Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Jel poručivao neko skoro kombo usb ili kako se vec zove onaj koji ide i u tel.
Treba mi nesto do 32gb da nije puno skup ali i da ima stvarni kapacitet, normalno i da je Ok prodavac

sent from SM-G900F
 
Sta bi, jel salje Banggod ipak? :) Treba mi proverena informacija, a ne da narucim pa da cekam refund mesec dana...
Kazen neven (ne secam se tacnog nicka :D) u BangGood temi da je ovog/proslog meseca dobio od njih Xiaomi PB.
 
Da li je kupovao neko sa gamiss sajta? Za dukserice vidim da je jeftiniji od alija, s tim sto ne znam da li je postarina besplatna , kako salju, i to tako. Ako neko ima iskustva mogao bi da podeli sa nama. Hvala :)

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Jedna zanimljiva stvar mi se desila na aliexpresu.. kupac stavio da je shipovao stvar koju sam kupio a onda u poruci napisao da nema to na stanju i ako hoću da biram nešto drugo.. ja sam rekao neću ,hoću pare nazad i on kao ok. Međutim ja ne mogu da otvorim dispute i zatražio pare nazad ,šta činiti ?
 
Jedna zanimljiva stvar mi se desila na aliexpresu.. kupac stavio da je shipovao stvar koju sam kupio a onda u poruci napisao da nema to na stanju i ako hoću da biram nešto drugo.. ja sam rekao neću ,hoću pare nazad i on kao ok. Međutim ja ne mogu da otvorim dispute i zatražio pare nazad ,šta činiti ?
Kako ne može dispute?
 
Treba da prođe neko vreme, pa ćeš moći da otvoriš dispute.
 
Ovako narucio sam 8.9 posiljku i slucajno sam cancelovao order posle par sati, novac je evo posle 21 dan rezervisan na intesinoj internet kartici prodavac je potvrdio da je cancelovan, i kaze da narucim opet ako mi treba proizvod nije mala suma u pitanju 51 dolar. Postoji li kakva solucija ili cekati jos
?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovako narucio sam 8.9 posiljku i slucajno sam cancelovao order posle par sati, novac je evo posle 21 dan rezervisan na intesinoj internet kartici prodavac je potvrdio da je cancelovan, i kaze da narucim opet ako mi treba proizvod nije mala suma u pitanju 51 dolar. Postoji li kakva solucija ili cekati jos
?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
Mora da sacekas odredjeno vreme pa ce ti banka vratiti novac. 45 ili 60 dana ne mogu da se setim, mozes da ih pozoves i pitas. Ali novac ce ti biti vracen sigurno.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Jedna zanimljiva stvar mi se desila na aliexpresu.. kupac stavio da je shipovao stvar koju sam kupio a onda u poruci napisao da nema to na stanju i ako hoću da biram nešto drugo.. ja sam rekao neću ,hoću pare nazad i on kao ok. Međutim ja ne mogu da otvorim dispute i zatražio pare nazad ,šta činiti ?

koji kupac :smash: zar nisi ti kupac :-devil-:
 
samo retard moze nesto kupiti pa ponistiti to nakon sat dva...prestrasno...da se pitam, takvim imbecilima bi uzimao novac nepovratno
 
O kome pričaš leba ti ? Lik mi je napisao da nema to na stanju i da mogu da tražim pare nazad ..

Hvala svima na odg ,izgleda da treba da prođe oko 10ak dana od "slanja"
 
Ovako narucio sam 8.9 posiljku i slucajno sam cancelovao order posle par sati, novac je evo posle 21 dan rezervisan na intesinoj internet kartici prodavac je potvrdio da je cancelovan, i kaze da narucim opet ako mi treba proizvod nije mala suma u pitanju 51 dolar. Postoji li kakva solucija ili cekati jos
?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
Dobices pare nazad, meni inteza vratila posle 56 dana u jednom slucaju...uglavnom i bude 45-60 kako neko rece.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Danas definitivno rekord, 17.9 sam porucio, kinez poslao 19.9 a danas stigao paket kod mene. Za samo 10 dana. :) Inace u pitanju su neka kaljena stakla. :D
 
Isto poslato 16.09 stiglo 27.09 brzo bas.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
meni poslato 02.09. i jos nije stiglo, igracka za dete, ima li sanse da stigne ili da im pisem ???
 
Ja noćas naručio VeryFit 2.0 Smartband - ID107 Smart Watch.
Javljam čim stigne!!!!!
Nadam se da će i meni stići za 10 dana.



Poslato sa Huawei Honor 5x
 
Zna li neko da li mi možemo da koristimo one ruske keš back servise ? Vidim ruje uglavnom tako kupuju na Aliju..
 
A šta fali kupovini sa karticama? Da budem precizniji, o kakvom/kolikom cash-back se radi?
 
Poslednja izmena:
Kupiš na AE i imaš povraćaj recimo 2% od iznosa koji si platio.

using TT
 
Pa oni pričaju oko 5% ,što nije loše .. po neko pomene i 10% što mi je neverovatno
 
Dajte neki link da vidimo za te ruske sta se tacno nudi?
 
Rusi imaju fazon da prave grupe za kupovinu i onda se naručuje po 50 i više telefona odjednom i time obaraju cenu,imaju i sajtove za te grupne kupovine.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Koristi li neko onu app za ali?
Nesto mi se cini da ima neke obrazce u kuponima i novcicima, da malo kraduckaju :(
 
Meni su premala slova, pa mi je nekako nezgrapna. Plus neke messaging opcije uopste ne rade u aplikaciji.

Nisam primetio da ista kraduckaju doduse, a proverim cene da porucim preko sajta i preko aplikacije. Samo jednom sam probao jedan kupon preko aplikacije, isto se koristi. Na sta mislis konkretno?
 
Nazad
Vrh Dno