Šta je novo?

Samsung galaxy note 10.1 (2014. editon)vs Ipad air

djape08

Slavan
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruke
1,737
Poena
245
Uh, stvarno mi je potrebna pomoc. Da li neko moze da mi pomogne sta uzeti?

Citao sam razne testove i samo su me sludeli.

Hvala unapred.
 
ja sam ipak vise za samsung...sutra i da bude stani,pani lakse ces ga verovatno prodati..
 
mada mozda i gresim,imao sam oba uredjaja u rukama,ali sam ipak obozavalac androida..
 
Hehe i ja se dvoumim izmedju ova dva ili da sacekam jesen. Za par meseci stizu novi modeli, ne bih sastavio ni godinu dana sa novim modelom. Ok kome je hitno uzece sada, ja sam u trilemi :p
Mnoge nervira zatvorenost jabuke, ne podrzava sve video formate... 10x lakse bi mi bilo da prebacim sta mi treba sa telefona na note nego na ipad, jos ako nemam komp pri ruci samo dropbox pomaze. Ali air mi lepse izgleda.
 
Ipad, Apple je Apple
 
Ako uporedis ipad 3 i air, specifikacije su skoro iste. Jeste air laksi, lepsi, bolji (mozda i namerno nastelovano da se uspore stariji modeli), ali rezolucija ekrana ista, ram 1gb ostao, kamera 5mp. Ok sigurno su naprednije tehnologije svih komponenti, ali koliko se isplati da se sada uzima air jer kapiram da ce ipad 6 da mrdne malo sto se tice brojeva. Nece valjda i cetvrtu godinu da stoje na 1gb rama i na istoj rezoluciji.
Ukratko ocekujem da ipad 6 bude neki skok u odnosu na air kao sto je trojka bila u odnosu na dvojku. Ako nije onda su prsli i prodace isti broj tableta kao i samsung, a ko se jednom nakaci na android pitanje je dal ce da se vraca na jabuku.
Zbog ovog ne bih uzeo air vec bih sacekao par meseci. Sa druge strane bih smanjio sedenje za stolom pa mi se bas i ne ceka tako da mozda nadjem neko prelazno resenje koje ce da me kosta verovatno 150-200e razlike u vrednosti. Bas sam kao neka mlada :d al ruku na srce nisu tableti bas ni jeftini, za dobar tablet mozes da nabudzis kutiju da tera sve nove igrice na high.
 
Jeste mozes da nabudzis masinu al ajd je ponesi gde god hoces.Sve ima svoje prednosti i mane.
 
Hehe i ja se dvoumim izmedju ova dva ili da sacekam jesen. Za par meseci stizu novi modeli, ne bih sastavio ni godinu dana sa novim modelom. Ok kome je hitno uzece sada, ja sam u trilemi :p
Mnoge nervira zatvorenost jabuke, ne podrzava sve video formate... 10x lakse bi mi bilo da prebacim sta mi treba sa telefona na note nego na ipad, jos ako nemam komp pri ruci samo dropbox pomaze. Ali air mi lepse izgleda.

Ja ovo kucam sa ipad 4.Ima najjacu bateriju u tablet bransi.Ali kada trebam nesto da prebacim sa uredjaja ili na uredjaj,kada,radim malo slozenije office poslove i sl. uvek uzmem Note u ruke.To je moje iskustvo.
 
Nazad
Vrh Dno