Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Pozdrav ljudi, imate li neki savet u vezi kupovine punjaca za mob? S3 je u pitanju.
 
Pazljivo za kinezima. 2 od 3 su bukvalno eksplodirala...a 3. i dalje radi.
 
Bukvalno kako se zalomi. Ova 3 su od 2A. Pre sam narucivao one slabije..oni su tek ocajni. Slobodno naruci..oni su oko 3$ a ove "eksplozije" nisu toliko strasne, kao slabija petarda :)
 
Zasto bi iko narucio to?
Imas na ebay aukcijama za ispod 4$..
 
Poslednja izmena:
Kinez ko kinez... lutrija :)
 
@havijer

meni je stigla pre neki dan. isprobao sam sa aaa baterijama i za te pare je odlicna.
danas je postar doneo i 2 18650 baterije, ali jos uvek nemam punjac.
 
Ja generalno imam ok iskustva sa aliexpress-om, ali sad imam jedan problem...porucila sam nesto jos 16.septembra i jos mi nije stiglo...pise da je porudzbina finished i automatically confirmed by the system because no action received from buyer within the buyer protection time. Nemam opciju dispute niti bilo sta drugo...stalno saljem mailove prodavcu koji je u fazonu patience please...nema ni mogucnost trackinga...proslo je vise od tri meseca i nista...ima li neko ideju sta da radim? Hvala
 
Ne mozes nista da uradis. Istekla ti protekcija od 45 dana. Da si otvorila dispute ili trazila da ti se produzi protekcija 100% bi ti pare bile vracene
 
Ja generalno imam ok iskustva sa aliexpress-om, ali sad imam jedan problem...porucila sam nesto jos 16.septembra i jos mi nije stiglo...pise da je porudzbina finished i automatically confirmed by the system because no action received from buyer within the buyer protection time. Nemam opciju dispute niti bilo sta drugo...stalno saljem mailove prodavcu koji je u fazonu patience please...nema ni mogucnost trackinga...proslo je vise od tri meseca i nista...ima li neko ideju sta da radim? Hvala
Proveravaj bar email preko koga si registrovala nalog na aliexpress-u. Redovno salju obavestenje pred istek zastite kupca.
Aliexpress ti vise nece i ne treba pruziti pomoc. Pokusaj da dobijes robu ponovo u komunikaciji sa prodavcem ali se ne nadaj puno.
 
Upravo stigle Xiaomi Piston 2, sluške su perverzija. Slušao sam hvalospeve i opravdani su.
 
Kakvo je iskustvo za sitne posiljke koje idu preko Yanwen-a - koliko im treba vremena da stignu posle dolaska na nas aerodrom?
 
Kakvo je iskustvo za sitne posiljke koje idu preko Yanwen-a - koliko im treba vremena da stignu posle dolaska na nas aerodrom?
Vrlo brzo stignu jer su to mahom jeftine stvari koje prolaze odmah na carini. Par dana kad udju u Srbiju.
 
Odlične sluške ja sam uzeo na aliju u fantacy prodavnici i treba uzeti kod proverenih prodavaca jer ima puno kopija a
 
zdravo,
danas sam dobio tracking number koji je u ovom formatu 006735852507 poslat China Post, i dosad sam primao pakete slate na isti način ali je broj bi u kombinaciji velikih slova i brojeva. Da li može biti i ovakav broj ( naručeno je preko Aliexpress-a )
 
Ne moze to nije broj kineske poste. Moras da imas prvo dva slova pa 9 brojeva i CN na kraju, ovo nije broj CN poste.

edit:

Ovde mozete pratiti posiljke poslate preko Yanwen-a, nazalost to je moguce samo dok ne udju u Srbiju posle toga nema trackinga na nasoj posti.
http://track.yw56.com.cn/en-US/
 
Poslednja izmena:
Možeš da ispratiš preko China post sajta, http://intmail.11185.cn/icc-itemstatusen.jsp . Ja ima jednu pošiljku sa takvim brojem i vidi se na sajtu

I ja sam par pošiljki sa ovakvim brojevima pratio na sajtu China Post-e.

da, baš tako kaže i prodavac.
poslao sam mu sinoć poruku u vezi broja, odgovorio mi je da je broj dobar, kao što i vi kažete, i da je moguće pratiti pošiljku dok ne napusti Kinu, a da zbog male vrednosti pakete (6.55e) oni primenjuju ovaj način slanja/praćenja.
 
Stigao telefon. Sve je super, radi odlicno, nemam zamerki. Mogu da postavim par slika ako nekoga zanima.
 
L920?
 

Da :) Carinu + PDV sam platio 2700 dinar. Sta znam, jeste mnogo, vise od onoga sto sam ocekivao. Na paketu je pisalo da je vrednost 20USD, a oni su ga ocarinili dosta vise, mislim cak da su uzeli i vecu cenu nego sto sam ga platio. Mislim da je tako ispalo, zato sto telefon jos moze da se nadje u mts-u (po nenormalnoj ceni) pa tu cenu koriste kao deo referentne..sta znam, samo teorija.. Evo par slicica..

11.jpg22.jpg33.jpg

Ovo sam ja juce i danas :)

[YOUTUBE]AMroA1XKrpI[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno