Šta je novo?

Assassin's Creed:Unity

A koje su to sve do sad bile na PS4/One?
A ovo da niko nije ocekivao i nije bas tacno, dovoljno je da posetis Ubisoft forum, Neogaf, bilo koji sajt koji je pisao o ovome i procitas postove/komentare... 900p i 30fps "Next-Gen" nema sta.

Edit: Na kraju, ne radi se uopste o tome sto je igra zakljucana na 30fps vec sto ove budale jebu ljude u zdrav mozak!

Pa onaj ko zna sta Ubisoft radi po pitanju optimizacije naravno da je ocekivao 30fps, a i onih 900p su isto tako nekako bili ocekivani (WD). Koliko znam svi prethodni delovi su radili na tom fps-u pa niko nije dizao paniku prethodnih godina.

A sada ono sto je najbitnije, a to je da je ovo PC tema i 30fps/900p lock ovde ne postoji tako da ne znam cemu uopste ova diskusija.
 
A sada ono sto je najbitnije, a to je da je ovo PC tema i 30fps/900p lock ovde ne postoji tako da ne znam cemu uopste ova diskusija.

Vala kako su krenuli u zadnje vreme, malo, malo pa i port za PC zakljucan na 30, pocinjem da se brinem da ce uskoro i ta diskusija biti opsteprisutna u PC temama. :/
 
koliko sam ja u toku novi AC ce raditi na istim setovanjima i rezoluciji i na xbone i na PS4. :D
Satro da bi bas izbegli tu polemiku gde je sta lepse...
 
tuzno da u 2014 toj ne mozes izvuci 60 fpsa tuzno za sve ove koji se time bave, to je hitler cistio u svoje vreme samo zkkk !!!

Pa mogu oni i 120 fps-a da izvuku samo ce grafiku da bace u ranu PS2-PS3 eru, tj. pre PS2 eru kad je Ubisoft optimizacija u pitanju

:banana:
 
Moze, Creative Assembly sa Alien isolation na mojoj bagljavoj karti
ima 60fps sve na ultra, ni da trepne mogu i ostali samo da nije konzola.
Jednostavno se ne dozvoljava da padne prodaja "kutija".
 
^^^

Svestan si da je AC mnogo kompleksnija igra od Alien isolation?
 
Naravno, ali naveo sam primer.
Ja sa mojom kartom mogu da budem zadovoljan i sa tih 30fps.
Sta je sa mnogo jacim kartama koje su papreno placene i sada ih neko "kroti".
 
Pa nista, ne krote karte nego next gen konzole koje su vec hardverski vrlo ukrocene. :D
 
Naravno, ali naveo sam primer.
Ja sa mojom kartom mogu da budem zadovoljan i sa tih 30fps.
Sta je sa mnogo jacim kartama koje su papreno placene i sada ih neko "kroti".

Pa primer ti je los, jer su samo raniji AC imali bar 10-30x brojniji AI od Alien:Isolation a mani sad ovaj novi gde Ubi najavljuje hiljade AI.
Problem ovde je do sporog procesora u konzolama koji ne moze sve to da svari u 60fps.
 
Poslednja izmena:
Videli izgovor od The Order izdavaca pa sad odjednom svi hoce da prave more realistic 30FPS igre.
 
Briga me za konzole, samo neka mi PC ne diraju :)
 
Nijedan Assassin's Creed na PC-u nije bio zakljucan na 30fps.

Ne znam zasto uopste spominjete konzole i idete u debeli offtopic.

Moderatori treba da obrisu prethodnih 15ak postova.
 
Ova riba je je najzasluznija za stvaranje AC serijala

Assassin's Creed Producer Jade Raymond Leaves Ubisoft


 
mislim da ce preko 30fps biti nedostizno i u sledecoj generaciji konzola, ne samo ovoj...
stize nam 4k, a posle njega tu je i 8k... rezolucija/izgled ce uvek imati prednost na konzolama, kao i uvek...
na pc-u situacija sa portovima ce nam biti slicna kao do sad...
samo prave pc igre ce nuditi veci fps i iskoricenje potencijala jakog pc hardvera...
 
Mogu oni da izvuku iz svake igre fluidnih 60fps sa svim detaljima na max.
Samo je pitanje ko ce tu igru da kupi, ozbizrom da bi im trebale 2xgtx980 kartice.

Ova soba je prepuna game developera, moje misljenje nije validno.
 
Leaked system specs, ne znam samo da li je ovo Minimum ili Recommended sve i da je tacno:



Operating System : Windows ® 7 SP1, Windows 8 / 8.1 ® (64 -bit version only supported)
CPU: Intel Core® i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or higher (Intel Core® i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or more recommended)
RAM: 6 GB or more (8 GB or more recommended)
Graphics Card : NVIDIA GeForce® GTX 680 or AMD Radeon HD 7970, graphics memory 2GB or more (NVIDIA GeForce® GTX 780 or AMD Radeon R9 290X, graphics memory 3 GB or more recommended)
Sound Card : Direct X 9.0c compatible sound card and the latest drivers
HDD: 50 GB or more
 
Kako sam ja razumeo tekst to je kao navodno minimum, al s obzirom da zadnjih godinu dana ubijeve igre nemaju veze sa zivotom po pitanju zahtevnosti, tj ono sto oni navedu i ono sto zaista treba su dve totalno razlicite stvari, cak i da potvrde tu zahtevnost kao sto pise, dok igra ne izadje, tj dok se neproba, nista nije sigurno.
 
Za procesore me toliko i ne cudi, jer su vec naglasili da je igra veoma zavisna sto se tice procesorske snage zbog onolikog AI.
Ali me za graficke cudi, trebalo bi 7870/gtx660 da bude bar neki minimum..
 
Ma gluposti, po ovome ispade da konzole ne mogu ni da pokrenu igricu! :)
 
Koji su sampioni ovi iz Ubi-ja ovo je strasno, GTX680 i I5 2500k kao minimum hahaahaha umirem pa sta je ovo rodjaci jel treba po dva ps4 i xbox-a da bi mogli da poteraju igru sad ga stvarno preterase.
 
Znaci istina jbt,
Super imam kartu koja tek sto moze da pokrene igru :D
Al ce za ovo da krene hejt... :d
 
Ma daj ako tera ps4 i xbox sa njihovim specifikacijama sto ne bi mogli neki osrednji pc-ijevi nego majmuni iz Ubi-ja kao i uvek odrade odlican posao optimizacje. PS4 koji je jaci od Xbox-a ima gpu koji je u rangu sa 7790 a ovamo kao minimum za pc stavljaju 7970 pa gde to ima veze s mozgom.
 
Mozda je UBI-ju ova min konfa za 1080p/60fps, a reccommended za 4k gaming xD
 
Bgm nisu se zezali, ovo su oficijelni system req evo vidim i na steamu, nista znaci moci cu igrati po ovom onda na mediumu ako bude dobar sli scaling, hah koji su ovo trolovi, nevjerovatno :d
 
Igra na konzolama ce raditi u rezoluciji manjoj od 1080p, sa miksom high/med detalja i u 30 fps, na PS4. S obzirom na to koliko losa zna biti Ubisoft optimizacija za PC, uopste me ne cudi minimalna konfiguracija. Lepo to sve izgleda i ima puno NPC-eva ali stoji da su ovi iz Ubisofta nesposobni.
 
Zahtevi i nisu toliko preterani. Ovo je prvi 100% next gen AC (znači uopšte nema verzije za stare konzole) a igrica budimo iskreni izgleda fantastično u svakom pogledu.:)
Baj d vej, nemoguće je prviti 1:1 poređenje snage hardvera između konzole i PC-ja.:)

Treba uzeti u obzir i ovo:
Igra na konzolama ce raditi u rezoluciji manjoj od 1080p, sa miksom high/med detalja i u 30 fps, na PS4.
Igrica na obe konzole radi u manjoj rezoluciji od onih koje su danas standard za PC igrice i na 30 fps.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno