Šta je novo?

Assassin's Creed:Unity

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349
http://kotaku.com/leaked-images-reveal-one-of-this-falls-two-assassins-1547111652
dcbc08cqhxtspmtpiiag.png




Dakle ovaj deo nas vodi nazad u Evropu i to u Pariz.
Igra izlazi krajem godine na Xbox One,PS4 i PC.
 
Igra godine u najavi!:Klanjanje
Pariz ima da bude neverovatan setting za jedan AC naslov a za grafiku na tom videu se samo može reći da obara s nogu!
 
Nema šta, izgleda će i ovaj AC uz Division biti igra kojom će Ubisoft objasniti kako jedan next gen naslov treba da izgleda.:)
 
Za Division mogu da poverujem da ce da izgleda fenomenalno jer to ipak radi Massive, ali ovi ostali Ubijevci su mi bas sumnjicavi...
 
Kako da ne. Ko još ovde veruje Ubisoftu i njegovim "ingame" skrinovima? Imajući u vidu očajnu optimizovanost njihovog endžina, i naravno ne verujući da oni išta rade sem dobudžuju onaj isti endžin iz prvog Assassina, pretpostavljam da će ovo da radi još očajnije nego Black Flag, a da će nivo detalja da bude tu negde.
 
Kao što sam napisao i na drugoj temi, ovi ingame skrinovi sa kotaku-a uopšte ne odskaču bog zna kako od dosadašnjeg AC serijala, ni približno ovom trejleru. Mada meni je bila sasvim ok i grafika iz Black Flag-a.
 
Skrinovi su naravno iz neke rane alpha faze, na nekim mestima čak nema tekstura http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/xcruoevhlkasv5krr0sz.png, te stoga nisu nikakvo merilo po pitanju konačnog izgleda igre. Mislim da od gotove igre treba očekivati ono što je na trejleru viđeno.

naravno ne verujući da oni išta rade sem dobudžuju onaj isti endžin iz prvog Assassina, pretpostavljam da će ovo da radi još očajnije nego Black Flag, a da će nivo detalja da bude tu negde.
Nije potvrđeno koji engine će igra koristiti, tako da to niko uključujući i tebe u ovom trenutku ne može znati.
AC4 inače uopšte nije očajno radio, a izgleda zaista fantastično.
 
Poslednja izmena:
Kellhus dezurni kontras.... Ni black flag ni prosli deo nisu bili dobro optimizovani...No dobro, ne mozes ni ocekivati realan komentar od osobe kojoj je novi thief sjajna igra. Pariz ce definitivno biti odlicno okruzenje za igru ako nista drugo.
 
Poslednja izmena:
AC4 inače uopšte nije očajno radio, a izgleda zaista fantastično.

Ne lupaj gluposti kellhus-e, meni na dvije 680-tke je u nekim trenutcima ocajno radio gdje je fps padao ispod 30 fps-a a u tim trenutcima je gpu usage bio 98% na obe karte sto znaci da nije nikakv bottleneck, nego uzasno optimizovana igra i sam endzin od sebe se zna da je djubre. A sto se tice vizeulnih faktora je sasvim ok nista posebno, vec vidjeno prije par godina u nazad.


@filipenko Ovo je vec malo druga prica jer se division i ovaj AC radi iskljucivo za next-gen platforme tako da se ovo moze odigrati na drugi nacin.
 
Meni ono gore lici na ingame koliko i ovo

[YOUTUBE]fizNc9uVtEk[/YOUTUBE]

kad se onomad masa palila i poredila kvalitet prikazane grafike na PS3 vs X360...
 
Ima da bude fora kao i sa WD... Cisto sumnjam da je ono ingame
 
Evo to malo lepse! :)

[video]http://www.gamersyde.com/hqstream_assassin_s_creed_unity_sneak_peek-31716_en.html[/video]

Pa da ce biti rezanja grafike, bice, onda ce da nam mazu oci nekim hbao+ i txaa i sa trista nekih cuda, a za super glatko igranje (super glatko po njima fps 40) graficka kartica od 1000 evrica, pa se veseli narode, a onda za 5 godina, mozda i bude ovakva grafika. :D
 
Izgleda odlicno... smatram da je ovako nesto moguce uraditi realtime, bar zasigurno na pc-u, no videcemo...
 
Upravo tako. Džabe i najbolja grafika ako im opet 90% igre bude ''prati i prisluškuj''. Ne znam za drugi serijal igara koji je više repetitivan i koji je uneo manje novina od AC. Za Black Flag mogu da kažem da nije jedna, već dve igre u jednoj - dosadni AC i Pirates of the Caribbean sandbox. Jedini zaista dobri i u to vreme sveži AC je AC2. Sama dinamika uvođenja protogoniste, ali i igrača u igru, atmosfera i gradovi su ostali nenadmašeni u kasnijim izdanjima.
 
Poslednja izmena:
Steta sto radnja nije u drevnom Japanu, kao sto se spekulisalo neko vreme.
 
Uopšte se nije špekulisalo, samo su neki ljudi fan art protumačili na pogrešan način...
 
1396603542-ac-unity.jpg
 
AC po meni ide niz brdo, inovacija sve manje i manje. Mada i sam se nadam da ce me razuvjeriti i pokazati zbog cega je serijal stvarno cijenjen.
 
Ja mislim da svaki novi nastavak donosi neke inovacije (nekad vise a nekad manje) nego samo nastavci izlaze cesto pa se te inovacije i ne primete toliko , inace sto se tice ovog nastavka ja mislim da ima potencijala da bude najbolji u serijalu i da konacno skine sa trona legendarnu dvojku , zaista su odabrali vrhunski" setting" i ja mislim da smo Francusku revoluciju cekali manje-vise svi jos od dvojke.

Inace ono cemu se ja nadam i sta ocekujem u ovom nastavku a da mi je zaista vazno je :

- Duboke i misteriozna prica sa dosta obrta , vise zavera , vise misterije , vise politickih intriga i da bude onako pomalo filozofski orijentisana.

- Ocekujem da "setting" bude u potpunosti iskoristen sa svim njegovim potencijalima i da vazne istorijske licnosti tog doba budu znacajan deo price (a ne recimo kao u AC3 gde je Dzordz Vasington bio totalno sporedan lik ili gde se Bendzamin Frenklin pojavio na 2 minuta da bi smarao Hajtama o njegovom fetisu ka matorkama )

- Povratak slagalica/glyph-ova ili barem nekakvih mozgalica (recimo u AC2 i Brotherhood-u to mije bio jedan od omiljenih delova igre)

- Vise zatvorenih lokacija za istrazivanje (znaci vise platformskih misija "tomb" tipa) , recimo lokaciju kao sto je Versajska palata bi zaista bilo steta ne istraziti uzduz i popreko i iskoristit je u punom potencijalu, takodje ocekujem vise lokacija kao recimo sto je bio onaj Londonski teatar na pocetku AC3.
 
PoP je to imao veoma prenaglaseno, AC bi to trebao ograniciti na dosta manje udaljenosti.

Sve u svemu, ovo je gameplay efekat koji ne utice puno na mene. To je samo jedna od mnogih stvari koju bi morali dodati da bi osvezili igru. Ako i ova igra bude imala retardirane animus forcefield-ove koji ce ogranicavati playing field.........
 
Ja mislim da svaki novi nastavak donosi neke inovacije (nekad vise a nekad manje) nego samo nastavci izlaze cesto pa se te inovacije i ne primete toliko , inace sto se tice ovog nastavka ja mislim da ima potencijala da bude najbolji u serijalu i da konacno skine sa trona legendarnu dvojku , zaista su odabrali vrhunski" setting" i ja mislim da smo Francusku revoluciju cekali manje-vise svi jos od dvojke.

Inace ono cemu se ja nadam i sta ocekujem u ovom nastavku a da mi je zaista vazno je :

- Duboke i misteriozna prica sa dosta obrta , vise zavera , vise misterije , vise politickih intriga i da bude onako pomalo filozofski orijentisana.

- Ocekujem da "setting" bude u potpunosti iskoristen sa svim njegovim potencijalima i da vazne istorijske licnosti tog doba budu znacajan deo price (a ne recimo kao u AC3 gde je Dzordz Vasington bio totalno sporedan lik ili gde se Bendzamin Frenklin pojavio na 2 minuta da bi smarao Hajtama o njegovom fetisu ka matorkama )

- Povratak slagalica/glyph-ova ili barem nekakvih mozgalica (recimo u AC2 i Brotherhood-u to mije bio jedan od omiljenih delova igre)

- Vise zatvorenih lokacija za istrazivanje (znaci vise platformskih misija "tomb" tipa) , recimo lokaciju kao sto je Versajska palata bi zaista bilo steta ne istraziti uzduz i popreko i iskoristit je u punom potencijalu, takodje ocekujem vise lokacija kao recimo sto je bio onaj Londonski teatar na pocetku AC3.

+1

Cak bi mi sasvim odgovarala grafika iz AC2, samo da prica bude dublja, smislenija, sto rece filozofska, da ima vise gradova, i da se ne prelazi bas prelako kao ovaj poslednji...
 
Steta sto radnja nije u drevnom Japanu, kao sto se spekulisalo neko vreme.

Svi su toliko prizeljkivali taj drevni Japan da su ovi da bi bili originalni samo bacili to u vodu... Ali sam razmisljao o tome i zakljucio da je zbog gradjevina - nema visokih gradjevina za pentranje (sto je AC-ov zastitni znak). Mozda su mogli da ubace neka brda i planine ali to ne bi bilo to, uglavnom bi skakao sa satora na sator. Tako da je Pariz za njih bio logican izbor... I (predskazanje) poslenja bitka bice na Ajfelovoj kuli (100%). Uveli su i parkur sto je zaista novina posto ne znam sta smo do sada radili...
 
^ da si ti meni ziv i zdrav, Ajfelova kula je napravljena 100 godina posle Francuske revolucije. Slobodno zaboravi na "poslenja bitku" na toj lokaciji.
 
^ da si ti meni ziv i zdrav, Ajfelova kula je napravljena 100 godina posle Francuske revolucije. Slobodno zaboravi na "poslenja bitku" na toj lokaciji.

I eto, tako se na brzinu 100% spustilo na 0% uz samo malo poznavanje istorije ;)
 
^ da si ti meni ziv i zdrav, Ajfelova kula je napravljena 100 godina posle Francuske revolucije. Slobodno zaboravi na "poslenja bitku" na toj lokaciji.

Nisam ni procitao KAD je smestena radnja. Samo sam procitao da je Pariz. Ali nekako me ne bi ni cudilo da ubace Ajfelofu kulu sve jedno...
 
Ako radnja počinje da se odvija pred francusku revoluciju, to znači da će se igra odvijati tokom 100-ak godina, kroz kraljevinu, republiku, direktorat, carevinu, kraljevinu, drugu republiku, drugu carevinu i treću republiku...obzirom da je toranj izgrađen 1880. i neke :)
 
Nazad
Vrh Dno