Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ovo ie trebalo da bude šala/komika (opslužuje), al' krastavac...
 
meni kartica , proverom koda *100# validna do 02/04/ 2015 , i juce dopunio sa 1 eu i sad do 30/05/2015
 
Pa da - 4 meseca od dana dopune. To ne 30.05.
 
koja podesavanja koristite na telefonu za internet? nece da mi posalje automatski podesavanja na telefon :/
 
Ima na svakoj drugoj strani :)
APN: mtelinternet
User/pass: 068
Auth: CHAP
Ostalo blank.

Za MiFi uredjaje i modeme, *99# za dial.
 
Gle, rade oba...
 
kartica dopunjena dole u poslovnicu , teta kaze do tog datuma vazi 30/05 a posle toga svaki mesec po 1 ev ,

takomi rekli videcemo posle 20/02
 
meni je ona druga zena iz korisnickog servise rekla da ce 20.2 svi morati da dopune evro,jer od tad vazi po novom

ne znam :/

Probotzor , za sve M:tel prepaid kartice koje se dopune do 19.02 validnost je po starom 4 meseca . Tek posle isteka tog perioda validnost će po novom biti 30 dana uz obavezu mesečnog dopunjavanja od min. 1 euro !!!

Nadam se da je sve razjašnjeno .
 
Poslednja izmena:
Oni su snizili taj tiket sa 29 na 19 evra, a sad ispada da nista nije ni sniženo. Gde to ima da svakih mesec dana mora da se dopuni kredit?Dajte da im svi pošaljemo mail da se vrati kako je pre bilo...
 
za sve M:tel prepaid kartice koje se dopune do 19.02 validnost je po starom 4 meseca . Tek posle isteka tog perioda validnost će po novom biti 30 dana uz obavezu mesečnog dopunjavanja od min. 1 euro !!!
Meni stoji da vazi do 15.5. Dopunio sam je 14.1. Do kada stvarno vazi, tj. kada cu morati da uplatim 1€?

Prema ovome sto navodis, tek u maju.

Edit: danas (nedelja popodne) mi je veoma spor Mtel net (ispod 1Mbps, veliki ping, vuče se), na lokaciji gde inače leti. Testirao i MTS net, 2Mbps, a inače je 27 Mbps. Eto odgovora zašto je Mtel net spor.

Edit 2: bilo je privremeno, sada je dvostruko brze ali osetno sporije nego inače.
 
Poslednja izmena:
Milane da neces jos i poklon tel da ti posalju za 19e,aj ljudi ne brukajte se za tih 100 din ,sad bi ceo forum ispamovali ,nek pusti neko zvanican mail suzi i kraj ...stvarno smarate ljude koji bi da nadju nesto korisno u ovoj temi ...
 
Meni stoji da vazi do 15.5. Dopunio sam je 14.1. Do kada stvarno vazi, tj. kada cu morati da uplatim 1€?

Prema ovome sto navodis, tek u maju.

Edit: danas (nedelja popodne) mi je veoma spor Mtel net (ispod 1Mbps, veliki ping, vuče se), na lokaciji gde inače leti. Testirao i MTS net, 2Mbps, a inače je 27 Mbps. Eto odgovora zašto je Mtel net spor.

Owin, ako dopuniš karticu 19.02 sa min. 1 euro validnost će ti biti do 19.06 pa ćeš tek onda početi sa mesečnim dopunama (takođe min. 1 euro) , tj. ako ništa ne budeš dopunjavao sa mesečnim dopunama počinješ najkasnije 15.05.2015.god.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ljudima nije problem to što je 1 evro, već što nemaju karticu kojom bi mogli da plaćaju (ili kada već nemaju karticu moraju da jure "specijalizovane trafike" gde bi mogli da dopune kredit).

Meni je problem što pored gomile obaveza još moram i na mesečno plaćanje da obratim pažnju (znam za podsetnik na fonu i znam da plaćam i druge račune svaki mesec ali sada gledam da se u nekoj banci pretplatim pa da mi se automatski plaćaju računi, tj. da skidaju iznos za struju, internet... kako ne bih trošio vreme po šalterima). Neka stave da se plati jednokratno za celu godinu i ćao - zdravo.
 
@nebojsava, hvala! ;)

Jes' glupo ovo održavanjem kartice na mesec dana. Najbolji podsetnik bice: kad vidim da je net prestao da radi, onda uplatim 1€. :)
 
Samo da ne bude kasno kada internet prestane da radi :p
 
^ Koliko sam razumeo, od blokade odlaznog saobraćaja, kartica važi jos tri meseca kada se može dopuniti. Ne ocekujem da bi isključenje odlaznog saobraćaja prekinulo promociju, hm, a mozda i bi?
 
Ko će više znati, koliko informacija toliko i dezinformacija :)
 
Ono sto sam ja rekao je bilo prosle godine:) ocigledno izmenjeno.
 
^ Koliko sam razumeo, od blokade odlaznog saobraćaja, kartica važi jos tri meseca kada se može dopuniti. Ne ocekujem da bi isključenje odlaznog saobraćaja prekinulo promociju, hm, a mozda i bi?

kad se desi blokada saobracaja,automatski gubis i promociju,tako su rekli telefonom
a onda imas jos mesec dana fore da bar spases karticu
 
Pisite mail i zovite kc. Barem se zalite sto mora svakog meseca da se cima. Pisite da nemate kartice i prodajna mesta blizu.
 
Ja vec jesam da ne bude da solim pamet :D
 
Namerno nisam da bi se primetilo:)
 
Pisite mail i zovite kc. Barem se zalite sto mora svakog meseca da se cima. Pisite da nemate kartice i prodajna mesta blizu.

Možda bi bilo najpametnije da svako od nas pojedinačno najkasnije do 19.02. uplati po min. 1 euro dopune i za početak svako sebi omogući produžetak validnosti kartice po starom na još 4 meseca (do max. 19.06.) .
Posle toga možemo da se obratimo na mail korisničkom servisu M:tel ili preko Suzane kao grupa korisnika (pošto nas ima podosta na ovom forumu a i van) sa obrazloženjem da koristimo promociju besplatnog roaminga za 2015.god. u Srbiji (a istovremeno i živimo i radimo u Srbiji) i nismo u mogućnosti da vršimo mesečno dopunjavanje kartice zbog slabo rasprostranjene mreže prodajnih mesta za dopunjavanje M:tel prepaid kartica na teritoriji Srbije i zahtevom da tražimo da nam se za period od 19.06-31.12.2015.god. umesto pojedinačnog mesečnog dopunjavanja kredita omogući da izvršimo jednokratnu uplatu od 7 eura čime bi se omogućila full validnost do kraja 2015.god. .
 
Poslednja izmena:
Odlican predlog.
 
Milane da neces jos i poklon tel da ti posalju za 19e,aj ljudi ne brukajte se za tih 100 din ,sad bi ceo forum ispamovali ,nek pusti neko zvanican mail suzi i kraj ...stvarno smarate ljude koji bi da nadju nesto korisno u ovoj temi ...
Nije do para, nego koja je poenta svaki mesec se cimati oko dopune. Zato kazem da sto vise ljudi im pošalje mail kako bi vratili sve na staro. A ti uplacuj svaki mesec...
 
Nazad
Vrh Dno