Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Nisam ni ja hteo ali sam morao da bi dobio 2G opciju (posto mi je signal u stanu uzas)
 
Cimanje mi je zbo factory reseta. Nemam zivaca da sve prebacujem na racunar, iznova instaliram app i ubacujem naloge.. Nadam se da ce biti kao sa cyanom kog sam dobio mozda 7 dana nakon prvog kruga pustanja. Kako da proverim koji mi je rom, tj za koji region?
 
Hvala za informacije. Kod mene na N830 nema ISO 64, to je samo za 930 i 1520?
 
Znači prebacivanje na Finsku bez fleša ništa, probao juče....
 
Hvala za informacije. Kod mene na N830 nema ISO 64, to je samo za 930 i 1520?





Posto vec imas Denim to je kapiram onda do Lumia Camere sigurno imas stariju verziju 4 a treba ti 5 posto su tu ubacili iso64. A u novijem build-u Denima to su spakovali u fw, tebi ce ili doci novija verzija Denima ili update L.C.
 
Poslednja izmena:
Ajde više, ajde više i kad dođe a ono još malo pa ništa...ta kamera, ajde...mene 10 više zanima...
 
Posto vec imas Denim to je kapiram onda do Lumia Camere sigurno imas stariju verziju 4 a treba ti 5 posto su tu ubacili iso64. A u novijem build-u Denima to su spakovali u fw, tebi ce ili doci novija verzija Denima ili update L.C.

Aha, znaci u tom zecu grmi cuc :) da ja imam verziju 4
 
Ja do daljeg odustao od WPa...

Teška vremena :(
 
Što bi se narodski reklo "kao dupence i noša" :d

Šala na stranu. Extra zaista!
Svakome bih preporučio Nillkin i samo Nillkin Frost bampere ili kako već.
 
Ja sam uradio za svaki slucaj. Za Cyan sam morao jer je baterija imala neki drain nenormalan.
E sad, ovog puta mi nije restorovao setovanja iz bekapa iz ko zna kog razloga i poprilicno sam se smorio...
 
Kapiram... Još kad bi postojao način za trajnu izmenu produkt koda...
 
Neogeo druze, vidim po oglasima da kupujes lumiu. Sta se desilo sa madzarima :), sta se uopste desilo da sad odustanes ?
Možda od 1vog ostanem bez posla :( i to je glavni razlog a bolje da se opskrbim telefonom za koji imam para i koji mogu brzo da prodam (jermi fon treba).
Čim vidm šta ću i kako (tj. ako bude posla) L730 pada obavezno. Madaa je za sada nema ni od korova (kod Madžara :d) a ni kod nas. Ove Telekom su mi imteresantne jer sam na mt:s-u...
Videćemo.

P.S. Zovem te za par minuta na mob!
 
Nije mi jasna jedna stvar. U početku sam mogao da uključim Aero mod, kad ne želim da me neko zivka. Ali dok je bio aktivan Aero, mogao sam da imam uključen i Wi Fi za surf.
Sada iz nekog razloga kad uključim aero, isključi se wi fi, i obratno
 
@mad...
Moj je vodafon, a ubacio sam mu italy CV, kad sam radio flash sa lumia software recovery tool.. Vrati mi zadnji, ali vodafone DE...
Hteo bi da mi bude CV... :D
 
MAD daj neke utiske sa Denima iz prve ruke? Sta je bolje, drugacije, gore...
 
Nije mi jasna jedna stvar. U početku sam mogao da uključim Aero mod, kad ne želim da me neko zivka. Ali dok je bio aktivan Aero, mogao sam da imam uključen i Wi Fi za surf.
Sada iz nekog razloga kad uključim aero, isključi se wi fi, i obratno

Uvek se sve iskljuci / iskljucivalo kad ukljucis aero. Stim sto si uvek , a mozes i sada naknadno da ukljucis wifi , bluetooth ili sta vec hoces.
 
Pa logično... Ti misliš da u aero modu treba wifi da radi... ?
 
Nazad
Vrh Dno