Šta je novo?

Windows Phone 8.1

I kod mene je isti build date.
Nema ISO 64.
Piše Denim???
Ko koga ovde z...?
 
Poslednja izmena:
I kod mene isti build date. Nema iso 64. Ma ili bug ili nije nista ni menjano, samo update 1 i na papiru fw update.
 
Videcemo sta ce doneti na proslogodisnje top modele 925 , 1020... Slepci su ako ne portuju bar 50% stvari vezane za kameru iz Denima, toliko mogu.
 
Vidim ja da ću da bataljujem to, prodam ovo lepo i neki HTC M8 ili M9 :mrgreen

Nemam strpljenja za njihove bu*alaštine više.
 
Poslednja izmena:
Nikad nisam ukapirao do kraja njihovo glupavo razvlačenje updatea pa još ne svima nego samo pojedinim...neće oni takvim filozofijama dugo prići najzastupljenujima na tržištu.
 
Jel postoji način da mi default aplikacija za YT bude neka koju sam instalirao.Recimo u TT kliknem na yt link i on mi otvara u toj aplikaciji?
 
Nikad nisam ukapirao do kraja njihovo glupavo razvlačenje updatea pa još ne svima nego samo pojedinim...neće oni takvim filozofijama dugo prići najzastupljenujima na tržištu.

I kod androida je isti slučaj,ako nemaš nešto tipa Nexusa ima da se načekaš za update.
 
A i na njemu više nije sjajno. Evo izbaciše nedovršeni lolipop. G3 isto, samo problemi. Mi bi trebali da budemo srećni.
 
Naravno,ja imam Nexus7 2012 sa stock androidom 4.4.4,vuče ko prebijen pas.Dođe mi da lansiram tablet kroz prozor,zato sam i kupio Lumiu 735 umesto Lenova 780 mada mi i dalje neke stvari nedostaju sa androida ali sam se već navikao.Za Swiftkey bih dao 10$ bez razmišljanja...
 
Ja dobio Denim na Lumiji 720.
Zanimljivi su ovi folderi.
Kako da na glance namestim vreme, koji mi program treba?

U kojoj si zemlji?
Moja zena ima Lumia 720 a manufacture name Rm-855_eu_hungary_334 kupljen u nokia shopu u Uscu, proverio malopre nema nikakav update
 
Jel postoji način da mi default aplikacija za YT bude neka koju sam instalirao.Recimo u TT kliknem na yt link i on mi otvara u toj aplikaciji?


To je moguce ,al za to nije kriv sistem nego ,developeri koji prave aplikacije ,evo recimo kad u windows central aplikaciji kliknes na link on te pita gde hoces da otvoris ,preko aplikacije youtube ili preko browsera ,jos neke aplikacije imaju tu opciju.
 
Znači da to nije univerzalno sistemski kao kod androida, već moraju da ugrade opciju u aplikaciju. Isto kao i share opcija, na androidu je sistemski, a na wp zavisi od aplikacije. Neke imaju samo share u sms, onenote i mail... A neke i whatsapp, viber, onedrive, itd.
 
930 dobija u nekim drzavama. Dosao 4k i kazu da je otvaranje cam app skoro instant. Kad mi stigne, javljam iz prve ruke :)
 
Ne znam iz koje ti ruke mislis. Ja sam mislio na moju 930, a za tebe ne znam sta nosis. :)
 
Danas sam 1520 prebacio na Finsku, zato sto UK software nije imao opciju 2G (samo 3G i 4G). Pa je sa ovim stigao i Denim. Camera razvaljuje kako radi, ucitava se momentalno.
 
Kako vi izlazite iz aplikacija, ? sa tasterom nazad, ili sa tasterom home ( windows)? Posto meni na N830 se kamera ne ucitava trenutno, kao ni Wup, viber, skoro pa ni jedna aplikacija, jer ja iz svake izlazim na taster nazad.
 
Na strelicu, i kada je zakljucan pa kad zadrzim dugme za cameru ucitavanje je za menje od 1s
 
Kako vi izlazite iz aplikacija, ? sa tasterom nazad, ili sa tasterom home ( windows)? Posto meni na N830 se kamera ne ucitava trenutno, kao ni Wup, viber, skoro pa ni jedna aplikacija, jer ja iz svake izlazim na taster nazad.

Ako izlazis na home, mozes se vratiti gde si stao samo ako zadrzis strelicu pa ides preko multitaskinga. Ako si se vratio na home pa ides na tile, opet ga iznova ucitava..

@nzb.7 jesi samo promenio region u podesavanjima, ili si flashovao rom?
 
Poslednja izmena:
Danas sam 1520 prebacio na Finsku, zato sto UK software nije imao opciju 2G (samo 3G i 4G). Pa je sa ovim stigao i Denim. Camera razvaljuje kako radi, ucitava se momentalno.

Da li ima u opcijama za video 4k ?
 
Dajte koji SS a ne samo da se hvalite recima :D
 
@Stojan993 Flesovao sam rom.

16062699431_4850938709_m.jpg


15444982263_a0cb2d896c_m.jpg


15878564499_e69d836d6e_m.jpg
 

Prilozi

  • wp_ss_20141220_0004.jpg
    wp_ss_20141220_0004.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 130
Nazad
Vrh Dno