Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Serem se na 'user-friendliness' i unapredjenje telefona od trenutka preuzimanja od strane Microsofta. To je mogla nokija od pre 10 godina.
 
Ms sutra predstavlja lumiu 640 i 640XL ,izgleda kao da ce ovaj Xl biti naslednik 1320. Najverovatnije smanjuju broj modela . Verovatno ce tako i 940XL biti zamena za 1520. XL ce dakle biti phablet varijante. Mada po meni bi bilo bolje da izbace ove numeracije i prosto dodaju neko ima uz Lumia liniju.
 
Sad sam prebacio na nas region, i Store live tiles radi :) Vise nije US only??
 
Zasto ne mogu da se dodaju nove reci u recniku tastature? Tj. Nekad imam + da dodam rec nekad ne. L925 denim
 
Nađoh čudan bug koji mi malo ide na nerve. Postojećem kontaktu dodam e-mail adresu i pošaljem mail. Ispostavi se da je mail pogrešan pa ga ispravim. Međutim očigledno cash sistemskog mail appa (slao sam sa POP3 maloga) pamti "pokušaj" slanja na neispravnu adresu. Npr. u adress field kucam prvo slovo imena kontakta i umesto ispravljene adrese nudi mi staru?!?!? Kr.etenizam, resetovanje tasterima nije pomoglo. Jedino da ubijem kompletan kontakt pa ponovo da ga kreiram, sviđa mi se to sa početnim slovom...a kad kucam početno slovo ispravnog maila, nudi samo taj (ispravan) mail, ne prikazuje ime kontakta...
 
Kako sad nije izašao za 1520 , možda kod nas, već par nedelja pišu kako je dostupan ?
 
Pozdrav ljudi,nisam bio nesto preterano aktivan na ovoj temi u zadnjih pola godine jer sam bio na androidu s dve kartice(imao ativ s pa presao na neki asus sa dve kartice)sad sam opet na wp(lumia 730),sve super radi samo me interesuje zasto mi pocetna stranica u facebook aplikaciji ne daje iste vesti kao sto su kad gledam na racunaru? (kad udjem u internet explorer na telefonu i on mi prikazuje isto kao na racunaru)
 
Taj fb vise niko ne moze da pohvata. Ne znam probaj gore settings pa most recent.
 
Poslednja izmena:
Ma krs je fb, ja ne mogu da verujem da je Top stories sada po defaultu a most recent moras sam svaki put da selektujes, moguce da je FB tako odredio i nema drugacije...
 
Mislim da je fb tako namerno stavio. Cak i na pc mi stalno vraca na top .
 
Jeste,sada fejs u feed izbacuje stranice i prijatelje koje najvise posecujes.
 
Slucajno sam obrisao phone sa start background-a i sad ne mogu ponovo da je izbacim-pin-ujem :p. Ima li neka fora?(osim hard reseta ili backup-a)
 
Pa ima u spisku aplikacija - Telefon ili Phone kako već....samo pinuješ na početni
 
Probao nece,izbaci pin to start ali nece,jedino da ga resetujem.
 
Resio,nije moglo zato sto je ikonica-plocica prebacena na dnu starta :d samo mi nije jasno kako! Baguje ovaj Denim samo tako!
 
Ispravi(te) me ako greshim, ali svaki Pin to Start baci ikonicu na dno pochetnog ekrana, pa ti posle vozish gde ti pasuje.
 
Pogresno sam se izrazio(odrazio :d) bila je u predzadnjem redu(samo ona) a tu je sigurno nisam stavio.
 
Gotovo svakog dana mi se glance okrene naopako ,jel ima neko taj problem ?
 
Hahaha zadnji i nadam se poslednji put mi se to desilo kada je izasao 8.1 ;) problem je u glance-u, treba update, ne usklade bas za svaki fon dobro tu funkciju..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno