Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Druže uzmi neki drugi mob, nemoj wp... Aplikacije su užas, te koje postoje...
 
Pai sada.
L640 je niža klasa od L735 i jedina njena (L640) prednost u odnosu na L735 je Glance opcija koja prikazuje notifikacije na ekranu (sat, propušteni pozivi i dr).
Naj lošija stvar 640ke je ekran i to je to.
L735 imaš na KP kod likova koji donose iz Mađarske i poslednja cena je 160€ što je i više nego ok
 
Poslednja izmena:
Druže uzmi neki drugi mob, nemoj wp... Aplikacije su užas, te koje postoje...
Zašto da ne kupi WP?
Neka proba čovek i neka razmisli šta mu više odgovara.
Aplikacije su, možda, užas ali one koje meni trebaju i koristim ih, rade sasvim valjano i nemam primedbi.
Za novce kojima plati WP nema, u istoj klasi, odgovarajući Android. Svi su sa 1GB operativnog RAMa i svi rade očajno, a o fotografijama da ne pričam...
Moj glas svakako ide u prilog WPa.
 
Isto kao i Neogeo, aplikacije su dovoljno dobre.
 
Нe знaм дa ли дa глeдaм Лумиjу 735 oд мaђaрa, мaлo je сkупa (170e kaдa сaм зaдњи пуt пиtao). Мaлo их имa нa oглaсимa.. Aплиkaциje ми нeћe прeдсtaвљatи прoблeм, koрисtиo бих нajвишe мtok, мaпe, ekсплoрeр, плejeр зa музиkу, мejл и мoждa joш пaр. Нajбиtниje ми je дa сисteм рaди глatko и бeз koчeњa, a у to сaм сe увeриo kaд сaм чaчkao koлeгин teлeфoн.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Skupa je. Pročešljaj malo po oglasima na KP.
Kupi polovnu, malo staru, a dobro očuvanu ali sa Telenorovom garancojom, odnosno sa garancijom distributera/servisa i na konju si!!!
Garanciju operatera može da ostvari, isključivo, korisnik, odnosno onaj ko je vezao ugovor.
Garanciju distributera/uvoznika ostvaruješ lično noseći telefon u servis (Begram za Lmije) i to je to. Madaaa ti nikada neće trebati uz normalno svakodnevno korišćenje.
Ja sam svoje 3 Lumie 735 (koje sam imao) kupio preko oglasa kako sam ti opisao i sve je bilo perfektno...
Kada kupiš novu, gubiš 50€ odmah (min)...
 
Aплиkaциje ми нeћe прeдсtaвљatи прoблeм, koрисtиo бих нajвишe мtok, мaпe, ekсплoрeр, плejeр зa музиkу, мejл и мoждa joш пaр. Нajбиtниje ми je дa сисteм рaди глatko и бeз koчeњa, a у to сaм сe увeриo kaд сaм чaчkao koлeгин teлeфoн.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Navedene aplikacije ce ti sigurno glatko raditi cak i na losijim modelima, tako da oko toga nemas brige.
 
Skupa je. Pročešljaj malo po oglasima na KP.
Kupi polovnu, malo staru, a dobro očuvanu ali sa Telenorovom garancojom, odnosno sa garancijom distributera/servisa i na konju si!!!
Garanciju operatera može da ostvari, isključivo, korisnik, odnosno onaj ko je vezao ugovor.
Garanciju distributera/uvoznika ostvaruješ lično noseći telefon u servis (Begram za Lmije) i to je to. Madaaa ti nikada neće trebati uz normalno svakodnevno korišćenje.
Ja sam svoje 3 Lumie 735 (koje sam imao) kupio preko oglasa kako sam ti opisao i sve je bilo perfektno...
Kada kupiš novu, gubiš 50€ odmah (min)...


Ko kupuje nov telefon ne planira da ga koristi malo kraće vreme pa proda, tako da on neće ništa "izgubiti".
 
Silno grešiš :d
Ja kupujem nove telefone (a i polovne), probam, vidim kako i šta radi i za mesec-dva prodam i idem dalje...
 
Pai sada.
L640 je niža klasa od L735 i jedina njena (L640) prednost u odnosu na L735 je Glance opcija koja prikazuje notifikacije na ekranu (sat, propušteni pozivi i dr).
Naj lošija stvar 640ke je ekran i to je to.
L735 imaš na KP kod likova koji donose iz Mađarske i poslednja cena je 160€ što je i više nego ok

I kamera je baš loša. Ovako je sasvim ok. Naročito baterija.
 
Taj teлeфoн би koрисtиo минимум 2 гoдинe, нисaм jeдaн oд oниx kojи мeњa teлeфoнe нa свakиx пaр мeсeци :) Kривo ми je шto je oвako лoшa пoнудa koд нaс..

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Zdravo,
imam lumiu 625, WP 8.1 i planiram da uzmem sd karticu.
Deklarisano je da može kartica od 64gb, ali bih uzeo 128gb.
Ima li neko iskustva da je ubacio 128gb i da li radi (ne samo za ovaj telefon, bilo koji windows phone)?
 
Ako je deklarisan da moze maksimum 64, skoro sam siguran da bi ti lagovao telefon sa karticom od 128. Ranije sam cesto cuo da ako je ako jedna velicina deklarisana, da je preporucljivo koristiti onu prethodnu po velicini. U tvom slucaju 32GB, mada to je prica od pre tri godine bar, mozda je sa ovim telefonima drugacije.
 
Taj teлeфoн би koрисtиo минимум 2 гoдинe, нисaм jeдaн oд oниx kojи мeњa teлeфoнe нa свakиx пaр мeсeци :) Kривo ми je шto je oвako лoшa пoнудa koд нaс..

Sent from my LG-D405 using Tapatalk

druze l 535 ni u ludilu ne uzimaj , ja imam l 735 1 god i radi kao od prvog dana
 
Zdravo,
imam lumiu 625, WP 8.1 i planiram da uzmem sd karticu.
Deklarisano je da može kartica od 64gb, ali bih uzeo 128gb.
Ima li neko iskustva da je ubacio 128gb i da li radi (ne samo za ovaj telefon, bilo koji windows phone)?


koj razlog 128gb kad imas onedrive
 
A koja cloud app za Win phone 8.1 radi OK? Osakatiće mi prostor na onedrive sa 30gb na 5gb, stigao email. Već sam napunio oko 8Gb. A baš ferceralo lepo :(
 
Poslednja izmena:
Pored OneDrive-a znam da jos i Dropbox lepo radi, ali oni valjda imaju samo 2GB. Nego, mozda mozes ipak da navuces dodatno koji gigabajt - cini mi se da ako preporucis nekome OneDrive, pa ovaj ga instalira kod sebe na komp, da bi dobio bar 500MB, i ne znam koliko puta mozes da izvedes tako nesto. Aj, bas cu da vidim ako mogu nesto da nadjem o tome, bas i mene sad zanima, a nemam neka pametna posla. :p

EDIT: Za GoogleDrive
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/client-for-google-drive/9nblgggz59z2
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/metro-drive/9wzdncrdfxfq

DRIGI EDIT: Mozes pogledati i u OneDrive Recycle Bin, mozda tamo imas nesto sto ti zauzima prostor.
 
Poslednja izmena:
OK. Sad probao Mega Privacy (50Gb) ali nešto neće da radi upload/sinhronizaciju. Sve podešeno korektno. Lumia 520 u pitanju.

edit: Nema niš u recycle... imam gomilu slika i klipova što dečica radila. Bedak je ovaj MS, načisto.
 
Poslednja izmena:
druze l 535 ni u ludilu ne uzimaj , ja imam l 735 1 god i radi kao od prvog dana


Што да не узима l 535? Одличан је телефон!
А у вези OneDrive, ја имам довољно простора. :)
124cd58f9b06c843ead2ca9cb4bfb171.png
 
Регистровао сам се са Самсунг телефоном на OneDrive и дали ми још 100gb.
 
Што? Па то им је била акција. Приступи на OneDrive са Самсунг телефоном и добијеш 100gb бесплатно.



"Idi, kupi od mog komšije litru mleka, i ja ću ti dati još dve litre mojeg." OK je donekle, ali čoveče, nas ka**ju za 15GB, smanjuju ljudima na 5, a njima tako davali 100. :D Pa sigurno nismo mi sa 15GB zloupotrebljavali taj besplatni prostor, ko je hteo da tako "zloupotrebljava" njihovu uslugu sa filmovima, 15GB mu nije ni dovoljno.
 
"Idi, kupi od mog komšije litru mleka, i ja ću ti dati još dve litre mojeg." OK je donekle, ali čoveče, nas ka**ju za 15GB, smanjuju ljudima na 5, a njima tako davali 100. :D Pa sigurno nismo mi sa 15GB zloupotrebljavali taj besplatni prostor, ko je hteo da tako "zloupotrebljava" njihovu uslugu sa filmovima, 15GB mu nije ni dovoljno.


Imaš i ovde tu akciju , kupi office 365 i imaš 1tb prostora ili koliko već :D
 
krastavac kad niste pazili. Svima su poslali mejl na koji način da se zadrži prostor i ja sam to i uradio. Baš su mi skoro poslali mejl da počinju sa smanjivanjem prostora i da na mojih 30GB to neće uticati. :)
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
krastavac kad niste pazili. Svima su poslali mejl na koji način da se zadrži prostor i ja sam to i uradio. Baš su mi skoro poslali mejl da počinju sa smanjivanjem prostora i da na mojih 30GB to neće uticati. :)

Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk


I ja sam sačuvao svojih 15 isto. :)
 
Nazad
Vrh Dno