Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Ma to i ja kontam. Znam da je neko ranije porucivao sa b&h, moram videti koja je tu procedura. Ili amazin svejedno samo da me ne oderu sa shippingom

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ја сам као и већина узимао LD меморијске са Алија, тотално ок раде и јефтине су..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Pojma nemam, mislio sam da uzmem samsung 64gb pro plus, ali sam procitao gde lik koji ih testira kaze da je za koriscenje u telefonima i tabletima bitniji random write od sekvencionalnog i da tu pro plus nije daleko od evo plus, tako da sam za trecinu cene pro plus modela pazario sa ebaya ovu evo plus pa cu da vidim kakva je situacija za par nedelja kad stigne. Zadovoljan sam sa svim sto prelazi 20mb po sekundi, a vidim na jednom od opisa da je covek napisao da koristi s7 i ima 20-30mb write.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel uzimao neko neke flash memorije na usb 3.0 preko alija? Možete li neku da preporučite (bitna mi je brzina pisanja)?

Videh i ovu, možda neko ima iskustva sa tim sajtom, tamo nisam ništa uzimao: http://www.gearbest.com/usb-flash-drives/pp_268938.html

Dobra je što može i na telefon, tj. s druge strane je microUSB... Ako je neko uzimao istu ili sličnu nek javi.
Hvala.
 
Zašto bi uzimao preko aliexpress-a i rizikovati fejk memorije i brzine (pogotovo kad ti je ona važna) kad imaš proverenu opciju na ebay-u SanDisk Extreme sa ogromnim brzinama i malom cenom?

32gb je 22$, a 64gb 33$. Pola foruma uzimalo odatle a brzine imaš u temi o fleševima za njega koliko ti duša ište ;)
 
+1 za sandisk extreme. uzet na preporuku iz flash teme i nisam se pokajao.
ja sam uzeo sa dx za 34$.
 
jes da je tema ali - Link ebay usb-ovi - zadnji put pre 20ak dana platio u ponedeljak ujutru i vec u cetvrtak dosla posiljka iz HK
 
Evo ljudi ako nekome treba dobar ruter za jeftine pare Xiaomi mi router 2.4/5GHz 1167Mbps 18€ + shipping 1.89€ China post
Xiaomi Original AC Mi WiFi Router Dual Band 2.4/5GHz 1167Mbps Intelligent Wireless Mini Roteador for IOS/Android Cellphone
http://s.aliexpress.com/EFr6VBJF
(from AliExpress Android)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Upravo ga porucio :) Vidim da ga svi hvale, niko nije imao zamerku (mislim i na proizvod i na prodavca) pa se nadam da cu dobro da pazarim. Citao sam na desetine utisaka ljudi koji su ga kupili i bukvalno se niko nije zalio. Kad stigne, pisem utiske :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Veliki minus je samo 100 Mbit LAN.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isplati li se poruciti samo jedan kabl sa alija? Ako isporucuju Post expressom izaci ce mi 5 evra "obican" usb kabl
 
Ne uzimaju nista, samo platis pre porucivanja i to je to.

Xperia Z2
 
Da, ali to je Youth Edition koji ima max protok od 300Mbps

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Pardon, moja greska

Poslato sa Xperia Z2 pomoću Tapatalk-a
 
Stigao mi je ekran sa touchem za mobilni, ali ne radi touch. Kontaktirao sam prodavca i tražili su da se pošalje video problema prije dispute-a, ali se nisu više javljali. Protection ističe za dva sata. Da li da sad prijavim, jer nemam opcija kad istekne?
 
Otvori dispute, pa nek se on posle razmislja sto ne odgovara na poruke, nema razloga da razmisljas.
 
Hm...negde na benchu mislim da sam procitao to. Nema veze. Koliko uzimaju za tu uslugu? Ako narucim vise tih kablova, hoce li mi ocariniti paket iako ce vrednost biti oko 20-25 USD?
POgreso si zapamtio, a ako pak nisi onda je taj pogresno napisao.
POst Express nikako ne isporucuje strane posiljke niti ista kosta.
 
Obican postar donasi u 99% slucajeva, mada i Post express isporucuje pakete iz inostranstva (velike preko 2kg) i posiljke preko EMS-a.
 
Ima li ko od vas iskustva sa telefonom Infocus m560, da ga je poručio sa Alija?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ima li neko iskustva sa naručivanjem ručnih satova preko Alija (20 - 30 evra). Da li se plaća carina?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Platices PDV carinu neces, i to samo ako sat izgleda malo vrednije.
 
5-6 rucnih satova sam narucio ni na jedan nisam platio nista, cak ni na smartwatch placen 35$ nisam imao dodatne troskove... Mislim da satovi opusteno prolaze bez pdv-a

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno