Šta je novo?

Profit switching/shifting pools diskusija (trademybit, wafflepool, clevermining...)

Ne vidim kakve veze ima cryptsy sa isplatom na wafflepool.
 
Cryptsy je kao i Vircuex poceo da placa odredjen procenat za drzanje BTC, LTC na mjenjacnici pa su odmah pocele teorije zavjere, koje i onako traju i prije nego sto je otvorena. Prvo su price krenule da je bitjohn pokrao neke likove za btc pa kad je otvorio mjenjacnicu pocelo se pricati kako ce jednog dana sve da zavrne i tako vec godinu dana :D Ne kazem da mozda i nece biti tako ali poceli su da smaraju vise sa tim. Cim malo zakasni depozit odma frka :D
 
Pa da, vidim svi se zale na shit valute kad kasne isplate ili kad se desavalo da se shit valuta forkuje i coin-i ispare! tu Cryptsy NIMALO nije kriv... i ja sam imao YAC poceo je fork... i oni su ga blokirali na mesec dana, otvorio ticket i kad je sve proradilo dobio sam ga nazad... sto je krivica YAC-a

Cryptsy je najvise na napadu jer ima najvise shit valuta od kojih su neke problematicne
 
Da li radi YAAMP multipool
 
Sta se desilo sa trademybit pool-om? Ostalo mi je nesto novcica tamo a sad vidim da ne rade.
 
Onda je nesto do mog provajdera jer meni ne radi.
 
Kopa li neko na waffle ili TMB? Ja sam par dana na waffle i malo kasne isplate.
 
šta je sa Nicehashom od juce ?! ne radi :(
 
Prati twitter...

Yesterdays DDoS attack was successfully mitigated, service was only affected for a couple of hours. All balances are safe and secured.

hvala,

pratim samo status minera jednom u dva dana preko telefona, ne stižem, poso zove ;) i nije mi radio link juce od popodne.. sad oper radi..

super :)
 
odlična isplativost X14 na yaamp
 
Na waffle u zadnjih 2 dana imam velik reject kakvo je stanje na tom yaamp pool-u? Kopa li neko na TMB?
 
evo ovako stanje na yaamp je trenutno odlicno kad bi potrajalo ovako 24h zarada bi bila sa 4 karte mozda i jace od 0.01btc s obzirom na potrosnju u mom slucaju od max 250W na sat za ceo sistem isplativo je
 
Koji algo kopas i sa kojim kartama?
 
I koji miner koristis? Poslednji koji sam koristio za X11 i X13 je onaj sgminer (fixed).
 
x14 2 x 270x + 2 x 750ti 8gb ram win 7 izmedju 7.5 i 8mh/s u poolu, javlja se reject na jednoj 270 od 1-2 posto, malo se guse nvidie zbog celerona traze 2 jezgra za njih odvojena treba neki cpu sa 4 jezgra da bi radile na max, verovatno bi i linux doneo ubrzanje ali ko zna da li bi radile zajedno tamo treba to znati podesiti, sada daje malo manje ali i dalje je odlicno
 
Poslednja izmena:
kaka je matemika za ovaj x14 ?
 
x14 2 x 270x + 2 x 750ti 8gb ram win 7 izmedju 7.5 i 8mh/s u poolu, javlja se reject na jednoj 270 od 1-2 posto, malo se guse nvidie zbog celerona traze 2 jezgra za njih odvojena treba neki cpu sa 4 jezgra da bi radile na max, verovatno bi i linux doneo ubrzanje ali ko zna da li bi radile zajedno tamo treba to znati podesiti, sada daje malo manje ali i dalje je odlicno

Ja sam mislio da kopas x11 zato sam pitao. Ipak hvala za info :)
 
@mige kaka je matemika za ovaj x14 ?

trenutno 0.00145 btc po mh na dan
 
Poslednja izmena:
Ima li neko podesavanja za 270 i 280x karte? Probao bi a nemam bas vremena za detaljno testiranje.
 
"intensity" : "18",
"worksize" : "256",
"algorithm" : "x14",
"lookup-gap" : "2",
"thread-concurrency" : "8192",
"shaders" : "2048",
"gpu-threads" : "2",
"gpu-engine" : "0-0",
"gpu-fan" : "60",
"gpu-memclock" : "0",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "0",
"gpu-vddc" : "0.000",
"temp-cutoff" : "95",
"temp-overheat" : "85",
"temp-target" : "75",
"api-mcast-port" : "4028",
"api-port" : "4028",
"expiry" : "120",
"failover-switch-delay" : "60",
"gpu-dyninterval" : "7",
"gpu-platform" : "0",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"no-client-reconnect" : true,
"queue" : "1",
"scan-time" : "60",
"tcp-keepalive" : "30",
"temp-hysteresis" : "3",
"shares" : "0",
"kernel-path" : "/usr/local/bin"

...podesavanja za 280x moja
 
Hvala. Vidim da je standardno podesavanje. Samo jos da natjeram pimp os da kopa :D
 
Nazad
Vrh Dno