Stvarno će biti veliko cimanje sa obaveznim dopunjavanjem SIM kartica na svakih 30 dana po min. 1€ .

Što se "mi" vlasnici M:tel prepaid SIM kartica sa plaćenom i aktiviranom uslugom roaming tiketa u Srbiji za 2015.god. a koji živimo u Srbiji ne obratimo kao grupa korisnika (mislim na nas koji smo posetioci ove teme na ovom delu foruma) na mailto: [email protected] ili preko Suzane, sa zahtevom da nam se odobri i omogući da jednokratno uplatimo iznos za dopunu kredita do 31.12.2015.god. umesto na svakih 30 dana po min. 1€ .

Interesuje me Vaše mišljenje .
 
Posle toga ti ne rade odlazni pozivi, a nakon 3 meseca ni dolazni. Net radi.

Prodje 2 meseca od poslednje dopune, ja uplatim 1 e. Sta se onda desava ? Jer mi se vrati opcija pozivanja brojeva ili je to trajno onemoguceno ? I ako jeste, dal je onemoguceno do kraja promocije ili zauvek ?
 
Kakvih crnih mjesec dana da traje kartica jeste vi normalni?? Pisite mejlove, zovite korisnicki, Suzanu koga god MORAJU da vam produze na min 4 mjeseca nakon svake uplate od 1e.
 
Interesantna stvar, rekoh da proverim dokle traje moja kartica, ubacio u fon i video da traje do 30.01.2015, a kupljena i aktivirana krajem decembra 2014. Jel i kod vas tako stoji?

Meni piše "Vaša kartica je validna do 01.05.2015."

Odradi ovo kako reče havijer (pošalji mejl)...
 
Nazad
Vrh Dno