Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Ne smeju da reklamiraju kopije na Aliju ali moze da se nadje ako se zna sta se trazi bar je za satove tako.

Znam da je zabranjeno, ali ipak se prodaje. :)

Samo sto ne mogu da izvalim koji je dobar model, a koji je fush..

Ostavi neki link i za satove da pogledam, da vidim o kojim modelima se radi.
 
Znam da je zabranjeno, ali ipak se prodaje. :)

Samo sto ne mogu da izvalim koji je dobar model, a koji je fush..

Ostavi neki link i za satove da pogledam, da vidim o kojim modelima se radi.

Mozda bi ti ovaj sajt malo pomogao http://en.itao.com

Vidim da korisnici postavljaju svoje fotografije proizvoda sa Alija, pa.. Naravno, narucivanje sa Alija je uvek kocka, ali mozda ovaj sajt bar malo pomogne :)
 
Jel kupovao neko Air Jordan patike kod Alija? Ja se toliko meračim, ali moram da znam na šta liče. Ranije ih je bilo za 35ak *******, sada su vidim uglavnom oko 50ak.

Konkretno me zanimaju Air Jordan 8, sa kaiševima, crne, sa crvenim detaljima. Ovakve, samo crveno umesto plavih detalja:

http://www.aliexpress.com/item/Mens...rs-Attractive-Color-Air-Black/2027274931.html
Ja sam naručio jedne, juče prošle carinu i u ponedeljak su kod mene. Dugo kupujem od tog prodavca, skroz korektan i kvalitetan. Ovo su mi sad prve Jordanke od njega, do sad sam uzimao kopačke i patike (preko 25pari) i sve super su bile. Javljam kvalitet kad stignu, kao i koliko me me ostati na carini. Plaćene oko 6500.
 
Ja sam naručio jedne, juče prošle carinu i u ponedeljak su kod mene. Dugo kupujem od tog prodavca, skroz korektan i kvalitetan. Ovo su mi sad prve Jordanke od njega, do sad sam uzimao kopačke i patike (preko 25pari) i sve super su bile. Javljam kvalitet kad stignu, kao i koliko me me ostati na carini. Plaćene oko 6500.

Super. Života ti, zvizni PP ako zaboravim da ti se javim. :)

tnx!
 
Kupona od 15$ više nema, ko li je skupio 7000 za 5 dana!, a vrv će sada i ovi od 10$ brzo planuti.
 
Kupona od 15$ više nema, ko li je skupio 7000 za 5 dana!, a vrv će sada i ovi od 10$ brzo planuti.

Tih kupona od 15USD je bilo bas malo i mogao je da ih uzme samo neko je trazio one tajne pakete za nove igrice. Cak ni ja nisam toliko zaludan :) Sto se ostalih tice, ja sam uzeo sve, osim ovog od 10USD, a sada imam 1000 bodova i mislim da ce svako ko svaki dan igra igricu na kraju da uzme kupon. Ima ih oko 50 hiljada. Takodje, stvarcice koje sam hteo da uzmem su na popustu dodatnom, sto nisam ocekivao, kao i to da ce radnje u kojima ja planiram da kupim neke gluposti daju i svoje, bas povoljne kupone, tako da znas i to da pogledas :)

Moram samo da proverim da li mogu da se kuponi kombinuju i vise kupona po narudzbini da se iskoristi..

Videcemo 11og sta i kako ce se sve poklopiti.. Mada, u svakom slucaju ako je je neko planirao nesto vec da naruci, 11og moze samo jeftinije da prodje :)

EDIT :

5. Coupons cannot be combined unless otherwise specified; only 1 coupon can be used per order.
 
Poslednja izmena:
Sve sto sam ja gledao da pazarim su podigli cene za 10$, pa da bi sad kupio po staroj ceni moram da gubim vreme i klikcem po igrici...fail
 
Sve sto sam ja gledao da pazarim su podigli cene za 10$, pa da bi sad kupio po staroj ceni moram da gubim vreme i klikcem po igrici...fail

Jel si pokusao da dodas te artikle na svoju wish listu, sacekas mozda par sati, odes na svoju listu u user meniju gde imas 2 taba sa tvojom listom i drugi sa kao snizenim artiklima ?

Nisam siguran kako im taj sistem radi i sta se tu desava i vrlo je moguce da sam ja to tako samo doziveo, ali meni se vise puta desilo da tako dobijem ili prvobitnu cenu ili snizenu ako daju. Kazem, bar je moje iskustvo tako..

EDIT > Konkretno, moj slucaj, u jednoj prodavnici sam planirao 3 artikla po 34USD da narucim, sada su 30USD, a ako uzem 4 artikla dobijem kupon od 11USD, sto je bas ok cena.. Ispada da 4tu stvar dobijam za oko 10USD..
 
Poslednja izmena:
Ne razumem bas najbolje? Konkretno 2 itema iz wish liste koje sam planirao, pise im trenutna cena i prethodna (niza), ali kad bi kupovao, naravno placam trenutnu
 
Ne razumem bas najbolje? Konkretno 2 itema iz wish liste koje sam planirao, pise im trenutna cena i prethodna (niza), ali kad bi kupovao, naravno placam trenutnu

Trenutnu samo ako nema ponude za nizu cenu u onom drugom tabu. Pokusacu da napravim screen shoot i da postavim u ovom postu ako se snadjem..

Moguce da konkretna prodavica koja te zanima nema tu drugu, kao nizu cenu za taj proizvod, pa zato nema nista :(

EDIT > Da, moj primer u predhodnom postu.. Artikal sa snizenom cenom je u tom drugom tabu (isti prodavac i sve), ali ima nizu cenu samo u tom drugam tabu, sto pise "Pay Less Alerts" ili slicno
 
Poslednja izmena:
11 11

No i sad mozes da vidis sta je na popustu.
 
Jel samo ovo sto su istakli na sajtu 11.11. na popustu?

I nije neka ponuda proizvoda ako je samo ovo.
 
To je to. Nothing special.
 
Poslednja izmena:
To je to. Nothing special.

Zapravo ne.......Ako ova rasprodaja bude kao i sve ostale, za par dana bi trebalo da se doda novo dugme u baru za navigaciju / search na sajtu koji filtrira i ponude za 11.11 kao sto se radi za svaku veliku rasprodaju. Stvari koje se sada nalaze na strani za promociju su kao "FLASH DEALS", to su stvari koje su na super popustu i prodavace se u blokovima od sat vremena na sajtu, svaki blok odredjena grupa stvari......Jedino drugacije moze biti ako ovo dodaju samo 11.11


Jel treba da se stidim zbog kolicine informacija koje imam o ovom sajtu ? :(
 
Poslednja izmena:
Imas flash deals i imas jos jedan tab 50% and more.
Vec uveliko postoji. Pise na sajtu lepo 31okt do 3 novembar Preview items.Milions at 50%.
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    42.8 KB · Pregleda: 193
Poslednja izmena:
Stigle su mi Jordan patike za baskket. Kupljene za drugara koji je prezadovoljan. Cena je bila nesto manje od 7000 + 1081dinar sto su ocarinili. Sve ukupno 8000. Slike trenutno nemam, zaboravio sam da slikam, ali sam mu poslao poruku da slika kada stigne, pa cu okaciti.
 
Ja bih kupio eventualno "originalne" jordanke, valjda 4 koje je mj nosio.
 
Da li mogu pri kupovini necega sa alija da stavim shipping adresu i ime nekoga koji nema nikakve veze sa karticom kojom placam ? Treba da uzmem nesto za ortaka a mrzi me da se cimam u postu da podizem kada stigne u bg.
 
Naravno da mozes. Ja tako drugarima narucujem stvari sa mog naloga.
 
Da li mogu pri kupovini necega sa alija da stavim shipping adresu i ime nekoga koji nema nikakve veze sa karticom kojom placam ? Treba da uzmem nesto za ortaka a mrzi me da se cimam u postu da podizem kada stigne u bg.
Naravno da moze, njih nije briga vazno je da platis.
EDIT:
Pretece me Moca
 
Poslednja izmena:
Како да прекинем диспуте са мобилне апликације?
 
Šta znači PVG is ready to depart? Zapelo na tome skoro mesec dana... prodavac mi kaže da je proverila i da je paket stigao u Srbiju, te je produžila buyers protection.
 
Kad ti donese postar platis njemu ili u posti kada odes da podignes paket.
 
Vec 18 dana mi stoji dispatched to overseas, u pitanju je singapurska posta. Je li jos kome usporila dostava?
 
Kontaktiraj sgpost cust.service na njihovoj FB stranici i pitaj ih šta ti se tačno događa sa paketom.
 
Evo slika Jordan patika koje sam obećao.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1415205444194.jpg
    uploadfromtaptalk1415205444194.jpg
    85.2 KB · Pregleda: 263
  • uploadfromtaptalk1415205454003.jpg
    uploadfromtaptalk1415205454003.jpg
    122.6 KB · Pregleda: 206
Jel koristi neko i sajt iTao.com ? vidim da je povezan sa alijem, a za svaki post, komentar i lajk koliko razumem dobijaju se neki bodovi koji mogu za kupone da se zamene, ali nisam siguran da li sam dobro shvatio pricu..
 
Nazad
Vrh Dno