Šta je novo?

Nokia Lumia 630

moguce da gubi signal na tom mestu probaj da stavis taj sim koji gubi na 2g pa da vidimo da li je do toga
 
Mislis na tom sim slotu? Da probam da zamenim mesta karticama? Probacu tako neke razne kombinacije, jeste, moguce da je to doga nesto... :)
 
probaj i to a probaj i tu karticu da zaglavis na 2g posto je mozda slabiji signal pa onda kad prebacuje sa 3g na edge prekida se veza
pozdrav
 
aha, sad tek ukapirao... :D probacu, videcu kako se ponasa, hvala. :)
 
Imam problem sa Lumia 630 fonom. Nema zvuk pri dolaznom pozivu, alarmu,prijemu poruke, puštanju bilo čega sa youtube-a, niti imam tonove tastature. Vibracija radi, kad se javim na poziv-sagovornik me čuje kao i ja sagovornika. Spikerfon radi. Isprobana sva moguća podešavanja, urađen update fona, zatim i hard reset, ali i dalje je sve isto.
 
pazite kako stavljate i vadite karticu da vam se slucajno pinovi ne ostete to se meni desilo na sim 1 slotu pa cu ga nosim na servis samo sto ne znam kako se to desilo jer tragova ostecenja nema valjda ce zamene slot bez problema
pozdrav
 
Da li neko ima problem sa pregrevanjem? Surfujem preko WiFi-a i posle pola sata on je vreo u gornjem delu. Nekada mi se ugasi IE, nekada se restartuje ako radi nešto zahtevnije i bude na suncu npr. Smeta mi mnogo, pre ovako nije bilo.
 
Da li neko ima problem sa pregrevanjem? Surfujem preko WiFi-a i posle pola sata on je vreo u gornjem delu. Nekada mi se ugasi IE, nekada se restartuje ako radi nešto zahtevnije i bude na suncu npr. Smeta mi mnogo, pre ovako nije bilo.
Možda hard reset da probaš?
 
Radio sam ga pre manje od mesec dana, zato što mi je sporije radio nešto.
 
Da li neko ima višak maskicu (poklopac) za 630?
Danas sam uzeo od brata telefon da pogledam i pao je sa 2m pravo na pod i lepo prsla...:trust: Plaćam realno ili ako odgovara neka zamena za nešto.
 
to košta 2500 dinara ako se ne varam, mislim da sam toliko platio. plaćaš realno znači plaćaš 2500 ili 100 dinara? šta je realno i zašto ti određuješ realnu cenu, ko ti je dao tu moć? platićeš masku onoliko koliko košta original, ili ćeš kupiti kineza, nećeš platiti tvoje realno.
 
Poslednja izmena:
Nova za l630 kosta oko 1500 dinara, mozda i malo manje. Znam kad je moja devojka kupovala, pa je bas promentarisala kako je jeftinije nego sto su joj ranije neki put rekli. To u ProMobi-ju.
 
Hvala gari, nisam ni imao predstavu da je preko 1000 dinara, hvala na informaciji. Da je 2500 sigurno nije, ako sam mislio realno onda je 1000 (možda) realno ako bih se sa nekim dogovorio, ovako mu uzimam novu za 500 dinara više i gotovo.
 
pozdrav, može li windows 10 da se stavi na lumiu 630 (dula sim)?
 
Moglo je , ja imam na 630, kasnije su ukinuli.

Kako radi na L630? Imam druga koji ima W10 na L625 i radi bas lose sto zbog 2 jezgra sto zbog 512MB RAM, bas me zanima kako se L630 pokazao.
 
Kako radi na L630? Imam druga koji ima W10 na L625 i radi bas lose sto zbog 2 jezgra sto zbog 512MB RAM, bas me zanima kako se L630 pokazao.

Nisam ga skoro palio ali radio je solidno za pozive,poruke twiter i još neke aplikacije . Viber je loše radio ,fb i messenger katastrofa . Lumia 640 je radila odlično, isti je procesor dakle ram ga kolje.

Otvoriš viber i još jednu aplikaciju i javi se resume.
 
Poslednja izmena:
Nisam ga skoro palio ali radio je solidno za pozive,poruke twiter i još neke aplikacije . Viber je loše radio ,fb i messenger katastrofa . Lumia 640 je radila odlično, isti je procesor dakle ram ga kolje.

Otvoriš viber i još jednu aplikaciju i javi se resume.

Auu, bas uzasno, a kad pomislim da je WP bas bio hvaljen zbog toga sto ne treba monstrozan hardver da sve klizi.
 
Pa u principu i ne treba ,treba ti samo telefon sa 1gb.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Lumia 630 Microsoft nalog.

[email protected]

Nije ažurirano

Kada se uđe na nalog, piše:

Outlook greška

Poslednji put ažurirano pre oko 2 meseca

Trenutno ne mogu da sinhronizujem.

...

Poslednji pokušaj: pre oko jedan minut
Šifra greške: 80040077

Da li može ovo nekako da se sredi? Tražio sam po netu ali bezuspešno.

Edit: kada se uđe detaljno u postavke, za server stoji "eas.outlook.com". Možda to treba da se promeni?
 
Poslednja izmena:
Ne bi... To treba da ti stoji.
Šta ti je na telefonu, W8.1?

Edit: Slično...
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?375022-Error-Code-0x80070490-W10M-amp-WP8-1
 
Poslednja izmena:
Jeste 8.1

Već neko vreme je ovako.

Pogledao sam temu. Slično je.

To je bratov telefon. Ima Office 365, Skype 60 minuta besplatno svakog meseca kao i 1tb OneDrive pa i povezan nalog tako da ne sme da menja Outlook nalog. Moraću backup svega da odradim pa hard reset...
 
Mislim da neće rešiti problem, ali vredi pokušati...
 
hard reset je odradio sve i sada je kako treba, nisam mu uradio restore. videću, možda neka aplikacija zeza pa ne može da uradi sync...
 
Nazad
Vrh Dno