Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Da a ja sam citao da ce to podrzavati samo novi modeli koji tek treba da izadju .
 
Da da verovatno to 1020 zbog dual core procesora i 2gb ram memorije ne moze da podrzi ..klasicna prica. Samo je steta sto WP nije otvoren malo, imao bi uskoro fix na xda i za to, cim izadje na "novijim" modelima ;) ah da da sigurnost sistema :D
 
Poslednja izmena:
Sve skupa ništa što ne mogu da preživim... Jbt... I onako buljim u njega čitav dan... Porule ne mogu da mi promaknu... :D
 
I to je tačno ali meni bi ipak značilo...ima sigurno sijaset stvari koje bi mogli da urade.
 
Sve skupa ništa što ne mogu da preživim... Jbt... I onako buljim u njega čitav dan... Porule ne mogu da mi promaknu... :D

Jes i to...

Meni je glance i vise nego dobar . Ali nazalost ako budem prelazio na 930 kao sto planiram moracu da zivim i bez toga.

Mada mozda ipak uzmem 830 bas iz tog razloga sto 930 nema glance.
 
Nije Glance vrijedan toga da odaberes 830 umjesto 930. Istina da je to super stvar, ali sve drugo je za 2 klase bolje kod 930.
 
Sve manje i manje modela ima glance, prva serija lumia 2012/2013 sa wp8 je bukvalno bila sa 75% modela sa glance-om. Ovi kao da hoce da se rese glance-a ili da ga ostave samo za jace modele, ne nisu bas darezljivi kao kada je Nokia bila ;)
Inace Glance je daleko elegantnije resenje i detaljnije naravno od led indikatora. Poslednji model na kome mi se bas dopao led je bio T28 Ericsson..
 
Poslednja izmena:
Dobra je fora Glance dok sam imao 925 bas sam se bio navikao sada na 735 jos uvek mi poleti ruka preko ekrana i kao cekam da se isti upali.
 
Sve manje i manje modela ima glance, prva serija lumia 2012/2013 sa wp8 je bukvalno bila sa 75% modela sa glance-om. Ovi kao da hoce da se rese glance-a ili da ga ostave samo za jace modele, ne nisu bas darezljivi kao kada je Nokia bila ;)
Inace Glance je daleko elegantnije resenje i detaljnije naravno od led indikatora. Poslednji model na kome mi se bas dopao led je bio T28 Ericsson..


Izgleda je Ms malo počeo da sluša korisnike , lumia 532 ima glance , za l435 ne znam.

Inače povodom one priče da neće svi biti apdejtovani na win 10 nego velika većina , ima logike.

Ms ne može da garantuje da će operateri pustiti apdejt , naravno uvek postoji pfd ili insider što je fenomenalna stvar .

Evo npr ova vest govorio baš o tome kako neće svi telefoni biti apdejtovani u svakom regionu . http://wmpoweruser.com/htc-8x-and-l...wp8-1-update-1-upgrade-on-vodafone-australia/
 
Poslednja izmena:
PfD odnosno sad insider je genijalna stvar,8.1 sam dobio 6 meseci pre zvanicnog. Sto se mene tice 10ku ne moraju ni da pustaju za Ativa ako bude moglo preko Insidera
 
Izgleda je Ms malo počeo da sluša korisnike , lumia 532 ima glance , za l435 ne znam.

Inače povodom one priče da neće svi biti apdejtovani na win 10 nego velika većina , ima logike.

Ms ne može da garantuje da će operateri pustiti apdejt , naravno uvek postoji pfd ili insider što je fenomenalna stvar .

Evo npr ova vest govorio baš o tome kako neće svi telefoni biti apdejtovani u svakom regionu . http://wmpoweruser.com/htc-8x-and-l...wp8-1-update-1-upgrade-on-vodafone-australia/

Nije problem u njihovoj dobroj volji da li ce da stave da ima glance ili ne. Vec je problem u ekranima koji mogu da ga podrze a koji ne.
 
Prema tome ispada da 620 ima savremeniji ekran od 930? ili je Nokija ulozila sav napor da isti napravi ma sta bilo... Prvo se pravi hw pa onda planira sta ce od softvera biti a ne obrnuto (govorim za firmware konkretno), 930 je navodno top model za 2014god bio a ono...nema glance.
 
Poslednja izmena:
Prema tome ispada da 620 ima savremeniji ekran od 930? ili je Nokija ulozila sav napor da isti napravi ma sta bilo... Prvo se pravi hw pa onda planira sta ce od softvera biti a ne obrnuto (govorim za firmware konkretno), 930 je navodno top model za 2014god bio a ono...nema glance.

it’s the type of AMOLED screen used. More to the point, the screen used on the Lumia Icon/930 lacks ‘display memory’. Long story short, in order for Glance to work, it needs display memory to maintain the information presented by the program.

Taj tip AMOLEDA nema tu neku displey memoriju ne moze valjda dugo da zadrzi informacije na ekranu ili tako nesto ****m li ga.
 
Ili moze ali sa vecim uticajem na bateriju. Po meni je bolje ovako nego da su ubacili losiji ekran koji podrzava glance.
 
Hm, sve oni to lepo napisu ali valjda znaju sta porucuju pre nego sto planiraju model... 730 ima Glance ;) isto amoled.

@alex-junior zar mislis da samo losiji ekrani mogu da podrze Glance :D
 
Poslednja izmena:
Glance je mnogo dobra stvar i ima logike da ne može svaki hardver da ga prikazuje ali nešto bi morali da smisle da telefon u sleep režimu prikaže notifikacije.
 
Bolje i to nego ništa
 
LOL to je tek uzas, mog ortaka jedna devojka pogledala cudno mislila je da je ovaj od pozadi slika.

Hahah... Design fault :D .

Msm da je ideja sa home tasterom da svetluca odlicna. Jos kako su predlozili da ima rgb boje bilo bi ludilo.
 
Ma simpaticno totalno, onako kada blinka prozor :) na 1020 i 925 blinka kada je baterija mrtva prazna :D valjda je isto i na novim modelima.
 
Nazad
Vrh Dno