Šta je novo?

Profit switching/shifting pools diskusija (trademybit, wafflepool, clevermining...)

Dajte link za miner?
 
270 mi baca 1860 Mh/s jel' to ok?

@omnik sgminer5 ima x14 kernel, bar je tako kod mene na pimp os
 
pa gde losije to je brzo palo 3-4 puta i sada je nesto malo losije od xmr na x11 stim da trosi manje struje tako da je tu negde, problem je sto na yaampu nece da radi multi opcija kako treba tj. ja ne vidim u poolu da menja algoritme moracu da dezuram pored riga da vidim da li menja. A to da je ostalo 0.00145 na x14 bilo bi 0.3btc za mesec dana sa 4 karte mislim da bolje nikad nije davao u zadnjih par meseci nego juce. Konkretna zarada sa 4 karte za zadnjih 24 sata je 0.004btc, verovatno vracam na xmr radeone a nvidie ostaju na yaampu iksove da rade.
edit: evo krece x14 opet gore vracam na ovaj algoritam sve
 
Poslednja izmena:
i opet posle pad. Kad pogledas isto ti se vata
 
Koliki vam je reject % na yaamp?
Meni je sada 10% doduše pustio sam samo 30 min.
 
Yammp mi danas poslao 25% manje coina u wallet. Kako to da je bas tolika razlika, masine sve vreme normalno radile? Jedan dan dobijem normalno, drugi znatno manje.
 
pa bila je manja isplativost pool-a

vidi ovde
poolpicker.eu
 
Dobio prvu uplatu za 24h na yaamp X11 - 0.00029 po Mhs (mislim na X11 mhs).
Nisam se baš usrećio...
 
prebaci na x13 na yaamp bolje daje od x11 generalno od kad ne radi x14
 
Ode profit na x11 u bunar...
 
TMB je prestao sa radom. Ko ima novcice tamo neka povuce jer za ~ 2 nedelje gase sajt i wallete.
Da li se to nazire smrt mutli pool-ova?
 
Zanimljiv novi multipool: http://wepaybtc.com/

  • We offer predictable payouts in Bitcoin. Our pool works with “Pay Per Speed” scheme (similar to “Pay Per Share”, but adopted for multialgorithm pools). So you know how much you’re going to earn today before even starting to mine.
  • Our mining software automatically switches not only to the most profitable coin, but also to the most profitable algorithm. Five algorithms (X11, X13, X15, Nist5, Qubit) are supported currently. The additional flexibility of switching algorithm on the fly gives miners extra profit.
  • Our mining software is manually tweaked for the best performance possible. You no longer need to tweak various parameters and install different versions of AMD drivers. Everything works straight out of the box and it works fast!
  • We have five geographically distributed stratum pools (San Francisco, New York, Singapore, Amsterdam and London) for lowest latency and extra stability.
  • We have a dedicated support portal
  • We perform payouts 3 times per day
  • We support all AMD videocards! See the full list of supported hardware here. Notice: NVidia and CPU miners are not supported.
 
Malopre sam probao taj pool, nesto nije kako treba sto se tice snage kopanja, moja MSI 280x na default kloku daje 51% od njihove referentne 290 sto ni u ludilu ne moze da bude tacno. Pri toj brzini dnevna zarada je 0.00048btc.
 
Kod mene 280x 78% dok 270x 55%... stavi intensity 21.

Anyway, zanimljiv koncept i uplate 3x dnevno ali zarada mizerna tako da batalite...
 
Ne mogu da nadjem pravu temu pa cu ovde da pitam: postoje li rigovi za rentu koji kopaju Cryptonight algo??
 
Ne mogu da nadjem pravu temu pa cu ovde da pitam: postoje li rigovi za rentu koji kopaju Cryptonight algo??
Trazio sam takoder nedavno za rent,za Aeon...al nista,odustao sam,ionako prelazi na cryptonight lite algo,znaci cpu/nvidie,dok claymore ne napravi preinake za amd gpu
 
neide mi da namestim 270ku da kopa nicehas preko minercontrol
ako je neko udesio nek javi,na nvidii radi ko sat,nisam jos probao u isti da stavim 2 minera mmm sta li ce biti odgovor :D
 
neide mi da namestim 270ku da kopa nicehas preko minercontrol
ako je neko udesio nek javi,na nvidii radi ko sat,nisam jos probao u isti da stavim 2 minera mmm sta li ce biti odgovor :D
a isto bi probao da gostujem :) cryptonight na nv 750ti i ati 270,da naucim nesto,ako vas interesuje PM
 
Nesto se cudno desava sa ffpool. Dobijam accepted untracked stratum share. Kopam x11. Sad sam prebacio na nicehash i dobijam reject 100%
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno