Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Ovo su verovatno prototipovi. Sigurno nije proizvodna linija.
Da jeste, telefoni bi se čekali godinama.
 
Specijalno za tebe video kako izgleda proizvodnja i kontrola kvaliteta Umi telefona



kako da ne, i oni tako nastancuju milion telefona?
to je neka prva serija,ili pokazuju kako se sve to sklapa...
sklapanje radi ko zna koliko ljudi u fabrici,a proizvodnja delova se radi ko zna gde, to sigurno ne proizvodi svaki proizvodjac za sebe... nego fokskon i slicni, po projektu koji im se dostavi
 
Pa nije tako.. Pogledaj klip gore koji sam ja okacio. Samo najjaci imaju prave fabrike.

[youtube]pGh91xFV5r0[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Javio mi se prodavac.



Snimio sam video i poslao im malopre.
Videcemo sta ce sad da kazu.
Nista nece da kazu, sad te zavlace i odugovlace da bi ti na kraju ponudili 5$ ili tako neku slicno glupu sumu.

Jel' ima neko neku preporuku za bežični telefon sa Alija, poželjno da je Eco Dect?
To ce te skuplje kostati nego ovde da kupis.
Ljudi nemojte trcati sve da kupite iz kine, prvo trazite ovde.

rista1

Telefon kupljen 11 tek danas je Singapurska pošta napisala da je poslato
Nije singapurska posta kriva, nego ga je kinez tek sad poslao.
Ne znam sto nisi pokrenuo dispute, sigurno su presli processing time?
 
Nisam mogao ,dali su broj posle pet dana preključe se javilo na pošti da je primljena informacija a danas da je poslato. Drugaru sam naručio telefon preko Singapurske pošte i stigao do Srbije od dana plaćanja za 8dana.
 
Da li su broj, ali nisu poslali?
To je osnov za dispute.
 
.Znači obrada 5-7 dana a onda ti daju broj i piše da će se pojaviti za 4-7 dana i taman prođe tih 14 dana i pojavi se da je primljena informacija. Kineska posla a prodavnica među najboljim.
 
pa zar nije processing day 20 dana? meni je tako bilo...
 
.Znači obrada 5-7 dana a onda ti daju broj i piše da će se pojaviti za 4-7 dana i taman prođe tih 14 dana i pojavi se da je primljena informacija. Kineska posla a prodavnica među najboljim.

Ma i meni isto to ne znam sta se desilo na Aliju 11.11 preko Singapurske ne Ebay sve ide normalno, al tamo isto kao ti dobio tracking i danima nista nema onda odjednom 24.11 tek se pojavljuje ''Electronic notification of shipment'' i onda nema nista do danas dalje...

U kom je formatu tvoj broj za pracenje ?
 
Kao i uvek sa SG na kraju i sada piše da je poslato,znači jedno 4 -5 dana sigurno samo informacija primljena
 
Pozdrav svima. Jedno pitanje. Jel ima neko iskustva sa narucivanjem baterija za laptop? Konkretno me zanima kakav je kvalitet. Uzeo bih ovako nesto:
http://www.aliexpress.com/item/10-8...b201556_7,searchweb201644_5,searchweb201560_1

Uzimao sam za HP(mada to verovatno nema veze) nisu lose,na 3 kom jedna je otisla posle mesec dana,dve rade jos uvek...
Sad uzimam kod MS mobile iz Beograda,jeste malo skuplje ali dok platim pdv(a uvek sam ga placao) i cekam 30-40 dana ovo mi dodje bolja varijanta,a imas i garanciju 6 meseci...
 
Poslednja izmena:
To sam i rekao citaj malo

ne smes uopste ni da stavljas u isti kontekst xiaomi i meizu sa ovim drugim imenima....zbog toga sam napisao..


btw stoji na singapurskoj posti paket i bukvalni prevod znaci isporucen iz magacina...sta im to znaci....i nikako da krene...destination country se ni ne vidi
 
RB........SG je kod mene i piše da je poslato ,code RS

Instaliraš aplikaciju track checker besplatna je ubaci broj i prati
 
Poslednja izmena:
Meni je tako stajalo jedno 7-8 dana ,piši i žali se npr : dali ste mi lažni broj ,niste poslali itd pa vidi šta će ti odgovoriti
 
Meni je tako stajalo jedno 7-8 dana ,piši i žali se npr : dali ste mi lažni broj ,niste poslali itd pa vidi šta će ti odgovoriti

Ma Risto pisla ja i pisala za lazni broj da su mi dali i da cu se zxaljiiti Aliju , ma jok nikakav odgovor. Vidim na sajtu jos negde da ima slicnih slucajeva, :wall:
 
Ma Risto pisla ja i pisala za lazni broj da su mi dali i da cu se zxaljiiti Aliju , ma jok nikakav odgovor. Vidim na sajtu jos negde da ima slicnih slucajeva, :wall:
Ako nemaš strpljenja nemoj kupovati iz Kine, pogotovo ako si iz Srbije i pogotovo stvari koje se carine.
 
Tačno tako ili za telefone kupiš preko nekoga iz EU sa EU skladišta
 
Kod mene je u formatu RF........ SG jel to ok jer jos nista se ne pojavljuje , dobila broj i to je samo to.

RB........SG je kod mene i piše da je poslato ,code RS

Instaliraš aplikaciju track checker besplatna je ubaci broj i prati

A kod mene je RP, hmmm, pokusao sam da nadjem da li su validni ovi nasi brojevi to jest koji format izdaje singapurska posta sve ali na nadjoh.
 
Регистровао сам картицу на Алију, преко њихове андроид апп и нигде ми нема оног бонуса. Има ли нека процедура коју сам прескочио?
 
Pogledaj pod My Coupons. Ako je tu, imaces mogucnost da ga iskoristis prilikom kupovine.
 
Da li je neko uzimao tablete sa Aliexpress?

Ovaj izgleda ok, ali sve mi se čini da ovo nije original lenovo:

lenovo.png




Mislim da i link sve govori :)

Ipak, specifikacije izgledaju super, a i kupci su zadovoljni.
 
Nazad
Vrh Dno