Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

40 komada. Nix problem na carini, carinjeno na deklarisanu cenu.
Mozes da podelis u dve manje porudzbine bolje:)
 
Meni ce trebati oko 20 kom po spratu i skoro sve na E-27 ali tek kada počnu ove sto trenutno imam da crkavaju

sent from SM-G900F
 
E27 od 156LED sa ovog linka su jos bolje, cak i boja svetla. A u rangu su cini mi se 150w sijalice.
Imam i neku od '50w' od drugog prodavca, skroz drugacija. Stvarno jace svetlo, preko 200w otprilike menja, ali i skupa i velika.
 
Nema garancije na sijalice (zaboravi na to), osim ono da nisu DOA. A i za to vaze garancije na Ali-u/GB. Meni je 4 stiglo sa greskom, dobio sam full refund za sve, osim jedne, za koju sam dobio partial.

Ovo je inace odlicna cena, 3.32$ za 102LED uz free shipping, SMD5730. Ako je isto dobro svetlo odlican buy.
Kako izgledaju u praksi, boja i ugao?

Vidjao sam gomilu koje isto izgledaju, i uopste nisu ista svetla kao Elaine sto ima, ali su i skuplje!
 
Ljudi stigao mi je usb flash od 32 gb (koji ima i micro usb za mob povezivanje),pa da ne otvaram novu temu,samo da pitam. Kako se bre koristi ovo cudo od micro usb? Ustekam ga u mob,ali nista se ne desava? Do duse nemam jos nista na usb,ali mislim da bi opet trebao da ga procita. Ili ovo ne radi ili jos nesto moram ukljuciti.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Ajd da ne lupim,ali mislim da ti telefon treba podrzavati OTG... Koji tel je u pitanju?
 
Huawei Honor 5x je u pitanju

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Trebalo bi da moze na honor... Kad udjes u menadzer datoteka trebalo bi da ti izbaci interna memorija,sd kartica i usb memorija... Tako je kod mene na Xiaomi RN3
 
Trebalo bi da moze na honor... Kad udjes u menadzer datoteka trebalo bi da ti izbaci interna memorija,sd kartica i usb memorija... Tako je kod mene na Xiaomi RN3
To prvo sto sam pogledao i ne ocitava ga. Gledao sam nesto po YT kao ima ga,ali mora preko onog cmd da se ulazi i neki fajlovi ubace i bla,bla...ne bi oko toga da cackam ;) ne znam sa tim
 
Koliko ja znam taj Huawei ne podrzava OTG. A da bi ga koristio na drugim telefonima koji podrzavaju treba da bude formatiran kao FAT32... Ili da mu pristupas preko nekog drugog programa ako je kao NTFS.(ako podrzavaju ti telefoni takvu mogucnost)


Sent from my RN3 Pro
 
Poslednja izmena:
Da li neko može da mi pomogne da ispratim ovo pošiljku RS567935145NL. To je mobilni kupljen sa GearBesta

2016-08-27 13:29The item has arrived in the country of destination
2016-08-26 18:54The item is on transport to the country of destination
2016-08-25 19:59The item is at the PostNL sorting center
2016-08-17 04:12The item is pre-advised
 
Poslednja izmena:
Snašao sam se

Display status for the item number: RS567935145NL
Date Place Phase Status Signatory
27.08.2016 15:20:40 11003 IZMENIČNA POŠTA Prispeće
27.08.2016 15:27:11 11003 IZMENIČNA POŠTA Za carinu
 
Jel valjaju šta ovi digitalni šubleri sa Aliexpresa za oko 12$?
0-150mm/6" Metal casing Digital CALIPER VERNIER caliper metal digital caliper GAUGE MICROMETER
http://s.aliexpress.com/2q2QV3i2
(from AliExpress Android)

Ja mehaničke više volim. Posebno one iz 80 tih godina. Volim Nemačke i Austrijske. Idi do pijace i nađi polovan, dobro očuvan za 1000-2000 dinara. Smatram da je to daleko bolja kupovina.
 
pošto ovde dosta pričate o sijalicama itd. preporučite me gde da kupim nekoliko okruglih led panela od 6W? da li da naručujem sa alija ili da kupim negde kod nas? danas se ispostavilo da ću morati da stavljam led panele a pojma nemam šta tu valja a šta ne, a na prvi pogled vidim da je neviđeni šareniš sa cenama...
 
Da li je ovo neko valjano pracenje ili ono "fake" koje upisuje random vremena?
U poslednje vreme na AliExpressu cesto dobijam ovakve kodove samo si se sada "zuri" pa me zanima kada stizu :D
Ja koliko sam shvatio, a ako je tracking valjan onda ovo znaci da je paket napustio CN?
mzMcFU.jpg
 
Poslednja izmena:
Naručio bih preko Aliexpressa telefon, odabrao sam model, i hteo bih da mi dostave pošiljku kod brata u Sloveniji, i da izbegnem carinu i pdv. Postoji opcija dostave DHL-om, tamo stoji 9-19 dana. Pošto brat dolazi u Srbiju 15 septembra interesuje me Vaše mišljenje da li je realno da DHL-om pošiljka stigne u Sloveniju za 15-ak dana? Ako je neko od Vas imao slično iskustvo ...
 
DHL stiže sigurno ...
Vidi sportsdirect temu :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Naručio bih preko Aliexpressa telefon, odabrao sam model, i hteo bih da mi dostave pošiljku kod brata u Sloveniji, i da izbegnem carinu i pdv. Postoji opcija dostave DHL-om, tamo stoji 9-19 dana. Pošto brat dolazi u Srbiju 15 septembra interesuje me Vaše mišljenje da li je realno da DHL-om pošiljka stigne u Sloveniju za 15-ak dana? Ako je neko od Vas imao slično iskustvo ...
Ako telefon stize iz kine, onda ce bratu da obracunaju carinske troskove.
 
Idi na top one shenzen oni imaju onaj eu duty free i stici ce za sedam osam dsna.

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk
 
DHl sigurno stize za manje od nedelju dana - problem nije u DHLu, vec kada ce Kinez poslati telefon! A to moze i po 10 dana potrajati, a dosta njih i iskoriste to maksimalno, koliko Ali daje.
 
Ako zatvorim spor na aliju jel mogu kasnije opet da ga otvorim?


sent from SM-G900F
 
Znaci kinez pokušava da me odradi?
Prošlo je 45 dana i pošiljka nije krenula iz kine, piše da je vraćena prodavcu, pitam ga sta se dešava i on mi sam potvrdi da se vratila pošiljka i da pokrenem spor a on će se složiti.
Čim sam pokrenuo šalje mi poruku da privremeno zatvorim i da čekam još 20 dana a ako ni tada ne stigne da opet pokrenem
Edit: Sada je još produžio zaštitu do 6.10. znaci za nekih 20 dana

sent from SM-G900F
 
Poslednja izmena:
Hoće da te zavrne mali žuti. Ne daj se.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno